FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No właśnie, a dlaczego wykończeni ? Bo większość meczy jedenastka była ta sama
1
http://www.meczyki.pl/obrazki,41787
xD
0
Dobrze, wiem, ale nie jest młody i świeży, wypoczęty, z ogromną chęcią walki (jak na ten czas, bo tak to zawsze gra jak należy) jak Roberto, Bartra czy nawet zobaczycie po Rafinhi gdy wróci na dobre. Ja do Messiego nic nie mam, broń Boże. Szanowałem, szanuje i będę go szanował aż do końca mego życia, bo zrobił ogromnie wiele dla Barcelony
0
Niektórzy mówili, że Cruyff z nieba będzie teraz dyrygował Barceloną. Od jego śmierci zaczął się dołek Barcelony
0
Dokładnie. Nieważne dla nich jest ile im Barcelona miesięcznie przelewa na konto, dla nich jest ważne to, że grają w swojej wymarzonej drużynie. I to lubię też w Bartrze szeroko tutaj krytykowanym. Owszem, popełnił kilka błędów, ale gdyby grał regularnie... Urzekł mnie swoją wolą walki w wielu meczach i nie chce by odchodził.
0
Tak się teraz zastanawiam. Pomyślcie, gdyby zamiast przemęczonych zawodników od początku grał Roberto. Bo dajmy na to Messi miałby jakiś drobniutki uraz na treningu. CO wtedy ? Roberto biegałby w tę i w tamtą. Jestem pewien, że zostawił by serce na boisku. Czyli coś czego wczoraj brakowało niektórym zawodnikom. Wtedy porażka bolałaby mniej, bo bynajmniej by walczyli. A tak... Niestety. Naprawmy błędy i za rok wróćmy silniejsi i bardziej doświadczeni :)
0
Tak teraz całkiem serio się zastanówmy, bez żadnej krytyki, bo mam pełen szacunek do niego : Co się dzieje z naszym Messim ? Bo to nie jest prawdziwy on, oj nie
1
Tot el camp, és un clam
som la gent blaugrana, Tant se val d'on venim
si del sud o del nord
ara estem d'acord, ara estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça!
0
A gdyby to tylko PSV awansowało zamiast Atletico...
A tak, po 39 meczach bez porażki, w ciągu tylko 4 meczy aż 3 przegrane.
Kocham Cię i tak Barcelono
0
Też tego chcę Bartek. Byli blisko w 2014 roku to może teraz. Daj im Boże, byle by tylko 28 maja nie cieszyła się biała część Madrytu
0
Neymar też dziś nie grał dobrze. Prócz strzału z dystansu, który ładny to nic kompletnie. Jest taki szybki a tego nie wykorzystał. Jedynie Suarez naprawdę coś tam próbował i chciał wziąć z zaskoczenia wszystkich dwa razy. To się ceni
0
Ja przeczuwałem, że Barcelonka moja nie będzie do maja co mecz wygrywać. Byłem, też pewien, że kiedyś w końcu przyjdzie kryzys, bo gdy się wygrywa tyle meczy, to też pomyślcie co czują w głowach piłkarze. Mogą poczuć się zbyt pewnie i że wszystko mają pod kontrolą
0
a niestety czuję, że w finale będą
7
Było 39 meczów bez porażki.
Ostatnie 4 mecze - 3 porażki :(
1
Załorał ładnie Pep
1
No ale wiesz, odrazu przychodzą takie myśli 'a co by było gdyby to było PSV'. A było naprawdę blisko
4
O Jezu człowieku. Właśnie mi coś uświadomiłeś - wtedy na tych karnych to ja ogromnie byłem za Atletico. No to teraz kuźwa jego mać mamy tego efekt. O człowieku, na coś Ty to pisał...
2
I tak jesteśmy wielcy, w ostatniej dekadzie 4 razy wygrywać Ligę Mistrzów to naprawdę, i to nie za czasów jakiegoś generała Franco :D
1
Dziś komentatorzy już jakoś tak lepiej wykonywali swoją robotę nieprawdaż ?
1
No co tu dużo mówić, zgadzam się z tym. Wystarczy tylko porównać sobie Ronaldo wczoraj, który swoim sprintem zachęcał wszystkich do walki. Messi dziś poza ładnym odbiorem w obronie nic nie pokazał niestety, i tego się bałem. Ale wybaczam mu, i tak wiele dla nas zrobił
2
Jeszcze do niedawna miałem nadzieję, że się oszczędzają na najważniejsze mecze sezonu. I nadzieja ta umarła. To nie ta Barcelona, która grała dynamicznie i szybko. Coś zamarło, coś się w machinie zatrzymało, i teraz sęk w tym, by Luis Enrique znalazł tą usterkę
7
Życzę teraz Realowi, żeby wylosowali Atletico, a Atletico życzę wygrania Ligi Mistrzów :)
3
Niech tam se wygrywa ktokolwiek LM, byle by nie Reale. Dlaczego ? Bo znów będą się takie Arbeloe panoszyć że najlepsi na świecie czy coś w tym stylu
1
Mówiłem, że będzie ciężko, a co niektórzy już stawiali Barcelonę z Bayernami itd w półfinałach. Ale niestety, na to trzeba zapracować. A Barcelończycy wyglądali dzisiaj tak jakby nie chcieli przejść do półfinału, tego się bałem - zero zaangażowania, szczególnie w tej cholernej pierwszej połowie, gdzie myśleli, że se kurna poklepią 90 minut. Boli.
0
A ja tą wersję puściłem na cały full po finale Ligi Mistrzów w zeszłym roku, ciarki to miałem od początku do końca :D
2
PANOWIE I PANIE !!! Już niedługo, już za więcej niż godzinę rozpocznie się prawdziwy kocioł jaki zgotują kibice Atletico. My, tak by jeszcze bardziej podnieść swoje emocje posłuchajmy tego jak najgłośniej ! Serce mi wyskakuje, ciarki przechodzą :
Som la gent blaugrana !
1
Jeśli dzisiaj nie zobaczę ogromnej chęci wygrania, to naprawdę się załamie. Chcę widzieć Barcelonę taką jak z Atletico w drugiej połowie. To ma być jazda. Chcę widzieć Messiego ciągnącego grę zespołu, musi wbić swój najwyższy bieg
0
Mój autorytet w życiu :)
0
Vicente Calderon jutro. Szczególnie na początku meczu :
http://www.zbawienie.com/images/hells-fire-duncanlong181.jpg
0
Taki byk jak Naldo wystraszył się piłki, no ludzie kochani, dla mnie to było wręcz śmieszne do cholery. Na jego miejscu gdybym grał o półfinał to bym swoje klejnoty wystawił, żeby obronić, no ale to ja i moje uwielbienie Puyola