FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie. Myślę, że pani Marine Le Pen jest bardzo zadowolona z tych wyborów bo widzi że świat się budzi. Najpierw brexit, uwolnienie się od globalnych umów, choć sondaże na początku ani nie wskazywały że Anglicy tak wybiorą. Ale świat się budzi, i to mnie cieszy. W 2017 Marine Le Pen musi również wygrać wybory we Francji. Później właśnie tak jak piszesz - Niemcy ? Daj Boże. Świat musi się obudzić, choć jest za późno, ale musi. Lepiej późno niż wcale.
8
http://www.forbes.pl/wyniki-wyborow-w-usa-donald-trump-prezydentem-decyzje-podjeto-w-przyczepie,artykuly,208859,1,1.html
Ja pierdziule ale wszystkich dupsko piecze
0
http://www.earthcam.com/events/election/
1
Oby w końcu nastąpił kres tej sztuczności ludzi, pogoni tylko za 'demokracją', poprawnością polityczną itp.
1
Black Eyed Peas i też fajny remake pięknej piosenki z 2003 roku 'where is the love'. Piękny tekst, polecam tekst. Z każdym rokiem ten tekst nabiera coraz większego znaczenia.
Oraz 'people only care about money makin'...
4
Ten sabotażysta Nijaki tosz mnie kurna tak wnerwił.... Gdyby to był Aduriz.........
0
Niech postawią na młodych którzy jak widać grają naprawdę nieźle. Ja bym im zaufał i zrobił bardziej włoski skład. Ale zadecyduje Vincenzo Corleone Montella:D
14
Był ktoś ze mną za Milanem ? Mam sentyment do tego klubu. Na pewno nie zapomnę wielkich piłkarzy tego klubu których mogłem jeszcze oglądać czyli Maldiniego, Nestę, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Inzaghi. Chciałbym aby w końcu wrócili do czołówki i liczyli się jak i na swoim podwórku tak i w calej Europie. Tak często mielismy te mecze Barcelona - Milan że prawdę mówiąc już rzygałem tymi meczami, ale teraz chciało by się znów zobaczyć taki pojedynek :)
0
czy to na pewno z teraz czy nie czasem jak przyjechali na stadion ?
12
O pięknie, o pięknie. Takie obrazki naprawdę mnie satysfakcjonują :) widzieliście tą pewność Alvesa w porównaniu do spokoju Messiego ? Cwaniaczył równo co mi na nerwy działało cholernie, ale jak się musiał później czuć jak wpuścił haha. Uciszenie level 1000.
15
Oficjalnie, z ostatniej chwili : Turan przyleciał do Walencji i czekał na kibiców Walencji po czym przyfasolił kilku z lacia. Widać na załączonym obrazku :
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRQrWDQK0rYXbCh-pK8aKjpg6ftUJlhL0AfAUl-xegsCRyRPFjj
Serio go brakowało, bym chyba skisł ze śmiechu i z satysfakcji jakby rzucił w tamte bydło butem hahaaha :D
2
O kuźwa ale żeś zaorał teraz ładnie. Gratki dla Cię :D
0
http://www.newsweek.pl/polska/pokolenie-ani-ani-mlodzi-polacy-nie-ucza-sie-i-nie-pracuja,film,398965.html
Co o tym sądzicie ? Sztuczny, naciągany temat czy jednak prawda ?
0
Skąd to info ? Bo trochę mnie dziwi skręcona akurat kostka Pique. Czy aby na pewno ? Z tego co pamiętam to wygieło mu się dość nienaturalnie kolano. Ale może się mylę
0
Kontuzja Pique wyglądała groźnie, naprawdę, odrazu się złapałem za głowę, bo gdy Silva wchodził mu wślizgiem Pique miał postawioną już nogę na ziemi, kolano się wygięło.... Nie daj Boże nie daj Boże mu kontuzji groźnej, przecież to jest nasza ostoja teraz z Umtitim. Pique ma życiówkę.
0
Wróć do mojego pierwszego postu i zawuaż że chwalę techniczne uczelnie :)
0
O też właśnie dobrze prawisz, na wielu kierunkach za dużo jest tej zakichanej teorii. Oczywiste jest że lepiej i szybciej się nauczysz praktykując, a nie że czytasz podręcznik wyjaśnienie pewnych spraw a i tak dalej wszystko zagmatwane.
Co do języka obcego, to już chyba każdy wie, że wyjazd za granicę chyba najlepiej doszkala język angielski. Ze mną było tak, że z anglika w pisaniu i czytaniu to super ekstra, matura również i rozszerzona bo akurat wiedziałem że angielski może się przydać. Natomiast w mowie to była u mnie lipa lipa i jeszcze raz lipa. Niedawno wróciłem z Danii gdzie oczywistym jest że nie rozmawiałem po duńsku w pracy tylko po angielsku. Tam każdy mowi po angielsku, do kogo by się nie zagadało. Stare dziadki nawet mówią co bym się nie spodziewał. No ale do rzeczy, tam się dopiero nauczyłem mówić po angielsku biegle.
0
Też jestem zdania że technikum bardzo dobrze szkoli by mieć własnie jakąś smykałkę, i być lepiej przygotowanym do studiów technicznych. Nie wiem jak u Was ale w moim otoczeniu zdania co do tego są podzielone. Ci co byli w liceum uważają właśnie tak jak ja, a ci co byli w technikum co do jednego mówią że żałują że nie poszli do liceum. Zdania podzielone jak co do polityki w naszej Polsce. Ale dobra, nie mieszajmy polityki w nieswoje sprawy :)
1
Jeszcze co do Twojego postu. Moim zdaniem własnie lepiej jak pójdziesz na takie zaoczne, bo i studiujesz, i pracujesz, i sam możesz płacić za te studia. Ludzie bynajmniej u mnie mówią że 'studia dzienne' są za darmo. Owszem, studia może i tak, ale za mieszkanie kto zapłaci ? Ksiądz ? Nie nie, rodzice, i niestety jeśli komuś się wydaje że odciął pępowinę to wcale nie skoro rodzice miesiąc w miesiąc wywalają kasę na mieszkania. A to wcale tanio nie wychodzi
1
O widzisz i brawo za odwagę. Ale też ważne jest wsparcie rodziców w takich chwilach. Powiedziałeś że bliscy przyznali Ci rację. To jakoś podtrzymuje na duchu. Gdy ja rzucałem studia to niestety moją obrońcą była jedynie siostra ale to chyba z litości, bo każdy z rodziny na mnie naciskał, rodzice, dziadkowie... To był tragiczny czas, nie miałem ochoty na nic, nawet nie macie pojęcia jak to może być dołujące gdy rodzice dzień w dzień tłuką Ci że 'jak tak można zrobić, każdy studiuje tylko nie ty' itp itd. Miałem serdecznie dosyć wszystkiego. I dołączam się do Twojej rady dla przyszłych studentów. Patrzcie pod siebie, nie pod rodziców. To WY później będziecie żyć w tym, nie rodzice. To WY macie się czuć później dobrze. Owszem, można się zasugerować zdaniem rodziców, ale jeżeli są racjonalistami, a nie że 'idź synu/córko na prawo, bo tam zarobisz, będziesz w todze chodził i wgl super fajnie, idź na lekarza, bo to to już wgl'. Jeśli jest tu ktoś kto nie wie co w życiu robić to nie martw się, życie się ułoży, tylko wiadomo że trzeba pomóc. Najgorsza jest presja otoczenia.
0
I z Tobą się zgodzę. Właśnie ta 'beka będzie' to jest główny problem dzisiejszych młodych, niestety.
0
Fakt faktem, z tym też się muszę zgodzić. Dowodem mogą być ci ludzie :
http://www.gazetaprawna.pl/galerie/592766,duze-zdjecie,2,milionerzy-bez-studiow.html
1
Cóż teraz odpali Pique ? Aż mnie ciekawość zżera :D
7
Chciałbym poruszyć temat studiów. Jak to jest Waszym zdaniem ? Moim zdaniem kiedyś na studia szła sama elita, fachowcy, pasjonaci wybranego kierunku w którym później byli naprawdę dobrzy. Teraz studia robią wszyscy, nawet i ci którzy na dwójach lecieli, jakoś maturę prześlizgnęli, wybrali kierunek jaki bądź byle by iść na studia bo co ludzie powiedzą, bo co rodzice powiedzą, bo każdy idzie. Nie ukrywam, politechniczne kierunki to chyba najlepsze kierunki, ale trzeba się znać, mieć smykałkę oraz umysł ścisły. Myślę, że czasem lepiej po szkole (gdy ktoś jest niezdecydowany) postawić na swoim, popracować, przemyśleć przyszłość na spokojnie. Na nauke nigdy nie jest za późno. Jakie są Wasze opinie ?
42
http://as.com/videos/2016/10/14/portada/1476440375_524388.html?autoplay=1
Matko... Jak on musi tam psuć atmosferę... Bo ktoś mu siatę założył, luuuuudzie. Jeszcze zabrania Marcelo się śmiać. Tragedia
5
Ja bym wynajął do tego zadania Jacka Orlando. Grał ktoś w dzieciństwie ? :D
2
Stres, zmęczenie, drżenie powiek
http://www.repostuj.pl/upload/2016/10/129263_0936eec58d608b611e41082252fadfee.jpg
1
Pacyfik, Zagubieni (wiem że to serial ale teraz masz okazje oglądać zagubionych na tvn 7 codziennie około 16, polecam gorąco )
4
Mafia 3 ! Tyyle lat czekania najpierw na jakiekolwiek plotki, później na oficjalną zapowiedź, i teraz na premierę. Genialna seria, dla mnie najlepsza ale to dla mnie, bo wiążą się z tym różne sentymenty. Uwielbiam mafijne klimaty, tu co prawda szkoda że jest murzyn a nie jakiś Vincenzo Pentengelin na przykład, ale najważniejsze że jest. Jeszcze nie grałem ale zagram. Mafia 1 była jedną z moich pierwszych gier i byłem zachwycony, a Mafia 3 będzie prawdopodobnie ostatnią.
(te 'Everybody wants to go to heaven' jest przeboskie na początku)
2
Teraz konkurs dla odważnych : Kto lubi disco polo ? :)