FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
32 miliony za Pedro teraz to naprawdę świetny interes, wystarczy tylko pogratulować naszym dyrektorom z Barcelony, bo ostatnie sprzedaże wiązały się z promocjami. No ale mimo wszystko szkoda Pedro, bo trochę tu jednak osiągnął
3
Tak oglądam i oglądam ten filmik i naprawdę zachwycam się tym jak genialnym ZESPOŁEM była ta Barcelona Enrique. Jestem dumny z nich, naprawdę. Zespół kompletny...
2
O ja pieprze.....
http://pbs.twimg.com/media/CKTCcD9UMAAFh5a.jpg:large
:D
(o kurde, przeglądałem teraz komentarze i zauważyłem, że już było. Sorry, aż bym chciał usunąć komentarz, no ale to chyba jedna jedyna rzecz której brakuje na tej stronie)
1
Jak narazie to on chyba stanął w miejscu co do rozwoju
0
Nie chce go tutaj. Niech idzie w buraki. Naprawdę nie chcę żebyśmy się stawali drugim Realem czy City, dajcie spokój. Gdzie tradycja i wartości...
0
Ciekawi mnie teraz tylko, jak będzie się rozwijała nasza La Masia. Bo jak narazie to cienko, a to przecież był do niedawna taki nasz znak. Teraz piłkarze nie rozwijają się już tak dobrze
2
Messi murarz
https://pbs.twimg.com/media/CKOdGemWsAQf4g0.jpg
16
https://pbs.twimg.com/media/CKAeIHDWsAA3acx.jpg
Koszulki dla Barcelony wręcz idealne
3
Kapitalne ujęcie... Puyol, Valdes, Xavi
1
Komentarz usunięty
1
Swoją drogą, ciekawe jak na odejście Ikera zareagowała szatnia. Wiadomo, Arbeloa się pewnie cieszy, ale ciekawi mnie Ramos. Może przez to i on odejdzie ?
1
Przeczytajcie sobie ten wywiad z rodzicami Ikera na fioletowej. Pięknie głośno mówią o Perezie to czego jeszcze nikt szerzej nie opublikował. Bardzo ciekawe jakim biznesmenem jest ten dureń Florek
4
„Nie przesadzaj, José. To prawda, że boimy się, iż skończy jak zepsuta zabawka, ale między oboma punktami jest spora odległość”, odpowiada i wprowadza nas do kuchni, gdzie czeka już........... suczka Chelsea
hahhaha, tekst ze strony fioletowych, z wywiadu z rodzicami Casillasa, pożegnanego jak zwykły piłkarzyna
Z podkreśleniem na : 'SUCZKA CHELSEA'
0
Może i komuś kupił, kto to wie
2
Patrzcie, nie spodziewałbym się że Ter Stegen to palacz fajeków
https://pbs.twimg.com/media/CJnir-qUcAAsIYJ.jpg
1
Nie chwalmy go zbyt szybko. Bo to samo było z Deulofeu i na przykład z Dongou w którym pokładałem duże nadzieje
0
Ja nie mówię że to były złe transfery. Wręcz przeciwnie, genialne. Uwielbiałem ich oglądać. Tylko te ceny sprzedaży ich są śmieszne
2
Co prawda to prawda, to mi się od zawsze nie podobało, i już to kiedyś mówiłem. Barcelona nie potrafi korzystnie sprzedawać
http://www.meczyki.pl/obrazki,28024
2
Ten w tym mercedesie to Ramos ? ? Ja tam raczej widzę starego dziadka
1
Denis Suarez jak nic
2
Nie jestem za tym aby ten transfer doszedł do skutku
2
Naprawdę chcemy być drugim Realem ? Ludzie. Jest tylu naprawdę dobrych piłkarzy na tę pozycję a oni tylko Pogba
2
Bez trenera nie ma zespołu. Bez zespołu nie ma pucharów. A bez pucharów. Nie ma pucharów
23
Ueafolna mówili. Bramka Narcyza7 z meczu Realu z Liverpoolem najładniejszym golem sezonu Ligi Mistrzów. Gol Messiego na 3 miejscu - HA HA HA HA, żałosne
1
To kuźwa dzieciaczki takie, że szkoda gadać, tak jak mówicie pewnie zagrożenia mają i srają po gaciach
2
Lucho wygląda tak o wiele lepiej :D
4
Czy Enrique też coś obiecywał ? Bo on też zgolony na łyso xd
https://pbs.twimg.com/media/CHEhlfXUAAAjFaQ.jpg:large
0
Niedługo będzie tak, że rezerwowi którzy byli na ławce podczas finału ale nie weszli na boisko nie dostaną medalu... W złym kierunku to zmierza
0
Jeju, cudownie. Messi chyba się cieszy najbardziej razem z Neymarem. No i wiadomo, ja teraz też się cieszę, bo jeszcze rok temu przyznaję się że chciałem go sprzedawać, bo tak wyglądało jakby nic już miało z niego nie być. A tu proszę, w tym sezonie przeżywał drugą młodość ! CIESZE SIĘ
3
Nie mogę w to uwierzyć, oni tworzą niesamowitą historię