3

Coś mi tu śmierdzi ten jego ojczulek. Wiadomo, że ojciec i wgl, ale czasem trzeba powiedzieć nie i robić po swojemu a nie...

0

Suarez, Rakitić no i może Mathieu ? :D Nie no ale tak serio to tak jak mówisz, Suarez to taki pewniak, takie soczyste mocne uderzenie a nie cyrtolenie się ot

4

Karne powinien strzelać zdecydowanie Suarez. Messiemu jakoś ostatnio one nie podchodzą, Neymar to już wgl pajacuje przy nich, no ale trudno taki już jak widać jest. Dlatego Suarez powinien być tym wykonawcą, tym bardziej że to on raczej idzie u nas po złotego buta. Należy mu się zdecydowanie

0

Ktoś napisał, żeby zagrać Barcą B w rewanżu. Ja również się pod tym podpisuje. Patrząc na to jaki jest napięty terminarz to pomysł jak z pyty strzelił. Nie mówię, że wszyscy odrazu z Barcy B, ale np Samper mógłby zagrać, Bartra również, Munir, Sandro. Ogólnie rezerwy, by podstawa odpoczęła. No ale to już decyzja Enriqułe

2

Wie ktoś ile przechwytów zaliczył dziś Busquets ? Gdyby nie Suarez to on dla mnie byłby zawodnikiem meczu. Człowiek orkiestra

http://pl.static.z-dn.net/files/da2/f49aa83a4b72c235ab4a2ce97945b188.jpg

2

Suarez dziś to po prostu kwintesencja. 4 bramki i dwie asysty. Niesamowicie podoba mi się jak ten chłop się u nas rozegrał. TAKIEJ dziewiątki nam było trzeba. Oczywiście nie ma się co podniecać zbyt, bo Valencia bez formy, a do końca sezonu jeszcze dość.

Brawo Barcelonko !

1

Bez przesady z takimi pieniędzmi w futbolu. To wszystko wydaje się nie mieć końca. Za kilka lat ile będzie chciał zarabiać najlepszy piłkarz świata ? 100 milionów na rok ?

0

Szczerze mówiąc zaczyna mnie takie coś denerwować

0

0

0

Oczywiście pisałem to z lekkim wyolbrzymieniem, bez przesadyzmu

0

haha, ha.

0

Polecam wszystkim, którzy grają w ultimate team, do tego hiszpańskim składem - kupcie właśnie Dongou na atak i dajcie mu styl gry 'kończący'. U mnie gra super w formacji 4-5-1. Najlepszy strzelec składu. A co do niego, to mam jeszcze nadzieję, że może coś z niego będzie

6

Jest jest jest !!!! Ludzie. Miałem bana na tydzień z powodu niekulturalnego wyrażania się o unii i emigrantach, ale dobra to nieważne. Czy Wy wiecie jaki to ból dla mnie kiedy z przyzwyczajenia chciałem polecić jakikolwiek komentarz, a tu mi wyskakiwało, że trzeba się zalogować ? Och ciężkie życie, mówię Wam :D

3

O właśnie. W letnim okienku ja również. Tylko wtedy też Halilović może wrócić. To będzie dylemat, którego z nich wziąć do skladu, a którego nie

0

0

Tak patrzę na tą całą sprawę z Denisem Suarezem, że tak bardzo go chcą i coraz bardziej widzę że o naszym Rafinhi chyba już tam całkiem zapomnieli. Przecież jeśli wróci do formy to naprawdę będzie przepych w środku pola. Iniesta, Busquets, Roberto, Rakitić, Turan, Rafinha i do tego Suarez ? No nie wiem czy to nie jest zbyt pochopna decyzja. Niech już dogra tam chociaż do końca tego sezonu

14

No to teraz Real w tym okienku transferowym będzie szalał jak meserszmit

0

A co do kary dla Realu - karma wraca. Z nas łacha darli durnie pospolite to teraz sami mają. Tyle że nie wiem jak oni wytrzymają bez transferów hehehe

0

Tak jeszcze odnośnie meczu, bo nie wiem czy ktoś tu wspominał. W którejś tam minucie meczu Turan biegł obok Enrique i wtedy trenejro jakieś mu tam uwagi przekazywał, a Arda wtedy zrobił taki brzydki gest, głupią minę i pobiegł dalej. Widział to ktoś ? Bo mi się to zachowanie nie podobało

0

Piękne czasy, jak i dla piłki tak i wgl. Rozkręcający się Messi, prawdziwy Fabregas w Arsenalu, w Barcelonie jeszcze Puyol, Xavi, Henry, Eto'o i wielu innych w całej piłce jak Giggs, Scholes, Van der Sar, Drogba, Lampard, Gerrard. Wtedy to jeszcze A.C Milan był potęgą, a teraz...

0



Och, miód dla moich oczu patrząc na te komentarze. Dobrze że ludzie nagłaśniają to komentarzami pod tym filmem, ja to również zrobiłem. Obawiam się, że naprawdę coś złego się dzieje z tym światem...

0



Co sądzicie o tej piosence ?

5

1500 dni z kontem na tej ulubionej stronce :)

0

To jak obstawiacie, gdzie pójdzie Mou ? Podobno Guardiola nie chce przedłużyć kontraktu z Bayernem, to może tam ? A Guardiola do Chelsea ? Może i PSG lub United zechce Mourinho na nowy sezon, kto wie ?
Jak Wy mówicie ?

0

A ja myślałem że to chodzi o tego piłkarza Villarealu bez głowy

0

Mogę się założyć, że trafimy na nich. 'bo liczy się prestiż i pieniądze'. Akurat tego meczu mi się nie będzie chciało znów oglądać. Do zrzygania

4

Mi tam się Samper podobał. Nie narzekam. Nie wszyscy odrazu odpalają na niewiadomo jaką gwiazdę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?