FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tu dużo mówić. Niesamowity jest Nasz Leo. Ciekawe co pan Pele na to powie ;]
0
Nasz Kochany Pep :(
0
Czuje się po prostu cudownie. Naprawdę wzruszające chwile, jeszcze gdy podbiegli po golu do Pepa... Jego ostatni mecz na Camp Nou. Wielkie brawa dla Niego ! Stworzył najlepszy zespół w historii ! Po prostu brak mi słów.
0
To Laporta przywrócił Nam chwałę.
0
Jak o nim temat, to posłuchajcie tego co wyprawiał w swoim Audi :D
0
Powiem Wam, że ciekawa propozycja. Tak jak SirBastos powiedział, potencjał ma wielki. Podoba mi się on, zdecydowany, szybki i młody.
0
Abyś zawsze był z Barceloną, Francescu :)
Sto lat !
0
Barcelona bez Daniego ? Co to, to nie. Nie ma mowy. Owszem, Montoya talent ma, ale na pewno nie zastąpiłby teraz tak godnie Alvesa.
0
Czaicie sprzedać Alvesa ?
0
Śmiechowo -.-
0
Czemu nie ;>
0
Ja również jestem ciekaw tegorocznych transferów :)
0
No skuteczność nareszcie lepsza :) cieszy powrót Afellaya i zrównanie Messiego z Ronaldo w klasyfikacji strzelców ;)
0
Coldplay i ich Viva la Vida już zawsze będzie mi się kojarzyła z Guadriolą, bo to jego ulubiona piosenka i również kojarzyć się będzie z tymi wszystkimi cudownymi latami Barcelony.
0
Rzeczywiście, dobrze że Tito się również ubiera na elegancko :)
0
Osiągnął coś takiego, że będzie autorytetem dla każdego trenera.
0
Niesamowite...
0
Zapisał się na kartach historii jako najlepszy. Dobrze, że to Tito zostanie trenerem. Po raz kolejny : Dziękuję Ci Pep !
0
Dziekuję za te cudowne 4 lata nieopisanej radości. Brawo Pep, zrobiłes DreamTeam, którego nie będzie w stanie zrobić nikt przez długi okres czasu. Naprawdę Pep szczere DZIĘKUJĘ !
:(
0
Wzruszające chwile
0
Matko jedyna
0
O nie...
0
Najtrudniejsze dni, naprawdę najtrudniejsze.
0
Kocham ten sport ! Brawa dla Bayernu, bo grali naprawdę ładnie, i nie będzie dziwnym jak powiem, że zdominowali Real. No ale najważniejsze, że Real odpadł, bo teraz sezon będzie łatwiejszy do zniesienia :)
0
Piękny tekst, piękny filmik na zakończenie.
W moim sercu tylko Ona, Katalońska Barcelona !
0
Pokazali naprawdę wiele. Brakowało tylko szczęscia. I tak Ich kocham, i tak w moim sercu tylko Ona, Katalońska Barcelona.
0
Nie wierze, po prostu nie wierzę. Tyle niewykorzystanych sytuacji, i po prostu się zemściło. No nie mogę uwierzyć...
0
IceMan, IceMan, IceMan :]
Masz chyba ten sam charakter co ja ;)
0
Thierry :)
0
Przecudowne zdjęcie. I Villa w tle...
Chłopaki, zagrajcie jutro swoje.