2

Ta jego brew za każdym razem jest powalająca

0

Michael dzisiaj ładnie będzie zastępywał Dona Vito Corleone na tvn7 o 23.35 ;>

0

Dobrze dobrze, niech gra teraz z Eibarem i Ajaksem, a na Real może by tak kto inny ;>

1

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_17781.png?1

Już mnie wkurzają żarty o Suarezie, ale to jeszcze jest śmieszne

0

A dlaczego by nie ukarać ? Wiadomo że wszyscy popełniamy błędy, ale gdyby za to zapłacił jakąś karą, nie chodzi mi tu tylko o pieniężną, to by się nauczył że takich rzeczy się nie robi

1

0

No więc mówię. Wcale go nie skreślam, kto wie, może się wybije

0

Ty to se pewnie tak pograsz, że o ja cie pierdziele

0

Thomas Vermaelen po raz pierwszy od czasu transferu z Arsenalu Londyn uczestniczył w zajęciach z grupą na treningu Barcelony - informuje "Mundo Deportivo".

Reprezentant Belgii ze względu na rehabilitację po kontuzji dotychczas ćwiczył indywidualnie. W czwartek wreszcie mógł porównać swoje możliwości z obecnymi na zajęciach Masipem, Montoyą, Douglasem, Adriano, Dani Alvesem i Xavim.

Większość podopiecznych Luisa Enrique jest aktualnie na zgrupowaniach reprezentacji, przygotowujących się do meczów eliminacyjnych Euro 2016, a także towarzyskich, jak to ma miejsce w przypadku Javiera Mascherano, Leo Messiego i Neymara, którzy w sobotę w Pekinie zagrają w konfrontacji Argentyny z Brazylią.'

To jak to w końcu z nim jest ?

23

Blokuje tylko miejsce Haliloviciovi, który już mógłby grać np. z takim Apoelem Nikozja...

0

Pierwszy raz od sezonu 2004/2005 nie oddaliśmy ani jednego celnego strzału na bramkę w lidze ;)

15

Jeremy Mathieu przechwycił 17 piłek, a z drugiej strony nie stracił ani jednej. Brawo, ten skill gdy sobie podbijał piłką zacny, tak jak cross do bodajże Munira przez połowe boiska. Ładna gra, momentami naprawdę szybka wymiana podań, za czym tęskniłem. Podoba mi się gra Munira, pokazuje się na pozycjach, dochodzi do dobrych sytuacji, ale jest jeszcze młody i celownik musi sobie poprawic. Bardzo fajny mecz, o dziwo doping który serce wyrywał, a to się raczej rzadko zdarza na Camp Nou

2

Oby tylko nie trafić na żadne Borysowy, Doniecki, Petersburgi i Moskwy...

0

Barcelona - Schalke - Liverpool - Anderlecht ??

0

Mnie tam się podoba, kolor jak w sezonie 2005-2006, wtedy były fajne wyjazdowe, ot takie dla przypomnienia :

http://media.monstersandcritics.com/people/Ronaldinho_Gaucho/images/group2/ASG-003010.jpg

1

1

Dokładnie. Ostatnimi czasy na każdym zdjęciu ma focha

0

Klauzula odstępnego wynosiła 75 mln funtów, a wynegocjowali 65 mln funtów. Moim zdaniem trzeba im tego pogratulować

5

CAS has confirmed the last day of Luis Suarez' ban is 24 October, which means he would be available for clasico on 25 or 26 October. [ara]

1

Ciesze się ogromnie, naprawdę. Uwierzyć nie mogę, że widzę go u nas na treningu ! Jeszcze rok temu nawet bym nie śnił o tym że będziemy go mieć w składzie...

0

Fajnie go w końcu widzieć oficjalnie, z herbem Barcelony przy piersi a nie fotomontaże

0

Dokładnie, też to teraz przeczytałem. Może zagrać w towarzyskim bo od teraz w nieoficjalnych meczach ban mu nie podlega

0

Suarez już jutro zacznie swój pierwszy trening z grupą. Bardzo dobrze

0

Ronaldo, Neuer i Robben w trójce Uefa best player award :)

1

/photo/1

0

Ot cała prawda

1

Z miejsca dostaje audice ;D

0

Numer 23

0

Proszę popatrzeć na zaangażowanie Messiego podczas rozgrzewki. To już nie pierwszy raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?