FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Aaaa, faktycznie, zwracam honor. Zapomniałem o tym
1
Teraz pewnie miesiącami będą gadać i rozkminiać 'a dlaczego to tak się stało, a czemu', i pewnie nie zauważą żadnego powiązania z imigrantami nierobami zasranymi. Dlaczego do kuźwy nędzy będą zapewne teraz polemiki zamiast te silne państwa wziąć się w garść i rozpieprzyć to wszystko aż nie zostanie kamień na kamieniu do cholery... USA i Rosja przechwalają się takimi wojskami, to ja się pytam na co oni jeszcze czekają ? Takie kuźwa wielkie armie, brać ich w obroty i tyle, bo jak nie to będzie coraz gorzej... Jprdl
2
A ja się wcale nie dziwię. Nie pamiętasz gry Eto'o ? To był taki kocurek w ataku
2
Wiecie, moim marzeniem jest by na świecie było jak w latach dajmy na to 1960. Chcę pokoju na świecie, chcę żeby życie dla mojej obecnej rodziny jak i przyszłej żony, dzieci było spokojne. By tych muslimów nie było w Europie, bo to jest cholerna dzicz. Przyszło tej szarańczy i teraz jest to co jest, to było kwestią czasu jak zaczną się panoszyć.
Módlmy się o pokój Panie i Panowie, i by naprawdę tych całych 'imigrantów' wykurzyli tam skąd przybyli.
9
Dajcie spokój, wielkie zjednoczenie qtwa mać. Zjednoczenie będzie wtedy jak wszystkie kraje Europy czy chociażby sama Rosja z USA połączą swe siły i rozpier..... ten cały popierdzielony ISIS. Czy 50 lat temu ktoś słyszał o jakimś islamie, ktoś się ich wgl bał ? Nie. Oni zaczynają myśleć że są panami świata, i jak na moje trzeba to wykurzyć pieprzonych muslimów.
Ludzie dają na te konta społecznościowe te zdjęcia 'pray for paris', a ciekawe, ciekawe czy chociaż POŁOWA z nich się rzeczywiście za tych zamordowanych ludzi pomodliła... ? Wszystko pod publikę
0
A mi szkoda Adamy, niepotrzebnie wrzucają na wypożyczenia do takich ponadprzeciętnych klubów
5
No kuźwa mam to samo, jak nie mam co do roboty, jak mam chwile wolnego czasu to zawsze wchodze żeby coś posprawdzać. Jadę samochodem to mówię do dziewczyny żeby weszła na fcbarca.com, bo może coś nowego ciekawego, może jakiś śmieszny komentarz. A śmiać się lubię, i też dlatego lubię tu wchodzić bo niektórzy tutaj naprawdę czasem dają takie śmieszne linki, albo coś śmiesznego napiszą że śmieje się do ekranu jak durny. Dzięki Wam za to :*
3
No kurna, wypisz wymaluj Krysiunia Ronaldo na premierze swojego filmu
1
Kurde dobry gif, żem go nigdy nie widział że tak powiem, trochę śmiechłem. Twoje zdrówko Panie ;D
0
Paradoksalnie może być przeciwnie, tego się boję, bo Messi po kontuzji może się zbyt oszczędzać tak jak to kiedyś bylo
0
Pięknie to zrobił Luisito
2
Nieprawdopodobna brama, ja pieperze
5
Fajnie że Munir dostał takie brawa :)
0
Brawo Suarez, fajnie że naprzemiennie strzelają z Neymarem te karne, BRAWO !!
0
trochę tańszymi do 300-500k ? xD to co ja mam powiedzieć ? Średnio za mojego piłkarza z ligi hiszpańskiej pomieszanej z hiszpanami to tak 1100k. Mój skład (4-5-1) to Fernandez z Granady, Oscar de Marcos, Ruben Vezo(za 400k), Abdennour, Gaya, Sergi Roberto, skrzydła Aleix Vidal i Morales z Levante, dwóch ŚPO to Bojan i Rafinha a na ataku Aduriz za 1000 k lub Ruben Castro. Super mi się nimi gra. Lubie grać takim złotym składem ale naprawdę tanim. Większość zawodników u mnie to poniżej 1000k
0
ja czwarta ale na ps4
0
Chcielibyście mieszkać w Ameryce gdybyście mieli znajomości które pomogą w zdobyciu wizy, mieszkania tam ?
1
Tak jak już mówisz o Fifie, rzadko kupuje kiedy paczki bo zawsze trafiało mi się gówno prawdę mówiąc, dzisiaj otwieram a tam Lacazette i Milik z kartą z drużyny tygodnia. Moje szczęście sięgnęło zenitu :D
składu to Ci nie polece za tyle hajsu, ale tak spytam która liga ?
1
Piękna odpowiedź :)
0
http://fangol.pl/view/129018/kaka-zaoferowany-barcelonie
Co Wy na to ? Ja bym raczej nie chciał
19
Obczajcie to :
Mathieu wrzucił na swojego instagrama zdjęcie z dzisiejszego spotkania całego zespołu
https://pbs.twimg.com/media/CTJ8BJmVAAAtZuR.jpg:large
(swoją drogą fajna rzecz) i na końcu podpisu spytał czy inni go widzą.
Gościu mu odpowiedział 'I see you' i zdjęcie :
https://pbs.twimg.com/media/CTJ8dC0UkAAzHkV.jpg:large
1
Nie żebym patrzył tylko przez pryzmat tego zdrewniałego strzału Cavaniego, ale ja już od dawna się zastanawiałem patrząc na jego grę, co zdecydowało żeby płacić ponad 60 melonów za tego pana
0
Jak dla mnie również ciężko wybrać ulubiony, bo jest tego naprawdę dużo. Z najnowszych to 'Snajper' oraz polecam również (bo nikt tu o tym filmie nie wspomniał choć warto) - 'Człowiek z blizną' z Al Pacino. Naprawdę super film
0
Kto dokładniej opisałby grę Sampera ? I jak grało Villanovense ? Bo nie oglądałem dziś akurat meczu. Jeżeli Villanovense postawiło autobus to nie dziwmy się, że taki wynik, bo o niego to ja jestem spokojny patrząc na Camp Nou
0
I tak cud że go w ogóle zaprosił na trening
0
0
Mówię Wam, że Enrique ma na pieńku z Samperem. Widać że robi to perfidnie przeciwko niemu. Nie ukrywam że zaczyna mnie to irytować
0
Wiecie nad czym się zastanawiam ? Jaka będzie kara dla Realu o ile takowa będzie, bo wszyscy znamy Pereza, może nagle sędzia zmieni zeznania ? Mam nadzieję, że nie. To jest prawdziwa korupcja, w doprawdy 'Królewskim Realu'... Kara wystarczyła by taka, że tego Florka zawieszają, strasznie go nie lubię. Naprawdę miejmy nadzieję, że będzie jakakolwiek kara, bo jeżeli taka KORUPCJA przejdzie płazem to już naprawdę zawątpię w sprawiedliwość na tym świecie...
1
Nie mogę się doczekać jutrzejszych okładek gazet. Ludzie, taka afera ? Przecież to jakaś kpina jest co się dzieje w piłce, naciskano na sędziego ? A kto naciskał ? Kto jak nie florek ?
0
Mam nadzieję że to tylko zdjęcie tak okłamuje że Messi zgrubł