20



Popatrzcież tylko kochani Rodacy ! Czyż nie raduje się Wam serce patrząc na to jak Robert mimo tylu przeciwności losu znów zasiadł do bolidu F1, przejechał 115 kilometrów i był SZYBSZY od TRZECIEGO kierowcy Renault w obecnym sezonie ? Mało mi serce nie wyskoczy patrząc również na komentarze tych oto dwóch genialnych kierowców F1 :



Robert, przeszedłeś istną drogę krzyżową przez te lata. Wypadek nauczył Cię pokory ale na pewno nie zniechęcił Cię do walki. Swoją determinacją zasługujesz na powrót do bolidu F1, bo masz wieeelki talent, co często powtarzało kilka osób ze światka F1. Życzę Ci z całego serca byś powrócił do tej królowej wyścigów. Jesteś już naprawdę blisko !!

4

Hahahahahaha. Ja mam swoje zdanie na ten temat i zdania nie zmienię, nigdy w życiu nie chce by jakiś jeden z drugim Abdul z Muhalamem mieszkali obok mnie czy w pobliżu. A skoro imigranci są według niektórych 'tacy dobzi i czeba im pomóc' to niech ci co ich tak bronią jako pierwsi znajdą dla nich schronienie u siebie w domu. Ot było by ciekawie. Ciekawe czy by się co niektórym obrońcom wtenczas mordka zamknęła ;)

0

Albo 'obywatel Francji, który od 2 lat mieszka na terenie Francji właśnie'.
Tak napisali dziennikarzyki po zamachu w Monachium, toż to cyrk na kółkach

2

Aj tam kradzież, trzeba próbować właśnie od najniższych cen kupować a nie że odrazu dajemy 50 mln. Rzygam już tymi cenami i kluby kiedyś powinny się opamiętać bo ja nie wiem co te wygórowane ceny mają na celu.

5

Ktoś tam pytał jak się czuje Ramos. Jest już po skomplikowanej operacji :

https://batorego.files.wordpress.com/2007/09/bandages.jpg?w=500

1

Obrona LM była dziewicą. Była blisko straty dziewictwa już kilka lat wcześniej gdy drużyna Guardioli robiła do niej zaloty. Niestety, wybrała bufonów jako pierwszych....

2

Co by też nie mówić, chyba wielu z nas tutaj czuło w kościach co dziś mogło się wydarzyć. Ale miałem taką nadzieję, że Buffon zostanie ukoronowany złotym wieńcem laurowym za całokształt pięknej kariery. Nadzieja prysła po 3 golu...

4

Panie i Panowie, miejmy tylko łogromną nadzieję, że Messi nie będzie się w przyszłym sezonie oszczędzał na MŚ w Rosji.......

3

Nie obchodzi mnie jak to przyjmiecie reale zakichane, ani też i niektórzy z Was którzy im gratulują - JA IM NIE BĘDĘ GRATULOWAŁ, porażkę uznam ale nie dzisiaj (bo jest to dla mnie przynajmniej porażka, że taki real niby króla ronalda i zidana broni LM a tak wyśmienicie grająca Barcelona Guardioli nie). Naprawdę dobrze, że koniec sezonu. Dobrze, że to w tym roku nie ma żadnych ME ani MŚ bo jakby miał Higuain zaprzepaścić setkę jak z Niemcami, czy też Portugalia miała pieprzonym fuksem wygrać ME to by mnie jasny szlag trafił i krew nagła zalała.

0

Nie no dobrze że nie oglądam tego. Wyłącz to, bo mnie by już ch... dawno strzelił. Choć co by nie mówić to i tak strzelił. Moim wnukom będę opowiadał, że to, że reale obroniły jako pierwsi LM nie oznacza, że byli najlepsi. Boże, jak sobie wspomnę Barce Guardioli, no przecież to się płakać chce, oni grali kosmos. A ci, a jep jep rykoszety dwa i mecz zabity.

1

Powiedzcie mi co się z nimi stało w drugiej połowie ? Pierwsza połowa była piękna, tak naprawdę w pierwszej połowie Juve ich zdominowało. Jaki był powód takiej stateczności Juventusu w drugiej połowie ? Wielka szkoda, bo nie tak miała wyglądać ta druga połowa

4

Odpowiedź gościa pod spodem najlepsza :D pamiętam to jeszcze

3

Tak jeszcze przed meczem nawiasem mówiąc, dziś od rana Szczęsny jest mocno łączony z przenosinami właśnie do JUVE za 14-16 milionów. Wiadomo fajnie jakby się ogrywał przy Buffonie. Skoro mówi o tym Gianluca Di Marzio to coś musi być na rzeczy

18

Pierwszy skład Juve :
Buffon, Barzagli, Chiellini, Bonucci, Sandro, Pjanic, Khedira, Alves, Dybala, Mandzukic, Higuain

11

No pięknie to ująłeś. Wszyscy kurna spięci i napięci jak guma w majtach, ni to z nimi pożartować ni co bo zaraz urazisz 'majestat'. Ogólnie rzecz ujmując to kiedyś to były czasy, a teraz to ni ma czasów.

14

Te ceny w dzisiejszej piłce są niesamowitą przesadą.

20

Romantyczna historia, która zakończyła się dramatem. (Izabela Łęcka w roli głównej)

https://zapodaj.net/91e399042626d.jpg.html

2

Czy wiecie, że... ?
Teraz Reprezentacja Polski awansowała na 10 miejsce w rankingu FIFA. Jeżeli wygramy wszystkie mecze pozostałe do Mistrzostw Świata lub nawet jedno zremisujemy to możemy w październiku awansować na 7-5 pozycję, co by było niewiarygodnym wyczynem. Było by fantastycznie co prawda, lecz nie możemy teraz być z głową w chmurach tylko walczyć o to byśmy byli rozstawieni na MŚ 2018.

0

to zdjęcie z La Botiga Barcelony ?

(mam takie wrażenie jakby cyferki były trochę za nisko, ale może to ja tylko)

0

Kto wie kto wie, może to podskórny kibic Barcelony, dostał takie zlecenie i teraz ma bekę rzeźbiąc. Kogo następnego wyszlifuje ? Ramosa, Navasa ? :D

7

https://www.instagram.com/p/BUwD37OFG-C/

Mistrz rzeźby, ten który wyrzeźbił Ronaldo znowu w akcji. Tym razem popiersie Bale'a XDDD

4

'Szokujące słowa padły w programie "Drugie śniadanie mistrzów" emitowanego w sobotę na antenie TVN24. Fragment rozmowy na temat relokacji migrantów w Polsce trafił do internetu.
– Załóżmy, że przyjmujemy 7 tysięcy uchodźców. Wśród nich jest jeden zamachowiec. Wysadza w powietrze i ginie dziesięciu Polaków. Ale uratowaliśmy życie tych 6999, które przecież uciekały przed wojną – stwierdziła Anna Pamuła, reporterka "Gazety Wyborczej".
i to wszystko w kilka dni po tragicznej śmierci Polskich Rodziców w UK.'

To ta jakże mądra, świecąca inteligencją a raczej przeciągiem w uszach kobita.
↓↓
http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/wp-content/uploads/2017/05/28121850/1114-578x384.jpg

1

Jeszcze coś dodam od siebie z racji potwierdzenia nowego trenejra. Dajmy mu przede wszystkim czas. Wiem, że to Barcelona i że każdy powinien tu zaczynać już z grubej rury, tak się fajnie mówi, ale nie każdy tak potrafi. Nie oczekujmy, że zdobędzie triplete czy sextete jak Lucho i Guardiola w pierwszych swoich sezonach. Najważniejsze dla niego zadania to żeby pomoc nasza powstała jak Fenix z popiołów i pokazała kto tu dzieli i rządzi, by defenzywa stała się murem, stawiać na najbardziej błyszczącą młodzież, no i ogólnie tam żeby zaraz Messi nie chciał odchodzić czy inne tegoż typu kataklizmy. Erneściu, musisz wykorzystać to, że mamy w składzie Geniusza nie z tej ziemi, no i życzę Tobie (a jak Tobie to i nam) wielu sukcesów z Barceloną !

0

Jak sobie przypomnę taki boom kilka miesięcy temu, że Isco może trafić do nas za darmo... Teraz to już można rzec że po ptokach

2

Panie i Panowie, ja bym się tak nie spinał, bo Bartek może łot tak sobie trzasnął taką gadkę dla dziennikarzyków. Nie żebym go tam bronił, ale ocenię ich z Robertem Fernandezem na koniec okienka transferowego. A z tym Serim to też przecież ploty więc bez spiny takiej myśle.

1

ciepłe mleko z miodem. Sprawdź czy Ci szybko serce bije. Jeśli za szybko to weź głęboki wdech i przytrzymaj tak na wdechu aż kipniesz. Nie no tak z 10 sekund przytrzymaj. A jak nie to metoda mojej prababci - trachnij se kieliszka to zaśniesz :>

0

Jak myślicie kto dzisiaj wygra Grand Prix Monako ? Chyba najbardziej specyficzny tor, ma coś w sobie :)

0

Potwierdzone info ? Wie ktoś kiedy są widzenia ?

15

W końcu jakiś racjonalny skład a nie jakieś kurna z kosmosu. Ten najbardziej realny bo ŚP i prawy obrońca i gra gitara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?