FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówi się 'trudno' i żyje się dalej. Kiedyś musiała się skończyć piękna passa, i stało się to wczoraj. Taki jest futbol, wiecznie nie mogliśmy wygrywać. Gratuluję Realowi, mistrzostwo mają niemal pewne.
VeB !
0
Autor wiadomości dnia na rm.pl jest co najmniej nienormalny. W sposób jaki pisze o Nas jest chamski. No ale kto z tamtego otoczenia nie jest chamski ? Tylko nieliczni. Liczę na zmniejszenie straty do nich, do jednego oczka.
0
Chciałbym być na tym meczu na Camp Nou. Jeśli by wygrali nasi, w co bardzo wierzę, czułbym się niesamowicie. Widzieć na żywo jak Real schodzi z spuszczonymi głowami, a strata do nich wynosić będzie już tylko 1 punkt...
0
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. We wtorek gramy u siebie, a to już mnie napawa wielkim optymizmem i spokojem przed rewanżem.
0
Nie wiem czy wszyscy widzieli co Marcelo zrobił Mullerowi w samej końcówce meczu. Kolejny chory psychicznie gracz Realu. Tak czy siak, Real przegrał. ;)
0
Chcę już środę.
0
Radek Barcelona
Mam to samo, oglądając tą bramkę ;)
0
Pamiętam jak siedziałem wciśnięty w fotel w tej ostatniej akcji, i nagle Messi podał do Iniesty, a ja po prostu wpadłem w eksplozję radości, którą doprawiły też łzy szczęścia. Cudowne chwile. Dla takich warto żyć.
0
'Lada dzień'... Cudownie po prostu :]
0
Naprawdę, jeden z moich ulubionych graczy. Bez niego nie wyobrażam sobie formacji defensywnej. Niesamowita ostoja na obronie, i przede wszystkim spokój. Drugiego takiego nie będzie.
0
Ta chęć ponownego zobaczenia go na boisku mnie przeraża, zresztą tak jak chęć zobaczenia Villi. Świetna wiadomość :)
0
Mam nadzieję, że Abi wygrał ten 'mecz'.
0
Eric, Eric, Eric. Powodzenia.
0
Lepiej by się wykartkowali przed meczem z Realem.
0
No i wreszcie PEDRO ! Brawo ! Brawo ! Brawo ! Na to czekaliśmy, znów strzelajacego bramki, mam nadzieję że już się odblokujesz :)
0
no i brawo Alexis, podanie miód
0
Przydałby się widok cieszącego z gola Pedro, bo za takim widokiem tęsknię.
0
Musi paść ten trzeci gol
0
Daskon
No to proszę ja Ciebie, zmień to, bo chce miec miłe święta :]
0
Daskon
Dziękuję za podrobienie avatara... Innego nie mogłeś znaleźć ?
0
Mecze z nimi zawsze są ciekawe, i przede wszystkim jak wielu tu już wspomniało, lekceważyć ich nie można. I szczerze mówiąc, podczas losowania par ćwierćfinałowych oczekiwałem tego, żebyśmy trafili właśnie na Chelsea. Już dawno z nimi nie graliśmy, a przyda się kolejny ciekawy mecz.
0
Brawo IceMan, po prostu brawo ;)
0
Zdominowaliśmy ich. Może mieli kilka przebłysków w akcjach, ale to na pewno nie to czego oczekiwali sami piłkarze i ich kibice. Mecz mógł się podobać. Znów te ładne klepki pomiędzy nimi, które są orgazmem dla oczu. W pamięć wejdzie mi też ta akcja, gdy Alves dośrodkował do Fabregasa, a ten odrazu, w piękny sposób odegrał do Messiego. Niestety nie strzelił, ale akcja naprawdę palce lizać. Mamy PIĄTY półfinał z rzędu, i to jest na pewno niesamowite.
VeB !
0
Już się nie mogę doczekacć tego jak widzę ich w tunelu, i potem gdy już wychodzą... Emocje niesamowite, już to czuje.
0
Tęsknota do Davida sięga granic.
0
No i właśnie takiego Pique nam brakowało.
0
Porażka z tą murawą. Alves co za upadki przecież miał, gdyby to była kontuzja, to już wogóle bez bocznych obrońców...
0
Ja mówię cały czas, że to będzie jeden z lepszych, jak nie najlepszych piłkarzy przyszłego pokolenia w Barcelonie. Ja w niego wierzę, ja wiem, że z niego będzie niezwykły gracz.
0
Jedna z najlepszych wiadomości ostatnich dni dla całego barcelonismo.
0
Jest i nasz Afellay :)