0

32 miliony za Pedro teraz to naprawdę świetny interes, wystarczy tylko pogratulować naszym dyrektorom z Barcelony, bo ostatnie sprzedaże wiązały się z promocjami. No ale mimo wszystko szkoda Pedro, bo trochę tu jednak osiągnął

3

Tak oglądam i oglądam ten filmik i naprawdę zachwycam się tym jak genialnym ZESPOŁEM była ta Barcelona Enrique. Jestem dumny z nich, naprawdę. Zespół kompletny...

2

O ja pieprze.....

http://pbs.twimg.com/media/CKTCcD9UMAAFh5a.jpg:large

:D

(o kurde, przeglądałem teraz komentarze i zauważyłem, że już było. Sorry, aż bym chciał usunąć komentarz, no ale to chyba jedna jedyna rzecz której brakuje na tej stronie)

1

Jak narazie to on chyba stanął w miejscu co do rozwoju

0

Nie chce go tutaj. Niech idzie w buraki. Naprawdę nie chcę żebyśmy się stawali drugim Realem czy City, dajcie spokój. Gdzie tradycja i wartości...

0

Ciekawi mnie teraz tylko, jak będzie się rozwijała nasza La Masia. Bo jak narazie to cienko, a to przecież był do niedawna taki nasz znak. Teraz piłkarze nie rozwijają się już tak dobrze

2

16

https://pbs.twimg.com/media/CKAeIHDWsAA3acx.jpg

Koszulki dla Barcelony wręcz idealne

3

Kapitalne ujęcie... Puyol, Valdes, Xavi

1

Komentarz usunięty

1

Swoją drogą, ciekawe jak na odejście Ikera zareagowała szatnia. Wiadomo, Arbeloa się pewnie cieszy, ale ciekawi mnie Ramos. Może przez to i on odejdzie ?

1

Przeczytajcie sobie ten wywiad z rodzicami Ikera na fioletowej. Pięknie głośno mówią o Perezie to czego jeszcze nikt szerzej nie opublikował. Bardzo ciekawe jakim biznesmenem jest ten dureń Florek

4

„Nie przesadzaj, José. To prawda, że boimy się, iż skończy jak zepsuta zabawka, ale między oboma punktami jest spora odległość”, odpowiada i wprowadza nas do kuchni, gdzie czeka już........... suczka Chelsea

hahhaha, tekst ze strony fioletowych, z wywiadu z rodzicami Casillasa, pożegnanego jak zwykły piłkarzyna

Z podkreśleniem na : 'SUCZKA CHELSEA'

0

Może i komuś kupił, kto to wie

2

Patrzcie, nie spodziewałbym się że Ter Stegen to palacz fajeków

https://pbs.twimg.com/media/CJnir-qUcAAsIYJ.jpg

1

Nie chwalmy go zbyt szybko. Bo to samo było z Deulofeu i na przykład z Dongou w którym pokładałem duże nadzieje

0

Ja nie mówię że to były złe transfery. Wręcz przeciwnie, genialne. Uwielbiałem ich oglądać. Tylko te ceny sprzedaży ich są śmieszne

2

Co prawda to prawda, to mi się od zawsze nie podobało, i już to kiedyś mówiłem. Barcelona nie potrafi korzystnie sprzedawać

http://www.meczyki.pl/obrazki,28024

2

Ten w tym mercedesie to Ramos ? ? Ja tam raczej widzę starego dziadka

1

Denis Suarez jak nic

2

Nie jestem za tym aby ten transfer doszedł do skutku

2

Naprawdę chcemy być drugim Realem ? Ludzie. Jest tylu naprawdę dobrych piłkarzy na tę pozycję a oni tylko Pogba

2

Bez trenera nie ma zespołu. Bez zespołu nie ma pucharów. A bez pucharów. Nie ma pucharów

23

Ueafolna mówili. Bramka Narcyza7 z meczu Realu z Liverpoolem najładniejszym golem sezonu Ligi Mistrzów. Gol Messiego na 3 miejscu - HA HA HA HA, żałosne

1

To kuźwa dzieciaczki takie, że szkoda gadać, tak jak mówicie pewnie zagrożenia mają i srają po gaciach

2

Lucho wygląda tak o wiele lepiej :D

4

Czy Enrique też coś obiecywał ? Bo on też zgolony na łyso xd

https://pbs.twimg.com/media/CHEhlfXUAAAjFaQ.jpg:large

0

Niedługo będzie tak, że rezerwowi którzy byli na ławce podczas finału ale nie weszli na boisko nie dostaną medalu... W złym kierunku to zmierza

0

Jeju, cudownie. Messi chyba się cieszy najbardziej razem z Neymarem. No i wiadomo, ja teraz też się cieszę, bo jeszcze rok temu przyznaję się że chciałem go sprzedawać, bo tak wyglądało jakby nic już miało z niego nie być. A tu proszę, w tym sezonie przeżywał drugą młodość ! CIESZE SIĘ

3

Nie mogę w to uwierzyć, oni tworzą niesamowitą historię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?