FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to to babcia Merkelowa gra w gałe
0
Dlatego trochę zmieniłem pytanie :D
0
Uwaga QUIZ !!
Kto zgadnie jakiej jest narodowości ta pani ? Spróbujcie bez patrzenia na google, to łatwe się wydaje :D
http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Melanie+Behringer+_uwaheDwqICm.jpg
(tak tak, to nie facet, a kobita :D)
2
Ja to bym spróbował :
Stegen
Mascherano-Pique-Umtiti-Alba
Roberto-Busquets(Rakitić choć oni obydwoje nie w formie)-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar
0
Eksperymenty nie są takie złe, raz wyjdą na dobre, raz no niestety. To jest cena ryzyka
15
Naszła mnie taka myśl patrząc na grę Roberto w ostatnich meczach. Owszem, gra dobrze na prawej obronie ale nie sądzicie że on się tam marnuje ? Pamiętacie jak on grał w tamtym sezonie w środku pola, jak on pięknie ciągnął akcje niekiedy do przodu niczym Iniesta ? Tego brakowało w ostatnich meczach w pomocy, takiego prądu. Roberto może być prawym obrońcą ale opcją rezerwową. Wspomnijcie zresztą sobie Klasyk z tamtego sezonu jaki on zagrał wspaniały mecz. Myślę że wystawienie jego w pierwszym składzie jutro w pomocy wcale nie było by takie złe. On tam gra po prostu lepiej. Jak na moje. Prawego obrońcę zakupić trza
0
Że tak spytam, można jednocześnie obstawić i wygraną i remis? Bo ja nowy w tym :)
12
Barcelona w dzisiejszym meczu straciła piłkę aż 100 RAZY. Powtarzam - 100 RAZY ! To jest niewyobrażalna liczba jak na Barcelone, w pale się nie mieści. Jestem pewien że to jakiś 'rekord'
2
Czy tyylko ja zauważyłem gdy Barca a raczej MSN atakowało to NIKT ALE TO NIKT ze środka pola im nie towarzyszył ? Przykro się na to patrzyło.
0
Dawałem Busiemu dużo rezerwy bo i tak wiele genialnych meczy zagrał, dziś również nie będę go krytykował choć musiałbym być ślepy żeby tych baboli nie widzieć. Fakt, dzisiaj zespół nie był zespołem, a Busi nie był kolejny raz tym który ten zespoł w środku pola jednał. Jeżeli z Realem znów zagra poniżej oczekiwań to jak na moje powinien w końcu usiąść na ławce na kilka meczy bo facet się spali psychicznie ( wydaje mi się że to w głowie tkwi problem, ambicji czy coś) całkiem w popiół...
4
Dla mnie ten remis to jak wygrana
0
Też nie mogłem tego zrozumieć, ale pewnie chciał zostawić zapasową zmianę w razie gdyby kontuzja Pique lub Alby się odnowiła, pewnie to miał na uwadzę więc trudno
0
Panowie na kogo postawić ? Pomóżcie. Bo zawsze jak postawię tak jak chcę to jest odwrotnie...
1
Kto nie kombinuje, ten nie żyje ;) a jest tyle sposobów na kombinowanie, a wieeelu ludzi opiera się tylko na schematach. Robią tak jak 'wszyscy' robią, a czasem trzeba zboczyć z tego toru...
3
Myślę że środowisko FC Barcelony jest spokojniejsze od nas tu zgromadzonych przed ekranami. Załamywać się będzie można jeśli następne mecze przegramy
2
My dzisiaj próbujący strzelić gola
http://www.repostuj.pl/main/post/najgorzej-gry-sciana
3
http://www.vipga.krakow.pl/uploads/images/Gallery/2010_zaloba_narodowa/czarna_wstazka.jpg
0
Już wcześniej pisałem że zapeszam gdy obstawiam u bukmachera. Dzisiaj było tak z każdym meczem. Niby pewniaki kurcza mać. I do tego powiem Wam patrząc na ostatnie mecze na Anoeta jestem skłonny postawić na Sociedad, może wtedy Barcelona przełamie tą klęskę. Kurs 8 coś na Real S.
0
Człowieku, co Ty to wypisujesz. 14 meczy, 6 bramek, 11 asyst. To dla niektórych grajków z lepszych drużyn liczby o których można pomarzyć a to nawet nie półmetek sezonu. Co Ty byś więcej chciał. Zobacz ile on ma kluczowych podań.
0
On już dawno to udowodnił tylko niestety u nas jest najpierw ilość rozegranych meczy. Ja go już od dawna widzę na pierwszego nawet kapitana, czas najwyższy
0
Może w pierwszej połowie był jakiś czas przygaśnięty ale jego podania zawsze są zagrożeniem. A jak już się później rozkręcił to już tylko jego było widać. Bardzo dobrze zagrał. Gdyby strzelił tamtą setę co cudem Kameni wyłapał to byś go teraz ubóstwiał tak ? Trochę racjonalizmu, obiektywizmu
2
Stonuj troszkę dobrze ? ;)
0
Martwią mnie dzisiejsze derby Madrytu. Dziś był pierwszy raz gdy obstawiałem u bukmachera. Miała być wygrana Arsenalu - remis. Leicester miało wygrać - przegrali. Barcelona miała wygrać - remis. Postawiłem na Atletico... Aż nie wiem czy chce to oglądać bo zawał będzie.
3
Właśnie że nie jak dla mnie. Barcelona nie grała źle. Zwróciłeś uwagę jak oni się bronili ? 5 obrońców, cała pomoc. Od zawsze Barcelonie ciężko strzelić takim drużynom, a łatwiej gdy gra Messi. Zawsze to coś powalczy jak Neymar dziś, odwróci uwagę robiąc innemu miejsce. Barcelona zagrała dobrze, ale Kameni któryś raz z rzędu przeciwko Barcelonie gra mecz życia. To już tradycja. Przypomnieć pragnę że w tamtym roku ledwo wygraliśmy po golu Vermaelena po rzucie rożnym. Nie gra się nam przeciwko nim łatwo, i tak będzie też następnym razem.
0
Rady Panowie szukam, może i Panie również. Otóż zawsze chciałem zacząć obstawiać w stsopodobnych ale jakoś nigdy nie mogłem się za to zabrać. Obstawiacie online czy fizycznie ? I u którego bukmachera ? Co możecie doradzić ?
0
Tak by wyglądała pewnie koszulka :)
https://www.dreamteamfc.com/c/s3/dreamteamfc-prod/uploads/2016/11/barca1.jpg
0
Nie widziałem więc zmieniam, w zamian Korwin Mikke
http://ocdn.eu/images/pulscms/Njc7MDMsMmU0LDAsMSwx/82ca83bdf992b95e4308a04e094d64b4.jpeg
0
Fakt faktem jest to irytujące że my niby sojusznik z USA wciąż mamy wizy a taka Łotwa, Litwa, Estonia mogą bez tego problemu lecieć do Stanów
2
Lewica powoli ponosi sromotną porażkę, ale co by nie mówić, zasłużyła sobie na to.
5
Wiesz, moglibyśmy mieć w dupie te wybory, ale dlaczego sie tym interesujemy ? Bo Ameryka to przecież hegemon polityki świata, polityki globalnej. Oni mają wpływ na cały świat więc czemu się nie interesować ? Ja akurat tam się cieszę że ludzie zaczynają się naprawdę budzić :)