0

Co tu dużo mówić. Niesamowity jest Nasz Leo. Ciekawe co pan Pele na to powie ;]

0

Nasz Kochany Pep :(

0

Czuje się po prostu cudownie. Naprawdę wzruszające chwile, jeszcze gdy podbiegli po golu do Pepa... Jego ostatni mecz na Camp Nou. Wielkie brawa dla Niego ! Stworzył najlepszy zespół w historii ! Po prostu brak mi słów.

0

To Laporta przywrócił Nam chwałę.

0

Jak o nim temat, to posłuchajcie tego co wyprawiał w swoim Audi :D

0

Powiem Wam, że ciekawa propozycja. Tak jak SirBastos powiedział, potencjał ma wielki. Podoba mi się on, zdecydowany, szybki i młody.

0

Abyś zawsze był z Barceloną, Francescu :)
Sto lat !

0

Barcelona bez Daniego ? Co to, to nie. Nie ma mowy. Owszem, Montoya talent ma, ale na pewno nie zastąpiłby teraz tak godnie Alvesa.

0

Czaicie sprzedać Alvesa ?

0

Śmiechowo -.-

0

Czemu nie ;>

0

Ja również jestem ciekaw tegorocznych transferów :)

0

No skuteczność nareszcie lepsza :) cieszy powrót Afellaya i zrównanie Messiego z Ronaldo w klasyfikacji strzelców ;)

0

Coldplay i ich Viva la Vida już zawsze będzie mi się kojarzyła z Guadriolą, bo to jego ulubiona piosenka i również kojarzyć się będzie z tymi wszystkimi cudownymi latami Barcelony.

0

Rzeczywiście, dobrze że Tito się również ubiera na elegancko :)

0

Osiągnął coś takiego, że będzie autorytetem dla każdego trenera.

0

Niesamowite...

0

Zapisał się na kartach historii jako najlepszy. Dobrze, że to Tito zostanie trenerem. Po raz kolejny : Dziękuję Ci Pep !

0

Dziekuję za te cudowne 4 lata nieopisanej radości. Brawo Pep, zrobiłes DreamTeam, którego nie będzie w stanie zrobić nikt przez długi okres czasu. Naprawdę Pep szczere DZIĘKUJĘ !
:(

0

Wzruszające chwile

0

Matko jedyna

0

O nie...

0

Najtrudniejsze dni, naprawdę najtrudniejsze.

0

Kocham ten sport ! Brawa dla Bayernu, bo grali naprawdę ładnie, i nie będzie dziwnym jak powiem, że zdominowali Real. No ale najważniejsze, że Real odpadł, bo teraz sezon będzie łatwiejszy do zniesienia :)

0

Piękny tekst, piękny filmik na zakończenie.
W moim sercu tylko Ona, Katalońska Barcelona !

0

Pokazali naprawdę wiele. Brakowało tylko szczęscia. I tak Ich kocham, i tak w moim sercu tylko Ona, Katalońska Barcelona.

0

Nie wierze, po prostu nie wierzę. Tyle niewykorzystanych sytuacji, i po prostu się zemściło. No nie mogę uwierzyć...

0

IceMan, IceMan, IceMan :]
Masz chyba ten sam charakter co ja ;)

0

Thierry :)

0

Przecudowne zdjęcie. I Villa w tle...
Chłopaki, zagrajcie jutro swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?