0

Mówi się 'trudno' i żyje się dalej. Kiedyś musiała się skończyć piękna passa, i stało się to wczoraj. Taki jest futbol, wiecznie nie mogliśmy wygrywać. Gratuluję Realowi, mistrzostwo mają niemal pewne.
VeB !

0

Autor wiadomości dnia na rm.pl jest co najmniej nienormalny. W sposób jaki pisze o Nas jest chamski. No ale kto z tamtego otoczenia nie jest chamski ? Tylko nieliczni. Liczę na zmniejszenie straty do nich, do jednego oczka.

0

Chciałbym być na tym meczu na Camp Nou. Jeśli by wygrali nasi, w co bardzo wierzę, czułbym się niesamowicie. Widzieć na żywo jak Real schodzi z spuszczonymi głowami, a strata do nich wynosić będzie już tylko 1 punkt...

0

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. We wtorek gramy u siebie, a to już mnie napawa wielkim optymizmem i spokojem przed rewanżem.

0

Nie wiem czy wszyscy widzieli co Marcelo zrobił Mullerowi w samej końcówce meczu. Kolejny chory psychicznie gracz Realu. Tak czy siak, Real przegrał. ;)

0

Chcę już środę.

0

Radek Barcelona
Mam to samo, oglądając tą bramkę ;)

0

Pamiętam jak siedziałem wciśnięty w fotel w tej ostatniej akcji, i nagle Messi podał do Iniesty, a ja po prostu wpadłem w eksplozję radości, którą doprawiły też łzy szczęścia. Cudowne chwile. Dla takich warto żyć.

0

'Lada dzień'... Cudownie po prostu :]

0

Naprawdę, jeden z moich ulubionych graczy. Bez niego nie wyobrażam sobie formacji defensywnej. Niesamowita ostoja na obronie, i przede wszystkim spokój. Drugiego takiego nie będzie.

0

Ta chęć ponownego zobaczenia go na boisku mnie przeraża, zresztą tak jak chęć zobaczenia Villi. Świetna wiadomość :)

0

Mam nadzieję, że Abi wygrał ten 'mecz'.

0

Eric, Eric, Eric. Powodzenia.

0

Lepiej by się wykartkowali przed meczem z Realem.

0

No i wreszcie PEDRO ! Brawo ! Brawo ! Brawo ! Na to czekaliśmy, znów strzelajacego bramki, mam nadzieję że już się odblokujesz :)

0

no i brawo Alexis, podanie miód

0

Przydałby się widok cieszącego z gola Pedro, bo za takim widokiem tęsknię.

0

Musi paść ten trzeci gol

0

Daskon
No to proszę ja Ciebie, zmień to, bo chce miec miłe święta :]

0

Daskon
Dziękuję za podrobienie avatara... Innego nie mogłeś znaleźć ?

0

Mecze z nimi zawsze są ciekawe, i przede wszystkim jak wielu tu już wspomniało, lekceważyć ich nie można. I szczerze mówiąc, podczas losowania par ćwierćfinałowych oczekiwałem tego, żebyśmy trafili właśnie na Chelsea. Już dawno z nimi nie graliśmy, a przyda się kolejny ciekawy mecz.

0

Brawo IceMan, po prostu brawo ;)

0

Zdominowaliśmy ich. Może mieli kilka przebłysków w akcjach, ale to na pewno nie to czego oczekiwali sami piłkarze i ich kibice. Mecz mógł się podobać. Znów te ładne klepki pomiędzy nimi, które są orgazmem dla oczu. W pamięć wejdzie mi też ta akcja, gdy Alves dośrodkował do Fabregasa, a ten odrazu, w piękny sposób odegrał do Messiego. Niestety nie strzelił, ale akcja naprawdę palce lizać. Mamy PIĄTY półfinał z rzędu, i to jest na pewno niesamowite.
VeB !

0

Już się nie mogę doczekacć tego jak widzę ich w tunelu, i potem gdy już wychodzą... Emocje niesamowite, już to czuje.

0

Tęsknota do Davida sięga granic.

0

No i właśnie takiego Pique nam brakowało.

0

Porażka z tą murawą. Alves co za upadki przecież miał, gdyby to była kontuzja, to już wogóle bez bocznych obrońców...

0

Ja mówię cały czas, że to będzie jeden z lepszych, jak nie najlepszych piłkarzy przyszłego pokolenia w Barcelonie. Ja w niego wierzę, ja wiem, że z niego będzie niezwykły gracz.

0

Jedna z najlepszych wiadomości ostatnich dni dla całego barcelonismo.

0

Jest i nasz Afellay :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?