0

Wielkiego plusa Ter Stegenie otrzymujesz ode mnie za przyznanie się do błędu :)

4

I jak tu nie dać mu opaski kapitana ?

2

Super że strzelił ale te dwa tempa przyprawiają mnie o palpitacje serca za każdym razem...

0

I co teraz ? Kto trafi lub nie trafi ?

5

Brawo Pikuś ! Powtórze poraz kolejny bo teraz pasowałaby mu jak ulał. On powinien być pierwszym kapitanem Barcelony :) albo chociaż dzisiaj a nie Busquets ludzie. Nie chodzi mi tylko o ten mecz, ale ogólnie. Pierwszy kapitan to powinna być charyzma i taki krzyk gdy nie idzie. Tego ani u Messiego, ani u Iniesty, ani u Busiego nie widać. Pique zasługuje na to miano, ale to jak dla mnie. Wiem że kiedyś będzie pierwszym kapitanem.

0

co tu się odpier..... ?

52

Ludzie !! Jak ja Was kocham za tak zajebistą atmosfere po przegranych Realu, a dzisiaj to już hit. Uwielbiam ten humor, ten śmiech co mi zawsze dajecie którym mogę się podzielić innym. Hahaha, humor to podstawa :D

1

Jest tu jakiś może koneser Mike'a Oldfilde'a ? :)

0

Biedny don Szefuńcio Mascherano. Na pewno teraz chodzą mu myśli po głowie że mógł odejść z Barcelony i nie miałby takiej presji

2

Ładnie gra Rakitić, zawsze cicho, wykonuje swe zadania z tyłu i w defensywie a dziś ciśnie do przodu i mu to wychodzi :)

0

Brawo Ivan, brawo Andres za dośrodkowanie. Piękna akcja :)

4

Mam trochę do czynienia z transportem, i powiem tak : dlaczego jak uchodźcy zrobią coś kierowcom czy napadną to nie piszą 'tragedia w calais' ? Dajcie ludzie spokój. Nie będę się rozpisywał co do uchodźców bo jak zwykle dostanę bana ;)) Bardzo dobrze że któryś w końcu przejechał jednego z tych tamtych podludzi, z nimi się nie ma co cyrtolić skoro oni z nami również się wcale nie cyrtolą.

0

Za to popatrzcie na naszego rodaka Krychowiaka, lekko podskakując, widać że się przykłada, fajnie :)

0

Rozumiem wydać na niego 50 mln, ale wydałbyś na niego 100 mln gdyby nawet u nas nie było już Busquetsa ? Bo ja nie.

0

Tak bardzo kurna byliście tu co niektórzy za tym całym Pogbą i co ? Odpowiedzcie teraz czy cieszycie się że go nie ma u nas ? Bo ja się bardzo cieszę że wymodliłem to by do nas nie przychodził.

0

Umtiti niczym Puyol, ochhhh brawo !

1

Rozgłos, robienie pod publike, jak cały dzisiejszy świat (internet)

0

kierowca zabity, że tak powiem, należało mu się.

14

Tydzień czasu i później nikt nie będzie pamiętał tylko dotkięte rodziny, których naprawdę szkoda. Pamiętajcie że w ofiarach są na pewno różni ludzie, różni wiekowo. Wyobraźcie sobie że jesteście na wakacjach, rozmawiacie sobie z rodzicami, z przyjaciółmi przez telefon jak gdyby nigdy nic, śmiechu hihu, a tu zaraz np za godzine umieracie w tak okropnych okolicznościach, Co wtedy czują bliscy ? Nie chcę wiedzieć i daj Boże bym nigdy nie poczuł ani ja ani Wy. Pomyśleć że scenariusz mógł być inny bo w ciężarówce granaty i broń, pomyśleć, że mogło być więcej ofiar. Jak tu ich tolerować, proszę, powiedzcie mi skoro przez nich zginęło już TYLE NIEWINNYCH LUDZI.

10

Dokładnie. Poza tym jutro wszyscy jesteśmy Francuzami. Odbędzie się nadzwyczajne spotkanie Komisji Europejskiej którzy zadecydują że potrzeba tu jeszcze więcej uchodźcow, bo tak uszczęśliwią pozostałych baranów islamczyków.

7

https://www.instagram.com/p/BHvG6P4j19T/?taken-by=antoroccuzzo88

Jak dobrze widzieć że Messi relaksuje się od tego wszystkiego na wakacjach, na jachcie. Przyda mu się takie wyłączenie

2

Gracz meczu Pepe ?????????????????????? No tak, jak nie ma Ronaldo to trzeba kogoś innego z Realu. Perez posmarował

0

ja pierdo.... Ludzie przecież to się w pale nie mieści. Ciekawe jak jutro marca okrasi Ronaldo ? Wielki król Bonaparte Europy, Otton Ronaldo, swoją kontuzją sprawił iż Portugalia najpiękniejszym futbolem ostatnich lat zdobywa puchar, Kapitan Grzmot znów na piedestale, świetny Fernando Santos.

BLeeeeeeeeeeeeeeeeee, rzygam takim czymś

5

W ramach tego, że Neymar będzie dostawał takie pieniądze, po ustaleniu szczegółów z Barceloną, zarząd zadecydował że Neymar może odejść za darmo, żeby nie utrudniać :)

4

0

HAHAHAhAHA, ja pieprze. Nie ma to jak kombinowanie jak koń pod górkę, dobre dobre

4

To jak nic jest pies od naszego Adasia. Reksio Małysz się zowie, wybił się z progu lepiej niż niejeden skoczek xD

http://www.repostuj.pl/post/smieszny-piesek-436



http://www.repostuj.pl/upload/2016/05/111502_6cd13d2febe6c93f84351b3af7ef093f.jpg

0

Filip Kurek 6.10.96 zgłoś się

0

dokładnie dokładnie te

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?