3

Co ten Roberto teraz za rajd odczynił, och. Szkoda że przeliczył się z szybkością no ale gratki gratki !

0

Olej nawet i matmę. I bez tego da się żyć chyba że to pasja Twoja :D

0

Jeden Balotelli narobił takich statystyk i teraz kurde wielkie halo ;)

0

Tobie na pewno opadła, bo zdaje mi się, że mieliście wzajemnie dobre relacje. Rakitić zawsze będzie mi się kojarzył z drużyną Enrique

19

Ludzie :( popatrzcie na reakcję Enrique po 6 golu Rakiticia (0:15) :





Łza się w oku kręci jak się patrzy, że on też jakby się zesmucił. Tak jakby go nostalgia ogarnęła, i całą ławkę zresztą. Oni już wiedzieli, a piłkarze jeszcze nie

1

Z tego co mówi to widać, że jak Guardiola bardzo osobiście podchodzi do futbolu i to widać, Guardiola szybko wyłysiał i osiwiał, a u Enrique też widac oznaki zmęczenia. I ja się wcale nie dziwię. Przez 2 lata Barcelona za jego kadencji wiodła prym, w tym sezonie już jest gorzej ale większość z Was przestała w niego wierzyć, a ja wręcz odwrotnie. Stoję za nim cały czas, i będę za nim stał do końca dni. Dał nam wiele, niektórzy nawet nie mają pojęcia jak wiele. Musieli by przeżyć lata posuchy pucharowej, żeby to dostrzec. Bardzo podobał mi się jego pomysł na Barcelonę, oby ten ostatni sezon udowodnił,że nie jest byle jakim trenerem. Szkoda, wielka szkoda, bo ja akurat nie jestem zwolennikiem zmieniania trenerów co 3 lata. Jeszcze się Luisie nie żegnamy ale zawsze będę Ci życzył wszystkiego co najlepsze, na pewno Cię nie zapomnę !

0

Myślę, że nie. Enrique dobrze zrobił, że dał Digne, bo ten jest silniejszy na taką fizyczną grę Atletico. I zrobił bardzo dobrze to co do niego należało, czyli bronienie

14

Strasznie go lubię. I strasznie mi było go szkoda gdy ten naingolan zakichany zniszczył mu zeszły sezon, który również zaczynał bardzo dobrze.

2

Jakiż to był przepiękny obrazek zjednoczenia, gdy począwszy od Messiego z Pique nasi piłkarze zaczęli się cieszyć, uśmiechać. Och, aż po prostu wzruszyć można się było. Brawo chopaki !

0

Ani nie chcę wiedzieć jaki fejs jest teraz, kilka lat temu usunąłem i nie żałuje. Ludzie, silnej woli więcej. Bez tego da się żyć. Kiedyś spotkałem się z takim litwinem i gadu gadu, już na zakończenie rozmowy mówi 'to spotkajmy się na facebooku' - ja mówię, że nie mam. On zdziwiony jakby diabła zobaczył i się pyta czy ja z księżyca spadłem. Tak jakby Facebook równał się naszemu bytowaniu, jak nie masz to nie żyjesz. No ludzie, bez przesady

3

Facebooka miałem 2 lata. Nie mam już od 6 lat. Była to decyzja, której nie żałuje i żałować nie będę ;)

0

Też się nad tym zastanawiałem, jak również nad tym czemu 1/8 finałów są rozgrywane teraz po dwa mecze na dzień tylko, nie tak jak kiedyś że wszystkie na raz w 1 tygodniu. Dobrze w sumie, bo można obejrzeć każdy mecz

1

Ja już kiedyś się zastanawiałem czy w dzisiejszej piłce piłkarze czasem nie obstawiają meczów, może nie akurat PSG, ale gdy są jakieś niespodzianki to mogą taką kasę zarobić, że głowa mała. A rodzinę muszą wyżywić. Nie hejtujcie, bo w dzisiejszym świecie wszystko jest możliwe.

0

Powiem Wam, że takie wyssane z palca ploteczki plotunie, które wymyślają chyba jakieś półgłówki bez siódmej klepki (chodzi mi o to że Messi chce sprzedaży tego czy tamtego), mogą tylko jeszcze gorzej wpłynąć na Messiego i żeby nie było tak że ma dość tych takich plotek a wiecie jak to się może skończyć. Oby tak się nigdy nie zdarzyło, niech ci redaktorki z Hiszpanii pójdą po rozum do łba a nie że przeciąg w uszach.

0

Jest tu ktoś moze kto się kiedyś starał dostać do Straży Granicznej. A może jest ktoś kto już tam pracuje ? Chętnie bym posłuchał jakiś ciekawostek na temat naboru na przykład :D

2

Szkoda Munira... Szkoda też i Paco jakby nie patrzeć. Oboje na tym ruchu stracili

1

Kuźwa Bayern strzelcie te dwie bramy bo mnie trafi, mam do wygrania aż 20 zł dla mnie początkującego to dużo !

0

Marsylia - Rennes ? Jak myślicie ?

0

Mam kurde dylemat,ciężka sprawa xD

0

Augsburg - Leverkusen, na kogo byście postawili ? :D

0

Jestem ciekaw co to za mecz. Widać tak jakby to Niemcy były i Red Bull Salzburg

0

No kuźwa marzenie, gdybym zobaczył coś takiego u naszych paniczów od pierwszej akcji to po prostu mega +

2

Wiecie co Wam powiem tak obiektywnie ? Że teraz jak niedługo wróci Bale, to Real może być naprawdę o niebo lepszy... Chyba że po jakimś czasie znów coś złapie

2

To jest właśnie klucz do tego by Barca po stracie piłki chciała za wszelką cenę ją odzyskać

1

Wszyscy cisi którzy piszą o sztuczej wierze w zwycięstwo : ten mecz to był po prostu jakiś jeden smutny dzień, jakiś dół, tak bynajmniej chce w to myśleć. I powiem Wam, że jestem pewien że Enrique do rewanżu wprowadzi jakieś zmiany tego możemy być pewni. Co jak co, ale ja naprawdę w niego wierzę. Wierzę, że przywróci im ten pressing, który był w pierwszym sezonie, a i ostatnio proszę nie oszukujmy się, Barcelona też była na fali wznoszącej, tylko coś (nie wiedzieć co, nie wiedzieć czemu) wczoraj ją zabiło. Wszystko jest możliwe, rewanż się nie skończył, wierzę że Barcelona ich rozjedzie.

0

To co ja wczoraj mówiłem no...

12

Nie wiem czemu tak akurat jego obwiniacie, ale ja tam jestem z nim, czy to na dobre czy złe. W końcu to nasz trener, a też i zapracował sobie u mnie na szacunek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Człowieku, czy Ty oglądałeś mecz. Kto dzisiaj ciągnął grę Barcelony ? Może Messi mi zaraz powiedz ? To że bramek nie strzela nie znaczy że gra słaby sezon ja pieprze, weźcie se to wbijcie do głowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?