FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitić jest bardzo dobry, jeśli tego nie rozumiesz to też nie rozumiesz piłki.
0
I właśnie te zmęczenie kiedyś się w końcu odbije na Naszej Barcelonie prędzej czy później. Oby to nie było w najważniejszej części sezonu
1
Spokojnie. To też są ludzie... Nie będą wiecznie grać tak świetnie jak Wam się wydaje.
7
http://kwejk.pl/obrazek/1012602/bitwa-pod-grunwaldem.html
Klasyk :D
0
Oglądaliście film dokumentalny TW Bolek na tvp ?
Ludzie, ile my jeszcze nie wiemy na temat Polski i wgl świata. Tyle zagadek nierozwiązanych, o których nawet nie mamy pojęcia
1
Teraz, gdy wychodzi na jaw fakt, że był agentem SB
0
Co teraz powiecie o byłym naszym prezydencie, "Bolku" Lechu Wałęsie ?
1
Polecam wszystkim tym którzy jeszcze nie oglądali, film pt. 'Sens życia wg Monthy Pythona'. Jest to komedia, ale głęboka do interpretacji komedia. Radzę pooglądać w ciszy i skupieniu
5
Dajcie ludzie spokój. Może jeszcze niech ktoś sprzeda kał Fergusona z tego dnia ? Masakra.
Dołącze taki obrazek co do dzisiejszych czasów :
http://panicz.com/upload/wiocha/0/w-pogoni-za-pieniadzem.jpg
1
Jak ja bym miał tak z gorszej nogi rogala takiego zakręcić to bym się raczej połamał
0
O kurrrrr, jaka brama, przepiękna
0
Toć to klątwa
0
Ale przybombił, trza przyznać
0
Dzięki, to wiem, ale teraz w tym sezonie w Lidze mi chodziło :)
0
To ile teraz Messi ma dokładnie bramek ?
0
Wie ktoś może co tam słychać u naszego Xaviego ?
0
No i jeszcze Neymar, ludzie kochani. To jest rewanż za tamtą porażkę PEŁNĄ GĘBĄ. Brawo nasza Trójco !
24
Messi jeszcze bardziej mnie utwierdził, że dla niego najważniejsza jest drużyna. Jakby chciał to by z palcem w dupie miał złotego buta, ale zauważcie, że on stara się, by to Suarez go dostał (w pełni zasłużenie jak narazie i mam nadzieję, że tak będzie). Niesamowici są, naprawdę
0
A więc kto zawodnikiem meczu ? :D
0
Masakra panowie. Rewanż pełną gębą. Enrique rzeczywiście znalazł sposób na Vigo. BRAWO PANOWIE, jestem zachwycony...
0
HAHAHAAHAHAHA ! MASAKRA ludzie, to jest masakra. Meeeeessssiiii, tak się 'strzela' karne :D
0
No i też dobrze. Dobrze, że nie Neymar mimo że na gola zasłuzył
0
NIECH STRZELA SUAREZ
0
to jak w końcu ? Adriano tam czy Vidal tam ?
6
Jestem MEGA zadowolony z tego meczu. Wyjazdowy mecz, w tak napiętym kalendarzu a tu kolejne 3 punkty. Nie wymagałem dziś od nich 7:0, ale skromnie byle by 3 pkt. Ekstra. Niech się nie forsują, patrzcie ile ich meczy czeka...
0
Nieważne czy samobój, nieważne jaki gol. Najważniejsze, że prowadzimy :)
1
Poza tym to mi się fajnie ogląda taki mecz o takiej porze
1
Sergi :)
0
O ludzie, to już przechodzi ludzkie pojęcie.... Ale trzeba przyznać że dawno tak super nie zaczęliśmy jak dziś. To mógł być pierwszy cios.
2
On już tak genialnie sobie radził... Jak ja bym chciał by wrócił silniejszy