FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mam nadzieję, że w końcu poszli po rozum do głowy.... Rok temu nie mogli tak zrobić ? Szkoda Sampera, który stracił rok w Granadzie a u nas kto wie, kto wie. NA PEWNO nie grałby gorzej od Gomesa.
11
Dla mnie to też jest szkoda, że ostatnio za kadencji Enrique młodzi nie dostają za dużo zaufania. Boli to trochę, szczególnie patrząc, że wydaliśmy 18 mln na Digne'a, a mogliśmy zatrzymać Grimaldo. Jestem pewien, że gdyby zaczął się ogrywać w pierwszym zespole to wcale by zły nie był. Za Andre Gomesa też by się ktoś znalazł i nie było by potrzeby wydawania aż tylu milionów. A myślę, że nie jeden z naszych młodzików by się bardziej przydał jak Gomes. No i ciekawi mnie też jakby to było gdyby Munir nie szedł na wypożyczenie tylko by tu został. Myślę, że bramek miałby na pewno tyle co Paco, może i więcej, bo w presezonie trzeba przyznać, że ładnie grał.
To wszystko tylko gdybanie. Marzenie, by La Masia znów okazała się naszą siłą, bez potrzeby roztrwaniania pieniędzy.
9
Tak jeszcze wracając to tego arcydzieła, rzeźby roku:
https://zapodaj.net/aab9ea020ac3d.jpg.html
Ludzie to mają pomysły XD
0
http://image.ceneo.pl/data/products/26002932/i-nokia-515-czarny.jpg
Prosto i zwyczajnie, uwielbiam ten telefon :D
3
Kto pamięta ? :D
1
http://opinie.wp.pl/karolina-korwin-piotrowska-idiokracja-poziom-hard-6105578363643009a
Ufffff. Myślałem już że tylko ja jestem taki dziwoląg w dzisiejszych czasach. Że mam taką opinie o portalach społecznościowych jak Korwin-Piotrowska, bo nieraz zostałem wyśmiany gdy mówiłem na głos mniej więcej jak ona. Nie spodziewałem się akurat po niej takiego artykułu, ale jest tam duuuużo prawdy. Polecam poczytać, choćby kilka zdań, tak ładnie ujęła dzisiejszy świat...
Jeżeli kobiety naprawdę zamieszczają takie zdjęcia w internecie jak to, które jest tam przedstawione to po prostu trochę szkoda że ludzie mają coraz większy przeciąg w uszach.
1
Hahaha, serio. Nie no nie ma się co śmiać bo to takie smutne jest i prawdziwe :(
22
https://zapodaj.net/afb7b5b15ffe4.png.html
Jeszcze może doktorat XD
0
Neymar sabotażysta :D
32
Mówią żeby sprzedać Arde Chinolom za 50 baniek a reszte dołożyć na Thiago np, ale ja się pytam każdego z Was z osobna, kiedy Barcelona ostatnio sprzedała kogokolwiek za 50 baniek ? Nawet taki Ibra został sprzedany za jakże niesamowicie 'ogromne' pieniądze, bagatela 24 miliony.
Także ja bym się nie nastawiał na żadne melony za Turan, bo jeszcze się skończy tak że pójdzie tam na wypożyczenie a później odejdzie za darmo xD
0
Niech się Barcelona nasza nie dziwi, bo jak można było być takim głupcem i puszczać ówczesną najlepszą perłę z La Masii ? Powiem lepiej - od czasu Thiago nie ma drugiego takiego co by mu dorównał. Był naturalny następca Xaviego to nie bo po co, heh. Nawet jakbyśmy jakoś wynegocjowali mniej to i tak będzie kolejne upokorzenie Barcelony - czyli sprzedać za worek ziemniaków a później niepotrzebnie wydawać tyle pieniędzy. No ale my to se możemy tylko pomarudzić :D
0
Poeto nasz La Ramblowy, brakowało mi Cię już. Jak to dobrze, że uraczyłeś nas swoją obecnością :D
5
Domen chyba w końcu znalazł pisiont groszy
https://zapodaj.net/1b734c1d702eb.jpg.html
Niedługo chyba serio zanim wyląduje to fikołka trzaśnie w locie
35
Nie ucz się tylko lepiej przesiedź cały dzień na pudelku i sprawdź wiadomości włącznie z archiwum do 10 lat wstecz, wygrasz :)
1
Znam zasady i modę, ale one nie znają mnie ;)
że tak powiem
1
Ja wogóle czasam tłukę się po łbię, zastanawiając JAK można tracić czas i oglądać te paraparadokumentalne jak te trudne sprawy i inne badziewia, ludzie złoci. Puściliby kiepskich czy Benny Hilla a nie :D
21
To są właśnie te detale
2
Mafia 1, Mafia 2, Mafia 3, San Andreas, Vice City. Każdy soundtrack z wyżej wymienionych wprawia mnie w osłupienie i przenosi w klimat granych lat...
30
No i Arsenal tradycyjnie XD
9
Dzwonimy po FBI, Policje i CBŚ !
3
Moda męska 2017, gacie z dziurami
https://www.tuckedtrunks.com/
XD
7
Ta historyjka pięknie odzwierciedla to jaki był Puyol. Czym skorupa za młodu nasiąknie... Carlesie, wróóóóć
5
Szkoda, że ani Sergi Roberto ani Rafinha nie dostali szansy ogrania się w kadrze. Chciałbym, żeby to była przyszłość naszej Barcelony
0
Szkoda, że Rafinha nie dostał powołania
4
Szkoda, że Barcelona nie brała Griezmanna gdy był jeszcze w Sociedad. Był wtenczas o wiele tańszy a i już zapowiadał się na dobrego grajka. Już wtedy mówiłem, że byłby to dobry transfer. No ale my czasem wolimy zapłacić za dużo, niestety...
20
Lucho to wgl jest na konferencjach mistrzem.
-"Słyszał pan o odejściu trenera Valencii ? Co pan na to powie ?"
-"Wydaje mi się, że będą musieli zatrudnić nowego"
0
Że tak spytam, co z użytkownikiem N20 ? Dawno nie było go widać, tak samo IceMana
0
Polecam Nokia 515
0
Nie. To moja wina, bo postawiłem że Lech strzeli przynajmniej 1 gola. Pozdro
0
Kuchnia mać, ale ktoś ma ostatnio wiatry na górze. Czy tylko u mnie ostatnio cały czas wicher duje ?