5

Teraz wyobraźcie sobie tylko jak wygląda w tym momencie szatnia Barcelony :D wydaje mi się że krzyku Lucho tam trochę jednak jest

1

Takie mecze są najgorsze. Barcelona kapitalny wręcz początek, wrażenie że bramka wisi w powietrzu aż tu nagle dwa ot nagle gole i robi się po prostu nieciekawie i trzeba gonić wynik...

0

Czy Wy też macie najczarniejszy scenariusz przed oczami co do Ligi ? W środę naprawdę ciężki mecz

0

Nie że jestem zwolennikiem jednego czy drugiego, ale Bravo ostatnio bez formy totalnie

0

I bramka do przerwy... Niech to szlag, najgorsze co może być. Gdy grałem w fife i dostałem do szatni to zawsze przegrywałem. Przerwijcie tą klątwę

0

BARCELONA pozwala Valencii na ZBYT DŁUGIE POSIADANIE PIŁKI. Całkowicie jak nie my.

0

Nie wyzywać mi tu Suareza, bo on w każdej chwili może z niczego jakiegoś kuksańca walnąć

1

To lubię w Suarezie - waleczność, nie odpuści piłki za wszelką cenę. Gdyby pozostali byli tak waleczni

0

To już jest naprawdę pech Messiego, było tak blisko. Mimo wszystko brawo Messi za tą główkę

0

Nadzieja tkwi w tym wolnym

0

No muszę przyznać że absencja akurat Pique w tym momencie może być fatalna w skutkach. A z deportivo wcaaaale tak łatwo nie będzie. To klub tylko słaby z nazwy

0

O to to to właśnie. Jak nie on to Masche. To musi być facet z charyzmą i z krzykiem. Ja nie wyobrażam sobie ani Messiego, ani Iniesty, ani Busquetsa krzyczącego. Kapitan to kapitan. To nie musi być wcale facet który gra najdłużej w Barcelonie moim zdaniem skromnym.

0

Zamknijcie się tam. Dam sobie rękę uciąć, że Barcelona dzisiaj wygra, to widać po ich zaangażowaniu, aż chcę się oglądać ten mecz.

1

To odrazu widać, że chcą wygrać, jak na Barcelonkę przystało. A na Vicente to był jakiś zastój

2

Powiedzcie mi dlaczego TAKIEGO zaangażowania nie było na Calderon do kur nędzy ?

1

Uważaj Sparrow żebyś nie dostał bana. Kiedyś chciałem się czymś podobnym podzielić nt imigrantów to 'to nie miejsce na takie tematy' czy coś w tym stylu

1

To jest kpina w żywe oczy tych władz . Manipulują nami cholernie. Niech babcia merkelka sama se przyjmie takich grzecznych kulturalnych ludzi pod swój dach, a co. Ona blondynka to by się cieszyła

0

Gdybym kur******** powiedział co o nich myślę poszedłbym do więzienia.

0

Gdyby Bartra nie dostał szansy, którą bardzo bym chciał dla niego to czemu by nie kupić jakiegoś młodego perspektywicznego

1

Tak.

0

Wszystko to idzie w baaaardzo złym kierunku. Kiedyś czytałem, nawet też słyszałem, że w przyszłości każdemu małemu dziecku zaraz po urodzeniu, będą wszczepiane chipy pod skórę. Wtedy to już naprawdę nie poczujemy się wolni.

8

Co powiecie o tym, że Papież Franciszek zabierze do Włoch grupę imigrantów ? Jak dla mnie to jest kpina. W mediach pokazują dzieci i kobiety gdzie tak naprawdę 90 % z nich to faceci w wieku poborowym. Dlaczego nie zostaną tam i nie powalczą o swoje kraje ? No ale nasze mass media będą ich nazywać biednymi uchodźcami, żebyśmy tylko współczuli. Bezmyślność tych 'najważniejszych' w Europie doprowadzi do tego, że kiedyś Europa obudzi się z ręką w nocniku, no ale wtedy już będzie za późno. Jeżeli teraz mamy 1,5 miliona imigrantów to z miejsca pomnóżmy ich razy 3 lub 4, bo przecież unia dała im prawo do ściągania swoich rodzin. To nie są uchodźcy, nikt mi tego nie wmówi. To jest zaplanowana akcja z góry, jeśli nie wierzycie to polecam poświęcić więcej czasu na ten jakże ważny temat. Bo w końcu chyba żaden z nas nie chciałby, by obok mieszkała rodzina która na przykład jutro wysadzi się w powietrze w imię allaha. Nie chcę ich tutaj. A jeśli ktoś z was chcę to proszę bardzo, przyjmujcie ich do swoich domów. Jest ktoś taki ?

0

Jeju, a ja na niego tak liczę :(

0

"Bycie wolnym jest jedną z najbardziej niesamowitych rzeczy w tym życiu, nie pozwólcie, by zrobili z was marionetki. "

Takimi motywami i ja się kieruję w życiu. Rodzice chcieli mi sami wybrać życie, a to przecież ja później nim będę żył, więc robię po swojemu, nie jestem sterowany jak naprawdę wielu moich kolegów którzy zgrywają cwaniaków, a pępowiny jeszcze nie odcięli w wieku 20 i więcej lat. Przykre ale prawdziwe. Bądźmy wolni, żyjmy tak jak chcemy, zawzięcie i uparcie podejmujmy decyzje sami o naszym życiu, bo życie jest jedno.

0

Poleca ktoś może film 'tańczący z wilkami' ?

0

No cóż, trza przyznać, że Reale będą frajerami roku jak tej LM nie wygrają. Mieć taką autostradę...

1

Na taki finał nie masz co liczyć, cóż...

0

A Real to 3 drużyna Ligi hiszpańskiej xD

1

Chciałbym tak myśleć, ale daj spokój. Zesrają się, a nie wygrają. Liczę tylko na to, że nieważne z kim tam se zagrają prześciaradła w finale, to niech dostaną baty. Ich fart musi się kiedyś skończyć, przecież nie grają jakoś ekstra odlotowo w tym sezonie...

6

Śmiech na sali. Rano ktoś pisał, że pewnie będzie tak, że City - Real , Atletico - Bayern, oraz że rewanże na Bernabeu i Allianz arena. TO jest normalnie najzwyczajniej w świecie żałosne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?