FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu ktoś to powiedział...
0
Nie zdziwiłbym się gdyby tak naprawdę było.
0
Możemy im zazdrościć takiego obrońcy jak Varane. Niesamowity chłopak, wgl się nie przejął że to Gran Derbi, zagrał najlepiej ze wszystkich. Mają obrońcę na lata, moim zdaniem już powinien wchodzić do pierwszego składu, a rzeźnika Pepe niech wywalą na zbity ryj. Brawo Varane.
0
Plus to że szpakowski zaczyna mnie już irytować tymi swoimi pomyłkami. Stary, zapierdziały dziad, niedość że komentuje jakby przed chwilą wstał to jeszcze taki rudy lis, że aż za bardzo pokazuje swoje luby do Realu.
0
Już ani mi się nie chce gadać o tym że nie wpuszczają Villi. To jest po prostu żałosne... Ani minuty nie dostał w tym meczu, to jest naprawdę chore. Wgl nie rozumiem sztabu trenerskiego.
0
Jak już to już bym wolał Ronaldinha
0
Mówię to z żalem i z wielką trudnością na sercu, ale lepiej będzie dla niego jeśli odejdzie, bo jesli Tito dalej ma zamiar wystawiać Alexisa zamiast Davida to ja nie widzę żadnego sensu w tym, żeby taki strzelec jak on marnował się na ławce. Brak słów
0
Jego bardzo brakowało w półfinale z Chelsea...
0
kolczu100
Dzisiaj w Hiszpanii jest tzw. 'dzień Niewiniątek' odpowiadający naszemu Prima Aprilis. Także, pozdrawiam ;)
0
a gdzie jego żona ?
0
To jest chore. Jak może taki zawodnik jak on siedzieć na ławce, a zamiast niego mizernie ostatnie 2 sezony grający Pedro ? Naprawdę tego za żadną cholere nie rozumiem...
0
Ostatni akapit jest najmądrzejszy. Sama prawda, a ludzie tak często o tym zapominają i żyją w ciągłym stresie..
0
Jeeeeeeeeeeeeessstttt !
0
Rok temu, Villa...
0
Thiago ma kapitalną technikę ;)
0
Roooonaldinhoooooo, jak ja go kochałeem, ta jego gra była niesamowita...
0
Lecą sobie samolotem w tym momencie :)
0
0
0
A czy Wam też kojarzy się Hans Zimmer - Now We Are Free z Gladiatora z Barceloną ? Było na filmiku motywacyjnym przed finałem LM w 2009 ;)
0
No. Dobrze że nie wziął Pique.
0
Mi się też podobała piosenka z pożegnania Pepa na Camp Nou :
Coldplay - Fix You
0
Tiruriru, fiju fiju mniam mniam. Skończmy z tymi dziecinnymi komentarzami.
0
Poza tym, cieszy bramka Messiego, ale kolejny już raz martwi postawa Valdesa. Nie mam już najmniejszych wątpliwości, że jest on po prostu słaby, i z tym się nie ma co oszukiwać. Smutna prawda.
0
Dobre by tu były słowa Xaviego teraz "My chcielismy grać w piłkę, ale Celtic nie". Taka prawda, zamknęły się w sobie kratkowane szkotki i się wielce cieszą. Nie cierpię takich meczy. To wgl nie podchodziło pod jakiś dobry mecz, przede wszystkim za sprawą tych gargamelów. No ale niech się cieszą. Szkoda tej pierwszej porażki, ale taki już jest futbol.
0
Hej hej
0
Biedny taki, coś taki okrągły. Aż mi się wierzyć nie chce jak na niego patrze.
0
Nawet niech nie próbuję. Moim zdaniem to nasza przyszłość w ataku. Wierzę w niego, i za wszelką cenę trzeba go zatrzymać w klubie.
0
Hahahaha ! Co tu robi Benzema ? Ej bez jaj, ale on nic wielkiego nie pokazał w tym roku.
0
Ładnie ktoś dowalił z tym pytaniem o Armstronga :D