0

Zleciało czy nie zleciało ale faktem jest, że poza MSN to najbardziej eksploatowany zawodnik za czasów Enirique. Bardzo lubię i cenię Rakiticia, wieele nam daje i nie bez powodu tak często gra

0

wygląda jakby się dość mocno opitolił

0

Will Smith hahahahaha, chciałbym się kiedyś normalnie soptkać z Pique, toż to wariatuncio

0

Szkoda nerwów na takiego prostackiego chłopa

0

Pamiętacie może jak Mascherano huknął z dystansu tak soczyście, że aż wszystkie soki z piłki wyszły ? Szkoda, że Oblak to złapał. Naprawdę cudowny strzał, widać że strzelać z daleka potrafi. I taka mi nachodzi myśl, że on czeka z golem na odpowiedni moment, który coś by Barcelonie dał a nie taki ot se gol, jeden z wielu. To po tym strzale Barcelona się obudziła. Życzę mu z całego swojego serca, by ten pierwszy jego gol był niezwykle ważnym dla zespołu.



PS: popatrzcie jak on wysoko wczoraj grał

0

http://www.meczyki.pl/obrazki,41162

Jak ktoś ma czas to polecam poczytać wypocinki urażonych gimbusków :
'gdy barca nie może tam sędzia pomoże' - haha. Poza dzisiejszym przeczytaniem komentarzy nie ma co tam wogóle wchodzić

21

Ale mi go było brak. Bardzo w niego wierzę. Ten mecz był tak emocjonujący, że nie mogłem się w pełni podniecić jego powrotem na boisko

0

Pierwsza i druga połowa to dwa zupełnie inne mecze

0

Tęskniłem już za takim zrywnym jak bugatti veyron Neymarem

31

Kutwa mać, ja pitole. Dawno nie oglądałem tak emocjonującego meczu. W pierwszej połowie kisiel w majtkach i obgryzanie paznokci ze strachu przed stratą kolejnej bramki która by była gwoździem. Jak dobrze Panie Boże, że Ter Stegen wyłapał tego kuksańca Griezmanna. Druga połowa to kwintesencja Barcelony. TAKĄ Barcę chce widzieć w rewanżu - widać że dawali z siebie wszystko i dążyli do tych dwóch bramek. CHWAŁA im za to. DZIĘKUJEMY !

0

0

https://www.google.pl/maps/place/Mauritius/@-20.038787,57.542481,3a,75y,198h,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1s112399582!2e1!3e10!6s%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fproxy%2FV0ybSLEFZIHH1Ztxh5aZVfV2YBKQ-n2QNNhBfb4u_HitunKYQ-54qp65XiBestOQmhgC0IevLL98IvZWT21Jl46cRqxXlHA%3Dw203-h134!7i6016!8i4000!4m2!3m1!1s0x217c504df94474c9:0x4203d9c2116bd031!6m1!1e1

Bajka czyż nie ? Wyspa Mauritius. Świat jest piękny Wam powiem i zazdroszczę tym którzy mogą sobie pozwolić na zwiedzanie tego świata

2

Dokładnie. Już od dłuższego czasu widzę słabą formę u Alby, i być może jest to właśnie spowodowane brakiem konkurenta. Koniecznie trzeba ten problem rozwiązać bo Alba czuje się zbyt pewnie. I to nie jest pierwszy ani drugi mecz w którym Jordi gra słabo - tak dla jasności bo zaraz powiecie, że po jednym meczu już się sprzedaje.

0

Czy to jeszcze oszczędzanie na najważniejszy etap sezonu czy to już malutki kryzysik formy ? Chciałbym, by było to pierwsze. Po ostatnich meczach Barcelony nie czułem się zbyt pewnie co do tego meczu, wbrew pozorom innym którzy chcieli powtórkę z jesieni...

0

gdzie wkleić ten link z facebooka na sopcasta ?

1

Once de gala jednak, ciekawe czy przy dobrym daj Boże wyniku wejdzie Rafinha

0

Emocje się zbliżają, już powoli czuję, że to jednak Klasyk :)

0

Dobra już wiem, bo nie zauważyłem wcześniejszych komentarzy. Pół godziny przed meczem, na tej stronie :

https://www.facebook.com/SopCastHD/

wkleją link taki jak np. teraz do liverpoolu "sop://broker.sopcast.com:3912/140333 - 2000kbps RUS" i to później wklejamy na samej górze na 'adres'

3

Niech Ci Bóg w tej pizzy wynagrodzi

0

a chwile dosłownie, tak z minutę nawet mniej

16

więc się ciesz i zostaw to dla siebie :)

0

Powiedzcie coś więcej o tym Sopcaście, bo oglądam teraz mecz Liverpoolu na tym i faktycznie nic nie tnie tylko trzeba poczekać na początku aż się zabuforuje i teraz git. Jak mam tam znaleźć później mecz Barcelony ?

0

Czekałem na Ciebie Rafinha ! Jego powrót stał się faktem, obyś grał tak jak przed kontuzją...

0

Nie wiem czy widzieliście. Popatrzcie na Seppa Blattera w trakci okrzyku godowego Ronaldo. Biedny staruszek się troszkę wystraszył

1

No kurde bela, naprawdę jestem pod wrażeniem. Prosimy więcej takich artykułów :D !
Ja mimo, że niezbyt przepadam za długim czytaniem to czytało się z ogromną ciekawością. Wciągnęło jak majtki w dupencje :)

0

Ostatni link na dziś - pamiętacie kolację Krychowiaka ?

http://www.repostuj.pl/post/kuchnia-molekularna-rozszyfrowana-xd

0

Będzie ciężko jutro. Real to zawsze Real, a my możemy poczuć się zbyt pewnie. Liczę na skromne 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?