0

Rakitić jest bardzo dobry, jeśli tego nie rozumiesz to też nie rozumiesz piłki.

0

I właśnie te zmęczenie kiedyś się w końcu odbije na Naszej Barcelonie prędzej czy później. Oby to nie było w najważniejszej części sezonu

1

Spokojnie. To też są ludzie... Nie będą wiecznie grać tak świetnie jak Wam się wydaje.

0

Oglądaliście film dokumentalny TW Bolek na tvp ?
Ludzie, ile my jeszcze nie wiemy na temat Polski i wgl świata. Tyle zagadek nierozwiązanych, o których nawet nie mamy pojęcia

1

Teraz, gdy wychodzi na jaw fakt, że był agentem SB

0

Co teraz powiecie o byłym naszym prezydencie, "Bolku" Lechu Wałęsie ?

1

Polecam wszystkim tym którzy jeszcze nie oglądali, film pt. 'Sens życia wg Monthy Pythona'. Jest to komedia, ale głęboka do interpretacji komedia. Radzę pooglądać w ciszy i skupieniu

5

Dajcie ludzie spokój. Może jeszcze niech ktoś sprzeda kał Fergusona z tego dnia ? Masakra.



Dołącze taki obrazek co do dzisiejszych czasów :



http://panicz.com/upload/wiocha/0/w-pogoni-za-pieniadzem.jpg

1

Jak ja bym miał tak z gorszej nogi rogala takiego zakręcić to bym się raczej połamał

0

O kurrrrr, jaka brama, przepiękna

0

Toć to klątwa

0

Ale przybombił, trza przyznać

0

Dzięki, to wiem, ale teraz w tym sezonie w Lidze mi chodziło :)

0

To ile teraz Messi ma dokładnie bramek ?

0

Wie ktoś może co tam słychać u naszego Xaviego ?

0

No i jeszcze Neymar, ludzie kochani. To jest rewanż za tamtą porażkę PEŁNĄ GĘBĄ. Brawo nasza Trójco !

24

Messi jeszcze bardziej mnie utwierdził, że dla niego najważniejsza jest drużyna. Jakby chciał to by z palcem w dupie miał złotego buta, ale zauważcie, że on stara się, by to Suarez go dostał (w pełni zasłużenie jak narazie i mam nadzieję, że tak będzie). Niesamowici są, naprawdę

0

A więc kto zawodnikiem meczu ? :D

0

Masakra panowie. Rewanż pełną gębą. Enrique rzeczywiście znalazł sposób na Vigo. BRAWO PANOWIE, jestem zachwycony...

0

HAHAHAAHAHAHA ! MASAKRA ludzie, to jest masakra. Meeeeessssiiii, tak się 'strzela' karne :D

0

No i też dobrze. Dobrze, że nie Neymar mimo że na gola zasłuzył

0

NIECH STRZELA SUAREZ

0

to jak w końcu ? Adriano tam czy Vidal tam ?

6

Jestem MEGA zadowolony z tego meczu. Wyjazdowy mecz, w tak napiętym kalendarzu a tu kolejne 3 punkty. Nie wymagałem dziś od nich 7:0, ale skromnie byle by 3 pkt. Ekstra. Niech się nie forsują, patrzcie ile ich meczy czeka...

0

Nieważne czy samobój, nieważne jaki gol. Najważniejsze, że prowadzimy :)

1

Poza tym to mi się fajnie ogląda taki mecz o takiej porze

1

Sergi :)

0

O ludzie, to już przechodzi ludzkie pojęcie.... Ale trzeba przyznać że dawno tak super nie zaczęliśmy jak dziś. To mógł być pierwszy cios.

2

On już tak genialnie sobie radził... Jak ja bym chciał by wrócił silniejszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?