0

A to to babcia Merkelowa gra w gałe

0

Dlatego trochę zmieniłem pytanie :D

0

Uwaga QUIZ !!

Kto zgadnie jakiej jest narodowości ta pani ? Spróbujcie bez patrzenia na google, to łatwe się wydaje :D

http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Melanie+Behringer+_uwaheDwqICm.jpg

(tak tak, to nie facet, a kobita :D)

2

Ja to bym spróbował :
Stegen
Mascherano-Pique-Umtiti-Alba
Roberto-Busquets(Rakitić choć oni obydwoje nie w formie)-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar

0

Eksperymenty nie są takie złe, raz wyjdą na dobre, raz no niestety. To jest cena ryzyka

15

Naszła mnie taka myśl patrząc na grę Roberto w ostatnich meczach. Owszem, gra dobrze na prawej obronie ale nie sądzicie że on się tam marnuje ? Pamiętacie jak on grał w tamtym sezonie w środku pola, jak on pięknie ciągnął akcje niekiedy do przodu niczym Iniesta ? Tego brakowało w ostatnich meczach w pomocy, takiego prądu. Roberto może być prawym obrońcą ale opcją rezerwową. Wspomnijcie zresztą sobie Klasyk z tamtego sezonu jaki on zagrał wspaniały mecz. Myślę że wystawienie jego w pierwszym składzie jutro w pomocy wcale nie było by takie złe. On tam gra po prostu lepiej. Jak na moje. Prawego obrońcę zakupić trza

0

Że tak spytam, można jednocześnie obstawić i wygraną i remis? Bo ja nowy w tym :)

12

Barcelona w dzisiejszym meczu straciła piłkę aż 100 RAZY. Powtarzam - 100 RAZY ! To jest niewyobrażalna liczba jak na Barcelone, w pale się nie mieści. Jestem pewien że to jakiś 'rekord'

2

Czy tyylko ja zauważyłem gdy Barca a raczej MSN atakowało to NIKT ALE TO NIKT ze środka pola im nie towarzyszył ? Przykro się na to patrzyło.

0

Dawałem Busiemu dużo rezerwy bo i tak wiele genialnych meczy zagrał, dziś również nie będę go krytykował choć musiałbym być ślepy żeby tych baboli nie widzieć. Fakt, dzisiaj zespół nie był zespołem, a Busi nie był kolejny raz tym który ten zespoł w środku pola jednał. Jeżeli z Realem znów zagra poniżej oczekiwań to jak na moje powinien w końcu usiąść na ławce na kilka meczy bo facet się spali psychicznie ( wydaje mi się że to w głowie tkwi problem, ambicji czy coś) całkiem w popiół...

4

Dla mnie ten remis to jak wygrana

0

Też nie mogłem tego zrozumieć, ale pewnie chciał zostawić zapasową zmianę w razie gdyby kontuzja Pique lub Alby się odnowiła, pewnie to miał na uwadzę więc trudno

0

Panowie na kogo postawić ? Pomóżcie. Bo zawsze jak postawię tak jak chcę to jest odwrotnie...

1

Kto nie kombinuje, ten nie żyje ;) a jest tyle sposobów na kombinowanie, a wieeelu ludzi opiera się tylko na schematach. Robią tak jak 'wszyscy' robią, a czasem trzeba zboczyć z tego toru...

3

Myślę że środowisko FC Barcelony jest spokojniejsze od nas tu zgromadzonych przed ekranami. Załamywać się będzie można jeśli następne mecze przegramy

2

My dzisiaj próbujący strzelić gola

http://www.repostuj.pl/main/post/najgorzej-gry-sciana

0

Już wcześniej pisałem że zapeszam gdy obstawiam u bukmachera. Dzisiaj było tak z każdym meczem. Niby pewniaki kurcza mać. I do tego powiem Wam patrząc na ostatnie mecze na Anoeta jestem skłonny postawić na Sociedad, może wtedy Barcelona przełamie tą klęskę. Kurs 8 coś na Real S.

0

Człowieku, co Ty to wypisujesz. 14 meczy, 6 bramek, 11 asyst. To dla niektórych grajków z lepszych drużyn liczby o których można pomarzyć a to nawet nie półmetek sezonu. Co Ty byś więcej chciał. Zobacz ile on ma kluczowych podań.

0

On już dawno to udowodnił tylko niestety u nas jest najpierw ilość rozegranych meczy. Ja go już od dawna widzę na pierwszego nawet kapitana, czas najwyższy

0

Może w pierwszej połowie był jakiś czas przygaśnięty ale jego podania zawsze są zagrożeniem. A jak już się później rozkręcił to już tylko jego było widać. Bardzo dobrze zagrał. Gdyby strzelił tamtą setę co cudem Kameni wyłapał to byś go teraz ubóstwiał tak ? Trochę racjonalizmu, obiektywizmu

2

Stonuj troszkę dobrze ? ;)

0

Martwią mnie dzisiejsze derby Madrytu. Dziś był pierwszy raz gdy obstawiałem u bukmachera. Miała być wygrana Arsenalu - remis. Leicester miało wygrać - przegrali. Barcelona miała wygrać - remis. Postawiłem na Atletico... Aż nie wiem czy chce to oglądać bo zawał będzie.

3

Właśnie że nie jak dla mnie. Barcelona nie grała źle. Zwróciłeś uwagę jak oni się bronili ? 5 obrońców, cała pomoc. Od zawsze Barcelonie ciężko strzelić takim drużynom, a łatwiej gdy gra Messi. Zawsze to coś powalczy jak Neymar dziś, odwróci uwagę robiąc innemu miejsce. Barcelona zagrała dobrze, ale Kameni któryś raz z rzędu przeciwko Barcelonie gra mecz życia. To już tradycja. Przypomnieć pragnę że w tamtym roku ledwo wygraliśmy po golu Vermaelena po rzucie rożnym. Nie gra się nam przeciwko nim łatwo, i tak będzie też następnym razem.

0

Rady Panowie szukam, może i Panie również. Otóż zawsze chciałem zacząć obstawiać w stsopodobnych ale jakoś nigdy nie mogłem się za to zabrać. Obstawiacie online czy fizycznie ? I u którego bukmachera ? Co możecie doradzić ?

0

0

0

Fakt faktem jest to irytujące że my niby sojusznik z USA wciąż mamy wizy a taka Łotwa, Litwa, Estonia mogą bez tego problemu lecieć do Stanów

2

Lewica powoli ponosi sromotną porażkę, ale co by nie mówić, zasłużyła sobie na to.

5

Wiesz, moglibyśmy mieć w dupie te wybory, ale dlaczego sie tym interesujemy ? Bo Ameryka to przecież hegemon polityki świata, polityki globalnej. Oni mają wpływ na cały świat więc czemu się nie interesować ? Ja akurat tam się cieszę że ludzie zaczynają się naprawdę budzić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?