0

Miód na moje oczy za każdym pieprzonym razem gdy wygrywamy a kamerzyści pokazują panienkę *.*

2

Ignacy Leo Jan Messi Paderewski ! Chopin futbolu. Człowiek orkiestra. Cóż za bezcenne szczęście móc oglądać tegoż piłkarza na żywo w ukochanych barwach. GRANDE LEO !

2

Ktoś tam przedtem pisał o Serge Aurierze. Jako załącznik dodam jego zachowanie (to ten ostatni) przy pamiętnym golu Roberto :



Stał jak wmurowany, wzrokiem tylko piłkę odprowadzał i pewnie już myślał o awansie XD

3

W alternatywach 4 też ładnie grał, pięknego wieku dożył...

0

Chamakh miał rzadkie włosy i taką specyficzną twarz :D

1

Po błędach Kassaiego i Aytekina, rosną szansę Szymona Marciniaka na sędziowanie finału LM. Myślę, że wybór będzie pomiędzy nim a Bjoernem Kuipersem. Niechajże to Polak będzie.

16

Krychowiak śpiewa sto lat dla Szczęsnego a ktoś to tak pięknie skwitował hahah

https://zapodaj.net/f12360d426989.png.html

4

Boże, jaka piękna gra z pierwszej piłki... I dokładne szybkie podania. Za tym tęsknie

14

Gigi Buffonie, z całego serca mego życzę Ci takiego śniadania 4 czerwca

https://zapodaj.net/00c83bcca4f28.jpg.html

Któż nie chciałby z nią posiedzieć przy poranku tak jak wtedy Messi... Ty masz na to dogodną okazję !

12

Porażki muszą się czasem zdarzyć. Inaczej było by za różowo. Później podnosimy się silniejsi i na tym życie polega.
Jak tak patrzyłem na obrazki gdy pokazywali przed końcem Enrique ustawionego do trybun, tam flagami machają. Cos pięknego. Poczułem jak kocham ten klub. Wtedy też uświadomiłem sobie, że to ostatni mecz Enrique w LM, za przygodę bardzo dziękuję. Mimo że to porażka, ja i tak czuję wieeeelką DUMĘ, że jestem kibicem Barcelony. Od zawsze, na zawsze.

Nie wiem czy widzieliście wzruszonego Alvesa. Widać było też w trakcie meczu, że on tak grał jakby nie chciał skrzywdzić swojego, co by nie mówić, domu. Piękne zachowanie z pocieszaniem Neymara, później łzy w oczach obydwu. Nie cieszył się z kolegami a podszedł do swojej byłej drużyny. Zachowanie godne podziwu dla młodych ludzi. Szacunek Dani dla Ciebie. Obyś wygrał tę Ligę Mistrzów razem z Buffonem, który zasługuje na to jak nikt inny. Jak nie teraz to kiedy ?
Życzę Ci Buffonie tego pucharu jako takiej truskawki na torcie, ukoronowanie pięknej kariery, choć wcale nie chcę byś ją jeszcze kończył.
Czy nam dobrze, czy nam źle ja Barcelono kocham Cię.

https://zapodaj.net/4ecfdde9b0ded.jpg.html

(zrewanżowali się)

4

Dokładnie. Zawuażyłem, że Bacelona od dluższego czasu kombinuje w polu karnym jak koń pod górkę zamiast zdrowo pie*********** na bramkę. Sami sobie utrudniają życie szukając siebie nawzajem gdzie czasem aż się prosi o soczyste uderzenie. :(

1

Niby jest to NIE-MO-ŻLI-WE, ale dla nich niemożliwe nie istnieje. Może specjalnie tak zrobili żeby być cholerrnie zmotywowanym na rewanż xd

0

Martwi właśnie skuteczność Barcelony. Bo gdyby nie jej brak to w całkiem innych nastrojach kładlibyśmy się teraz spać

0

Tragiczna i jakże wymowna była sytuacja gdy Messi z Suarezem cofali się do środka pola by razem rozwinąć jakoś akcję, i jak już wydawało się że akcja idzie pięknie, Suarez dośrodkowuje a tam po prostu NIKOGO nie ma. Chciałbym jakiegoś impulsu w środku pomocy, bo nie wygląda to dobrze.

Co by nie mówić to Gomes całkiem całkiem dał zmianę patrząc na jego poprzednie spektakle :D

9

Tłukę od początku, od września 2015 roku żeby wywalać z baranami tam skąd przybyli. Ich miejsce jest na pustyni, tam niech se podcierają d*** piaskiem. Naprawdę dziękuję Bogu, że akurat na ten czas PIS jest u władzy i że sprzeciwiają się tym durniom z Unii z merkelową na czele. Na pohybel z nimi. Amen !

7

Jestem pewien, że któryś z nich kartkę dostanie

0

Nie no ludzie ja myślałem na początku, że to tylko jakieś brednie z tym że Neymar nie zagra z Realem. A tu ja widzę rozdmuchane nagłośnione że hola hola. Za poklaskiwanie ? Nosz kuźwa. Czy to już nie jest przesada z tym szukaniem na siłę, żeby tylko ulubiona drużynka szefa ligi popychana wygrała mistrzostwo ?

Jeśli nie będzie tam Neymara to trzeba przyznać szczerze, że bedzie ciężko bo on ostatnio ma polot, potrafi z niczego coś wykrzesać. Musi tam zagrać

1

Nauczcie się, że to co Enrique mówi na konferencjach trzeba brać z przymrużeniem oka. On się bawi dziennikarzykami i bardzo dobrze, za to go lubię.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hyh, myślę, że piłkarze wtedy czują się zbyt pewnie. Może w obu tych przypadkach myśleli, że skoro tak fajnie zagrali mecze z PSG i Sevillą to tamte wygrają się same ? Nie wiem, ale myślę że to może kręcić się wokół tego, takie jest moje zdanie.

0

Ja w tej chwili

http://24.media.tumblr.com/0fed608ccca963f77383be7b6fb5173f/tumblr_mj12swd8I51r4vy5oo9_r3_500.gif

https://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/80/43/50bb4a967279c_o,size,933x0,q,70,h,92248c.jpg

Chłopy, jak można kolejny raz przepuścić taką SZANSĘ ? Całkowicie jak nie Barcelona. Drzwi do raju otwarte na oścież a my wolimy wybijać okno i przez nie włazić. Ahhh

1

Jeżeli Kameni zagra kolejny raz mecz życia, to idę na pieszo do Malagi żeby mu przyfasolić

0

Jako, że już cytujemy tutaj "Inwokacje" Pana Tadeusza to polecam :

1

Oczy mnie bolały jak patrzałem na grę Carrasco. Biega jak mucha w smole, jakby wczoraj przełaje biegał. Tyle strat, wygląda jak przekupiony. Do dupy z taką robotą

7

Nawiązując do zamachu w Sztokholmie, takież oto jakże prawdzwie słowa :

"Kto jest winny ? Tygrys który pożera ludzi czy ta osoba, która wypuściła go na wolność?".

Niech tylko usłyszę z ust babki Merkelowej słowa typu 'łączymy się w 'bulu' i 'nadzieji'. Sama wypuściła na wolność te tygrysy, i to jeszcze z jaką wielką satysfakcją. A wiadomo, te tygrysy na wolności to hulaj dusza piekła nie ma. Ich miejsce jest na pustyni, nie tutaj, będę to powtarzał po wieki wieków. Amen.

5

Heh, pewnie kolejny zamach 'obywateli Szwecji, którzy mieszkają w tym kraju już od dwóch lat'.

A na zdjęciu poniżej na pierwszym planie rasowi Szwedzi :

https://pbs.twimg.com/media/C80CljLXgAELvf-.jpg

11

0

Leoś, zamknij rozporek, bo dzisiaj nie wtorek :D

0

Piłka nauczyła mnie już żeby nie wyskakiwać za wcześnie z hurraoptymizmem, bo wiele razy się na tym przejechałem. Wolę na chłodno patrzeć w przyszłość, bo później rozczarowanie. Piłka nieprzewidywalną jest, zmienną jest. No, prawie jak kobieta :D

0

a gdzie porównanie czerwonych kartek ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?