FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pożyjemy, zobaczymy. To Pepa decyzja kogo kupi.
0
No i kapitalnie, na to czekałem !
0
Nie wiem co napisać, by jego opisać.
0
Nie wiem czy Wy też tak sądzicie, że Alexis jest podobny do Bruno Marsa ? :D
0
Jakoś sobie nie wyobrażam żeby mógł odejść do jakiegokolwiek klubu. Wychowanek, kapitan i ostoja naszej defensywny, a wczoraj pokazał że nawet zwód ma niezły :D
Dożywotni kontrakt, nie inaczej.
0
Po prostu go uwielbiam.
0
"Ostatnio Leo jakiś nieogolony, chyba jakiś nowy talizman. A może zaczął używać Brauna od kiedy Mourinho zaczął reklamować tę firmę" - komentarz komentatora Sportklubu ;) Do rzeczy. Mówiąc szczerze, Messi gra za bardzo egoistycznie. Za bardzo chce, a niestety nie wiedzieć czemu, nie udaje mu się przejść większej liczby obrońców niż sam by chciał. Byłem zachwycony gdy w 60 minucie nasz Puyol kapitalnie przechwycił piłkę i jeszcze piękniej obkiwał dwóch obrońców ruletką. To było do prawdy cudowne. Podobała mi się gra Thiago i Cuenca też ładnie. A z przeciwnej drużyny obserwowałem grę Piattiego. Zwinny, dobry technicznie gracz, a to się ceni. No i ta ręka Pinto. Nie ukrywajmy, była, ręka przed linią pola karnego, była perfidna. Ważna jest ta zaliczka, i gol na wyjeździe przed rewanżem u nas, to się liczy.
VeB !
0
To jest następca Eto'o. A Samuela naprawdę bardzo lubiłem, jeden z moich ulubionych piłkarzy.
0
Pamiętam go gdy jeszcze gral u nas :]
0
Nie zapeszajmy, ale co prawda to prawda, utalentowany jest :)
0
Ludzie, Real tak czy siak, straci jeszcze punkty, nie będzie wygrywał wszystkich meczy w tym sezonie.
0
TO jest sama prawda co napisał Challenger. Bez dwóch zdań, sezon się teraz nie kończy. Jeszcze raz napiszę - nadzieja umiera ostatnia.
Świetny artykuł.
0
Mam nadzieję że będzie coś z niego ;)
0
Nadzieja umiera ostatnia chłopaki ;)
0
Brak słów
0
danio66
Nieważne jest kto teraz strzeli, ważne żeby ten gol był.
0
co się dzieje z naszym Xavim ? Przeciwko Realowi też niewidoczny.
0
Nie ma opcji żebyśmy zremisowali, lub przegrali, bo... Real wygrał.
0
Będzie ciężko, nie oszukujmy się, ale wierzymy !
0
Nie no, ja po prostu nie wiem co powiedzieć... Coś nie tak, ale wierzmy dzisiaj w nich, nieważne jaki Pep wystawi skład, trzeba wierzyć, ponieważ porażki zastać już N I E M O Ż E M Y !
VeB !
0
Ojjj, niedobrze.
0
Zawiodłem się przede wszystkim na Pique. Straszne błędy, na takiego jak on, to nieprawdopodobne. Lepiej niech zerwie z Shakirą, bo ona za bardzo na niego działa. No i szczerze mówiąc, Xavi mało widoczny, i trochę niecelnych podań. Ale, najważniejszy jest awans, i te niezapomniane emocje.
VeB !!!
0
A myślałem że jeden normalny tam jest...
0
Jego gol to po prostu stadiony świata. KAPITALNY strzał, po prostu.
0
Strasznie to troche wygląda
0
Jestem zwolennikiem artykułów IceMana :)
0
Oj, wiadomo że to zabobony, no ale... :D
0
Mistrz. Nasz przyszły kapitan po odejściu Puyola. Złota Piłka jeszcze Ci się należy, bez dwóch zdań.
100 lat i zakończenia kariery tylko i wyłącznie tu, w Barcelonie !!!!!
Wszystkiego Najlepszego Xavi i gola dzisiaj !!!!!!!
0
Ibrahimović taki wysoki, nie pamiętam kiedy ostatnio strzelił bramkę z główki. A Messi ? Wystarczy sobie tylko przypomnieć finał LM 2008/2009, dośrodkowanie Xaviego na głowę naszego Leo :) Ferdinand tylko się popatrzył ;)
0
Lubię go, naprawdę go lubię :)