FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I skończcie Waść, prosze Was z tym proponowaniem kupienia Hummelsa. Nic w nim wielkiego nie widzę. Równie dobrze można by było kupić Jacka Bąka.
Dajcie spokój.
0
Tak jak tu ktoś wcześniej pisał, nie pamiętam świetnych interwencji Valdesa. Nie ma co ukrywać, że popełnia kuriozalne błędy, i moim zdaniem za dużo już go bronimy.
0
Nie no wiecie co ? Wyobraźcie sobie jak cudownie musi czuć się teraz Messi jadąc zobaczyć pierwszy raz swojego małego synka. Dla ojca to jest naprawdę niesamowite uczucie, tym bardziej że to jego pierwsze dziecko. A na domiar tego strzelił małemu Thiago 3 bramki. Zapamiętać trzeba 20 października 2012 :)
0
Barco Barco 3 punkty masz, i nikomu ich nie oddasz ! Boże, co za mecz. Od wieków takiego emocjonującego meczu nie widziałem. Nawet z Realem nie było takiej dramaturgii jak w meczu z beninaminkiem. Mamy najcenniejsze 3 punkty, drżałem o nie do końca gwizdka, ale teraz to już 22 oczka na koncie i dalej 1 miejsce w tabeli ;) w dodatku gra Messiego cud miód i bąbelki + hattrick który na pewno pomoże mu klasyfikacji pichichi ;) och, idę chłonąć chłonąć, bo cóż to był za mecz to przechodzi ludzkie pojęcie. Visca el Barca !
0
MA SA KRA
0
Messi rzeczywiście się wyuczył tych wolnych
0
Ten sędzia to jakaś komedia dramatyczna
0
paranoja po prostu z tym całym narodowym i dzisiejszym meczem ;]
0
A weźcie idźcie i się spakujcie. Może jeszcze niech Al Arab Sriku Kadziku zaproponuje Superpuchar na wyspie Bożego Narodzenia. Chory pomysł, mówiąc krótko.
0
ciekawe jak tam Bojan w Milanie
0
l0Messini
Całkowicie się z Tobą zgadzam.
0
Wstyd..
0
Przekleństwa same się brną na usta z tego powodu że Tito nie daje mu dużo szans. Strasznie wkurzająca rzecz, tym bardziej że na pewno jest głodny gry, wchodzi strzela, a Tito odstawia taki cyrk. Ech
0
Lista kontuzjowanych po prawej stronie wygląda po prostu masakrycznie.
0
Hahah !
Vilanova pięknie mu odpowiedział chłopaki !
"Pepemu trzeba zrobić filmik z jego akcjami" :))
0
Chciałbym aby mecz zakończył się z zerowym dorobkiem goli Realu. Niech Barca w końcu ich zdominuje. No.
0
Hahahahaah ! o Boże. Khedira lepszy od Xaviego, ten ronaldo to naprawdę ma żel zamiast mózgu.
0
Hart świetny bramkarz. Pozazdrościć im takiego. Gdyby Lewandowski strzelił tamtą sete, było by po meczu. Ale ogólnie to dobrze zagrał ;)
0
To jest chore no. Mój idol już z kolejną kontuzją, no ja pierdo**. Jak potwierdzi się to co piszecie, że '2-3 miesiące przerwy', to dosłownie szlag mnie trafi na miejscu.
0
Alexis się poprawia, to widać
0
Szczerze mówiąc, to nasz Messi się zmienił. Kiedyś był cichym chłopcem, a teraz tak jak ktoś niżej powiedział - 'za bardzo wczuł się w role najlepszego piłkarza na świecie'. Ale w sumie po takim jednym wybryku oceniać nie mozna, zobaczymy co będzie dalej.
0
konrados1231
nie, nie. Pamiętam jak mówili że 'dobrze że nie grają na wyjeździe i w tych wyjazdowych koszulkach, bo wyglądają one ochydnie' ;)
0
Komentatorzy powiedzieli że wyjazdowe stroje Barcelony są ochydne -.- nie zgadzam się z nimi
0
Dlaczego znowu nie ma Davida ? Do dupy z taką robotą
0
Come on, Baby let the good times rooll ;)
0
Kocham Barcelone !
0
Villa powinien już powoli wchodzić w pierwszą jedenastkę, ale myślę że wejdzie jutro w drugiej połowie. Wybór należy do Tito ;)
0
Alexis zaczyna mnie strasznie irytować
0
Czy zawsze musimy trafić na rusków czy jakich tam ukraińców ? Wpienia mnie to
0
No, pochwały dla Montoyi, bo naprawdę zagrał lepiej niż tego oczekiwałem gdy zmieniał Alexisa. Gdyby skwitował ten występ golem, na którego przeciez miał taką wyśmienitą okazję... Song również zagrał dobrze, każde jego podanie trafiało pod nogi Naszych, więc dobrze. A najbardziej mi się podobało jego odegranie do Messiego w samej końcówce meczu, gdzie to Nasz Leo mógł uciszyć Bernabeu strzelając gola i wygrywając Superpuchar w Madrycie. Mówi się trudno i żyje się dalej, Barcelony kochać nie przestanę. Dobranoc ;)