FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pamiętam jak dziś. Byłem jeszcze w szkole, jak pod koniec lekcji kolega powiedział do mnie 'Villa Blaugrana !'. Nie macie pojęcia jak się cieszyłem, jaka ekscytacja mną zawładnęła. Przyszedłem do domu, wchodze jak zawsze na fcbarca.com a tu tak jak powiedział 'Villa Blaugrana'. Coś pięknego. Kto wie co by było gdyby nie ta cholerna kontuzja... Gdybać można. Swoje i tak zrobił i dziękuję mu za to !
1
Nikogo nie chciałem rozśmieszyć. Ty się lepiej chłopie ogarnij bo Ty masz jakiś kompleks Ronaldo, co drugi komentarz o nim.
3
Myślę, że trafimy mimo wszystko na taką grupę : Barcelona, Ajax, Milan, Celtic. W 1/8 z City, w 1/4 z PSG
2
Oby tylko nie te zakichane Rosje, Ukrainy i Turcje, a reszta to co ma być to będzie.
0
No pewnie, sam ściągnąłem zobaczyć z ciekawości
1
Fifa 16 zapowiada się ciekawiej
https://www.easports.com/pl/fifa/aktualnosci/2015/fifa-16-career-mode
1
Dokładnie, bardzo nieciekawie to wygląda. Nie wiem, powinni tam w Barcelonie się poważnie zastanowić nad panem Sergio Roberto, może go wypożyczyć czy tam sprzedać, a w jego miejsce Samper ?
2
Nasz atak rezerwowy to ja nie wiem co o tym sądzić. Sandro, dość dobry, Munir - ciężko ocenić. Dobrze, że Rafinha też może grać na skrzydle, tyle dobrze. A może w razie kontuzji kogoś z MSN zmienić formacje ?
0
Niechaj Ci dobrze będzie tam. Mourinho pewnie po tym sezonie odejdzie więc może odżyjesz
8
A może Alves zechce 7 żeby dawać z siebie tyle ile Pedro
12
Niby fajnie jakby Suarez znów miał 7 na plecach, ale przyzwyczaiłem się do niego z 9, taka prawdziwa dziewiątka
0
hahaha, to byłby szczyt haha
0
Numer 7 zostaje zwolniony, ciekawe kto go weźmie
3
PEDRO. Dziękuję !
3
jak mówicie ? Te aż 8 bramek w 2 meczach to wina Ter Stegena czy całego bloku obronnego ? Ciekawe jak by było gdyby Bravo bronił
0
Lepiej przegrać 4:0 z Bilbao niż 4:0 z Alcorconem
0
Nic takiego nie powiedziałem. WIERZĘ w nich cholernie, bo ich kocham całym sercem. Barcelona to dla mnie naprawdę w życiu coś bardzo ważnego, i mam nadzieję że odrobią to. A NADZIEJA UMIERA OSTATNIA PANOWIE I PANIE
2
NIE BÓJMY DUPY ! 4 PUCHARY TO MAŁO ?! Ludzie, ogarnijcie się wreszcie. Na tym polega futbol, i albo się z tym pogodzicie albo... No se sami dokończcie
0
Wiem, chodzi mi tylko że remontada jest możliwa. Wtedy strzelili 4 gole, no ale to było wtedy, jeszcze był Puyol i spotkanie przed remontadą 4 kapitanów : Puyol, Xavi, Iniesta i Valdes
0
Nie sprzedawajcie nikogo nawet jeśli ktoś na to zasługuje. To trener o tym decyduje. Valverde przed meczem powiedział, że mecz z Sevillą pokazał im jak mają grać z Barceloną i lepiej żeby to się nie rozszerzało dalej. Teraz najważniejsze by Enrique coś wymyślił, znalazł jakiś nowy sposób... Pamiętacie remontade z Milanem 13 Marca 2013 r. ?
0
Trzeba w nich wierzyć. SĄ DOPIERO MŁODZI, ludzie, opanujcie się. Im jest potrzebna gra, ja na przykład lubię takie eksperymenty, jak ten z Rafinhą w ostatnim meczu. Spisał się świetnie, więc teraz szansa dla tych którzy są w pierwszym składzie od tego sezonu
0
No sory nie widziałem, nie siedze tu cały czas
0
Komentarz usunięty
3
Każdemu prawdziwemu kibicowi Barcelony robi się chyba smutno na widok odosobnionego Pedro, który DAŁ NAM ten 4 puchar w tym roku. Naprawdę, jak mu się odwdzięczyć ma Barcelona to ja nie wiem. Dwa tak ważne gole w jego karierze, dwa w 115 minucie... Pedro. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, najlepszego !
0
Uwielbiam stare auta
0
w dwójce nie było tak bardzo otwartego świata i to właśnie był właśnie błąd. W jedynce już trochę więcej tego było
0
Nie da się podrobić za cholere. Mafia jest że tak powiem 'unique'. Może kiedyś zrobią taki remaster z Mafii 1 z ulepszoną grafiką ale żeby wszystko inne było to samo
0
Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Wszystko zaczęło się od jedynki... Moje dzieciństwo. Mafia to zawsze była klasa sama w sobie. Jak to mówią : dalej szukam szczęki po obejrzeniu tego trailera (grafika i zresztą wszystko tam)
7
OFFTOP : dla zainteresowanych
w końcu się ukazała... Mafia 3
0
https://pbs.twimg.com/media/CLBqvqRWIAEbbhn.png
https://pbs.twimg.com/media/CLBwQwCVEAAxous.jpg
Czy mi się wydaje czy Neymar zgrubł ? Mam nadzieję że się mylę, bo nie chcę by stało się z nim to co z innymi Brazylijczykami jak np. nasz Ronaldinho, Adriano, Ronaldo...