0



Wróć Kubica do F1, wróć, jesteś tak blisko !

2

Wyobraźcie to sobie... Pełen nadziei finał LM, gra Barcelona vs Real, 1:1 i w 90 minucie Andre Gomes przestrzelił tak jak Felajyni teraz. Oj działo by się na La Rambli

1

No właśnie. To się w pale nie mieści. Bartra młody chłop za niego naprawdę można było wyciągnąć. Że niby Danilo lepszy od Bartry ? ?? ?

1

Było by to coś pięknego gdyby Samper, Aleńa i Denis wybujali z formą do góry. Liczę na nich jak jasna cholera, tylko trzeba o tych naszych wychowanków dbać to może nie będzie tak źle

7

https://www.instagram.com/p/BWdMNTeFrRT/?taken-by=f1ferret

Kolejne testy Roberta, teraz we Francji. Trzymaj tak dalej !!!!

1

Piękne dolanie oliwy do ognia, może to przyczyni się jakoś do wywiezienia bartka itd na taczkach

1

Lepiej późno niż wcale. Won mi z tym zarządem naprawdę :(

10

Nadzieja tkwi w Augosto Benedito.....

0

Ja pier.... Opery mydlanej ciąg dalszy. Chyba zmienię kierunek jazdy po Marco, trzeba zjechać w dół do Kataru i porozmawiać z nim ładnie po polsku dać do zrozumienia co nieco. Ktoś się dosiądzie ? ;)

0

Tak mnie na dobranoc wzięło. Ależ Szkoci muszą czuć dumę słuchając tak wspaniałą pieśń, coś pięknego jak to w uszach brzmi....

66

Jeżeli Barcelonie szkoda na paliwo czy na samolot do Paryża to ja bez problemu mogę podjechać do Paryża po Marco. Choćby wozem drabiniastym ale ja go kurna tutaj chce, a jak się chce to trza to udowodnić. Barcelono, czekam na telefon kiedy po niego podjechać

3

Wydłużam tę listę o Xaviego, Seydou Keitę, Henry'ego, zaraz Mathieu odejdzie z kartą w ręku, za rok Mascherano za friko, kiedyś tam Iniesta za friko. Nie pojmuje za cholere takiego 'zarządzania' bo na każdym piłkarzy powinno się coś zarabiać.

47

Rada dla małych i dużych co plecaki dziś w kąt rzucą - wyjmijcie kanapki z plecaka, bo mi na przykład kilka razy zdarzyło się zostawić przez całe wakacje hodując bakterie :D

Swoją drogą jakie to było piękne uczucie pieprznąć plecak tak bym całe wakacje go na oczy nie widział i nagle wszystkie problemy znikają.....

0

Te napisy z numerem się komponują do koszulki jak piernik do wiatraka

5

Może gdyby kupowali nie od nas a z innego klubu to by wzięli go za 20 milionów. A że wiedzą, że mogą nami zakręcić jak dziewczyne w tańcu wywijańcu to odejdzie za 5 milionów albo co bardziej możliwe (żeby aby nie utrudniać negocjacji) Barcelona odda go z jego kartą zawodnika w ręku. I gra gitara, wszyscy by byli zadowoleni, oczywiście oprócz nas :D

0

Hehehehe, 30 melonów za grajka Turana ? To je marzenie. Chyba nam się w dupencjach poprzewracało. Zarządzik z Bartkiem na czele ani myśli o jakmiś zwrocie z zakupu Turka. Ach, szkoda strzępić ryja

1

No i prawidłowo. Trzeba zaniżać te ceny z kosmosu.

5

Ja pier..... Weź mnie nawet nie denerwuj, że Juventus wyciągnie za niego te 6 mln. MY go podarowaliśmy ZA DARMO...

15

Och coś musi być na rzeczy, skoro Marca potwierdza te rewelacje o odejściu Kristiano. Równie dobrze może to być ładna plota, bo przecież sezon na najbardziej sensacyjne okładki z transferami rozpoczęty.

Gdyby odszedł to może i by mi brakowało rywalizacji Messi - Cristiano ale prawde mówiąc to cieszyłbym się jakby zanurkował w inną ligę. (słowo zanurkował dałem nie bez powodu :))

2

Nie śledzę go i nie czytam jego wypocin, ale z tego co zawsze się mogę od Was dowiedzieć to wygląda na to, że to chyba największy hipokryta pod słońcem ? ?

29

'...Czy też klub ułatwi mu odejście na zasadzie wolnego transferu' -.-

3

Ja uwielbiam głos Andrzeja Borowczyka. Od zawsze na zawsze będzie mi sie kojarzył z F1 :)

1

Ta ręka jest taka nie bez powodu - Robert w ostatnim czasie ogólnie cały schudł. Miał trochę więcej tłuszczyku niedawno, ale to też pokazuje że nie bez powodu stracił trochę kg. Szykował się pewnie na te testy. Następne testy pokażą w jakiej jest dyspozycji. Jak narazie wszyscy jak i w padoku jak i na forach są zachwyceni. Mark Hughes, dziennikarz motorsport, powiedział że kwestia czasu jak Robert przetestuje hybrydę Renault. Wtedy będzie dużo wiadomo, choć dla Roberta nie ma góry nie do pokonania :)

4

Dokładnie 8 lat temu Robert wygrał swój pierwszy wyścig F1. Pamiętam ten dzień jak dziś jak się z tatem cieszyliśmy



https://uploads.disquscdn.com/images/35fe6b1de6bed1c090045e1429bd701bc51c345adc2c4e8469e5187cb71c93b2.jpg

3

Też już to widziałem, ale skoro z taką ręką dał radę przejechać 115 okrążeń na ciasnych zakrętach, to mam nadzieje ogromne. Czas pokaże ale myślę, że on na tych jednych testach nie poprzestanie, to jest mur beton

3

Na początku jak się nie przyjrzałem, to myślałem że na okładce sportu na samej górze jest Jasio Fasola XD

1

Ku przestrodze młodym kierowcom lub blondynkom - pamiętajcie do czego służy kierownica :)

http://www.repostuj.pl/upload/2017/06/153413_4adf796ffcdc78a3b4f295000d42123b.mp4

8

Szanowany tym bardziej, że to czysty talent jak łza. Dostał się tam dzięki umiejętnościom. Nie miał za sobą wora pieniędzy czy też znajomości. To też sztuka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?