FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby tylko nie dostał numeru 5
2
Na jego prezentacje przyjdzie pewnie paru kibiców z klubu anonimowego palacza
0
Nawet mnie nie denerwuj, to by była hańba dla klubu. 5 powinien dostać Bartra.
0
Nie no to jest nieprawdopodobne. Do prawdy. 30 latek dostaje kontrakt na 4+1 lat, z klauzulą 50 mln gdzie nasi wychowankowie gdy dostają kontrakt mają o wiele mniejszą. Masakra. Mam tylko nadzieję, że udowodni dlaczego tak bardzo zależało Zubiemu żeby go tu ściągnąć
0
Ciekawe jak Messi zareaguje na takie treningi, z całym szacunkiem
0
Ciekawi mnie tylko czy to prawda
0
Lepiej by było gdyby wrócił na stopera ^^
0
Już ostatnio by wygrał komentarzem o Zubizarrecie i Songu ;D
4
Bartra na pytanie w jaki sposób Enrique ich motywuje : "Wystarczy po prostu popatrzyć na jego twarz"
0
chociaż jednego z nich ;)
0
Jeśli to prawda, że Alvesa i Songa chce Milan to było by idealnie. Pewnie za 2 lata byśmy się z nimi spotkali w fazie grupowej LM
8
za co Szwajcaria na 9, że tak spytam ?
0
Enrique powiedział, że drzwi do pierwszego zespołu są otwarte dla młodych z Barcy B. Zubizarreta zaś powiedział że nie będzie 25 zawodników jak w zeszłym sezonie. Sład będzie mniejszy, bo (mam nadzieję) kilku zawodników z Barcy B jest gotowych do pomocy w trudniejszych sytuacjach
0
hahahahaha, aż ja się zakrztusiłem ze śmiechu Panie ;D
0
Dlaczego Griezmann nie mógł by być nowym Giulym Barcelony ? Bardzo go lubię i obserwuje go już od roku. Do Barcelony moim zdaniem pasuje
0
Hahaha, dokładnie !
0
Jeżeli to będzie prawda to ten zarząd spalę na stosie
1
Właśnie. Zapomniałem o Munirze jeszcze. Jego też doceniam i też na niego liczę
4
Marzę o tym, by wystrzelili swoim talentem. By przyszły sezon był sezonem naszych młodych zawodników w których pokładam ogromne nadzieję. Liczę na tę dwójkę, na Dongou, który powinien być stopniowo wprowadzany do składu, i może czasem jakiś mecz dla Halilovicia. Z tego slyniemy - z juniorów. Dlatego liczę, że Enrique nie będzie się bał na nich stawiać...
0
Ale gdy będzie koniec sezonu ligi brazylijskiej, podczas gdy u nas sezon trwa, to mógłby przyjść choćby na miesiąc tak jak Henry do Arsenalu
0
Jak najbardziej tak. Ten, który strzelał w obu finałach LM i zawsze był kluczowy. Marzenie by zobaczyć jego i Ronaldinho jeszcze raz w barwach Barcelony
11
Nie no do jasnej CHOLERY ! To są już jakieś jaja, sorry. Czy my jesteśmy klubikiem kuźwa gdzie są wyprzedaże ?! Gdzie najlepszy rozgrywający jest wyceniany na 36 mln, a przereklamowany David Luiz idzie do PSG za 50 mln. Czy to jest mądre ? Zawsze jak za darmochę. Co z tego, że Keita nie dokończył swojego kontraktu, lepiej go sprzedać za darmo. To samo z Henrym i Marquezem było. Nie rozumiem tego i nigdy nie zrozumiem. W czasach gdzie za Benatię żądają 61 mln to my za FABREGASA chcemy 36 ? Coś tu jest niehalo.
1
Tymczasem Deulofeu powołany do reprezentacji Hiszpanii na towarzyski mecz z Boliwią
0
'pUłki' ? Panie, coś pan tu nagrzmocił
0
Ja nie jestem ani zwolennikiem tego transferu ani przeciwnikiem, podałem tylko taką informację żeby Was zaciekawić
2
United na pewno go nie sprzedadzą
0
https://x.com/barcastuff/status/469987471108108289
2
https://x.com/barcastuff/status/469957293682212864
4
Oby nie było to nic groźnego. Szkoda jeśli taki zawodnik miałby nie grać.
3
Ale mamy ławkę rezerwowych :> szkoda, że nie gra Bartra, bo to ON dawał ostatnio najwięcej Barcelonie, starał się i to było widać.