0

O właśnie chłopie o tenże obrazek mi chodziło. Rozpędzony Meunier pół boiska przebiega, a Andres nic sobie z tego nie robi, Jezu jak to boli. A może oni sobie postawili dzisiaj Wszyscy u buka na wygraną PSG ?

9

Ludzie, nasi już tyle razy nam zgotowali tyle cudów, dlatego moje serce nie może po prostu przestać wierzyć. Wiem, że są zdolni do tego, ale to zależy teraz od nich. Nadzieja jak zawsze umrze ostatnia, a ja tą nadzieję mam. Ktoś jeszcze ze mną wierzy ? PSG potrafiło nam wbić 4 bramki w 90 minut, to my nie możemy ? Wierzyłem że strzelimy w pamiętnym meczu z Chelsea gdy Iniesta strzelił, będę wierzył i teraz !.

1

Też to się dało zauważyć, też. Dziś Iniesta po prostu nie istniał. Ja wiem jak cała drużyna, no ale to też jest powód, nie oszukujmy się

0

BarcaInfo, może masz jakieś ciekawe screeny z meczu co by pokazać tę pustkę w środku pola która po prostu raziła jak byś patrzył w czerwcu pod słońce

0

Tak dziś też obserwowałem Verattiego i co Wam powiem co Wy wiecie również wszyscy, że on to naprawdę baaardzo Xaviego przypomina. Pomoc dzisiaj kontrolował jak nasz Generał

0

Ludzie już nie przesadzajmy. Guardiola też miał porażki, i miał w szczycie formy naszych pomocników, to i była kontrola piłki a zarazem i meczu

1

Szczęki dalej szukam. Nie spodziewałem się tak fatalnej gry Barcelony. Po meczu z gigantem Deportivo Alaves myśleli że tu znów się gładko przejadą, a tymczasem to Paryski Walec rozjechał moją dzisiejszą Walentynkę. Byłem zawiedziony brakiem chęci naszych piłkarzy, no wiadomo oprócz Neymara. Gdyby każdy pokazał takie chęci jak on to na pewno takiego pogromu by nie było. Można gdybać ale gdyby Rakitić był odrazu na boisku to może on by jakoś lepiej łączył tę grę między obroną, pomocą, a atakiem. A tak to sami widzieliście, przy kontrach, MNÓSTWO, po prostu OGROM WOLNEJ PRZESTRZENI, to aż raziło w oczy. Dwa, gdzie był pressing i walka ? Był ale nie kurde u nas. Był we krwi Paryżan. I naprawdę jest to smutne, że u nas nawet po utracie 3 bramki nie było widać jakiegoś takiego prawdziwego zaangażowania, takiego przestawienia w mózgu 'nosz kuźwa co to ma być, czas się wziąć do roboty' i analogicznie do tego cytatu przypomina mi się jak Meunier przebiega na sprincie obok truchtającego Iniesty nic sobie nie robiący, przebiega prawie pół boiska bo te pół boiska było PUSTE. No ludzie, coś tu jest nie halo. Barcelonie należą się bęcki w szatni od Enrique. Oby ich jakoś zmotywował.

2





Pamięta ktoś ? :D czarek czarek głowa do góry

0

Mi tam się skład podoba no może prócz Mathieu, ale zobaczymy :)

0

Co by nie mówić, Bale orzeźwi grę Realu. To jest ich główny motor napędowy, on potrafi zadecydować o meczu. Ale nasze szczęście że oni myślą inaczej ;)

0

Już to kiedyś oglądałem, nie wiem czemu ta piosenka mi wpada w ucho :D

0

Tak mi go szkoda. Pamiętam jak dziś jak się przebojem wkradał do pierwszego składu, naprawdę nie był zły. Zawsze mi szkoda naszych wychowanków, którzy mieli zadatki na zabłyśnięcie w piłce

0

Powiem wam że nawet gdyby tam był sędzia liniowy to wiadomo z góry jakby to wyglądało :

http://www.fun-world.net/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/9/0/90163_1.jpg

0

Real nie może sędzia dopomoże. Naprawdę czasami mam wrażenie że ten floruś wszystkich sędziów ma w jednym palcu, nosz kur.. . Wiadomo że musieli coś wymyśleć skoro Barcelona już sie zblizała do prześcieradeł, a ci formą nie błyszczą. Wygralibyśmy fuksem gdyby nie ten tragibłąd, i gówno mnie to obchodzi że fuksem, real mógł tak cały rok lecieć, nam się szczęście też należy.

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Do dziś pamiętam jak z kolegą wyskoczyliśmy z siedzeń z niedowiarzania gdy trafił... Cóż to było za soczyyyyste uderzenie

0

'El triplete', mówili... Hehe. Znajdź mi ktoś kursy na to że zwolnią Zidana jeśli nie wygra również LM, stawiam całe pole kukurydzy na to ;D

2

Szkoda że użytkownik Cochise już nieaktywny. On też zawsze ma dużo ciekawego do powiedzenia i te fajne dyskusje to jeśli się nie mylę to zawsze on zaczyna ? I dobrze :D

12

A co powiecie o Stephenie Hawkingu ? Niezwykle ciekawa osoba, taki geniusz można powiedzieć.

0

Przypadek ? Nie sądzę ;D

3

Ja zawsze chciałem się urodzić mniej więcej w tym roku co mój tato, by przeżyć lata 80, które baardzo lubię. A ze starych czasów to pełno by tego było. Najlepiej w każdym wieku tak ze ćwierć wieku zobaczyć różne światy, jak to wszystko kiedyś naprawdę funkcjonowało. Aż do dinozaurów, żeby odpowiedzieć dlaczego wyginęły.

0

No właśnie, ja tym bardziej myślę, ze przypadek to raczej nie był. Ciekawe jak to jest po śmierci, znacie kogoś kto przeżył śmierć kliniczną ?

1

Ominęły Cię bardzo fajne dyskusje na temat Wszechświata i nie tylko. Ale może to jeszcze nie koniec dyskusji. Niech ta chwila trwa ! :D

3

Szkoda że mnie ominęło apogeum fajnych dyskusji tutaj...

Ale powiem Wam też jedną ciekawą rzecz.

Nie tak dawno miałem kolejną rocznicę śmierci swojej babci, z którą często rozmawiałem na temat życia, życia po śmierci, jak to ogólnie jest. Każdym razem powtarzała że gdy umrze da mi jakoś znać jak to jest. W rocznice jej śmierci, w tej samej godzinie co odchodziła byłem nad jej grobem, było już ciemno. Odmawiałem po cichu pieśń którą śpiewa się u mnie na pogrzebach 'Niech aniołowie zabiorą Cię do raju...'. W tym czasie po tych słowach patrzyłem w niebo i gwiazda spadła. Ja wiem, że mógł to być przypadek, owszem, tyle że to nie był pierwszy raz. Rok temu w pierwszą rocznicę śmierci będąc na cmentarzu wszystko zdarzyło się tak samo jak teraz.

To jeszcze bardziej nasiliło moje teorie na temat świata.

Jak sądzicie, przypadek ?

1

Ludzie, ten film to mnie jeszcze bardziej utwierdza że my w tym całym Wszechświecie jesteśmy jak kropla w oceanie, lub nawet i mniej. Ileż ten świat, wszechświat musi w sobie skrywać, któż to wie. Myślę, że wszyscy cisi którzy zmarli zagadki te rozwiązali, bo już wiedzą czemu służy życie na ziemi. Jakby nie patrzeć, śmierć jest rozwiązaniem zagadki, odchodząc z tego świata dowiemy się jak to jest, lub też i nie.

1

To jakiś syn od Joeya Zasy z Ojca Chrzestnego ? Zawsze mi się ten Zaza kojarzy z nim, ale może to tylko mi ;D

2

Cały dzisiejszy skład będzie na pewno miło w przyszłości wspominany po tak długiej gehennie na tym stadionie, uff :)

9

Jak na moje to nadchodzi rok cudów. Mascherano strzeli gola w 93 minucie finału Ligi Mistrzów na wagę zwycięstwa, stawiam 1000 zł, a co mi tam, za to później zasponsoruje Barcelonie remont stadionu ;)

0

Dzień dobry Panie i Panowie. Chciałbym Wam wszystkim zadać pytanie (kto chce odpowiada, nic nikt nie musi przecież, ot z ciekawości) : co robicie w życiu, gdzie pracujecie, czy jesteście zadowoleni ?

2

Nie no aż z pełną satysfakcją można tydzień zaczynać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?