0

Widzę zaraziłem Cię tą stronką :D czasem naprawdę można się tam pośmiać, ale denerwują mnie takie zboczone gimbusiarskie memy, że aż płakać się chce

3

No Bzyku, ale na karnych to Oblakowi się chyba kurna przysnęło...

https://zapodaj.net/15b66f878e627.png.html

0

PRZEPIĘKNE stroje, naprawdę. Prostota, coś co lubię. A do tego takie getry niczego sobie :)

0

też Wam nie wyświetla strony ?

1

Przepiękne słowa, a jakże prawdziwe. A dlaczego chodzimy do pracy której nie cierpimy ? Co jest wcześniej ? Mus pójścia na studia, bo taka moda, bo rodzice każą, bo to przecież oni później będą żyć naszym życiem. Żyjmy tak jak chcemy, nie pozwalajmy by ktoś nami sterował. Próbujmy wielu rzeczy by zobaczyć co tak naprawdę nas kręci. A większość robi kierunki jakiekolwiek byle by robić, i jak dla mnie jest to trochę chore.

4

Pozytywny wariat z tego Daniego, lubię takich

https://x.com/barcastuff/status/735576252069912576

0

a może z tym Masche i Alvisem to jakiś pre-deal co do Pogby ? I będzie pykał na obronie

3

Najlepsze (może i nie takie najlepsze a raczej żałosne) jest to, że Barcelona robi z siebie jakiś kiermasz. Zawodnicy którzy wcale tacy starzy nie są, którzy grają naprawdę super odchodzą ZA DARMO. Tu chodzi o Alvesa i Mascherano (choć mam nadzieję, że nie odejdą).
Do tego za darmo odejdzie Adriano, Sandro, i może jeszcze Vermaelen za worek kartofelków do obiadku. Oj

10

Mamo ja nie kce

3

Danielu ! Serce drużyny naszej ! Ty jesteś jak zdrowie
Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie.. Kto Cię straci(ł).

Oby tego 'ł' na końcu nie trzeba było pisać. Oby, oby, oby.

43

Był szum, był wiatr, było głośno i nagle ucichło wszystko o Ben Arfie

16

Tak patrzę i patrzę i patrzę i patrzę i myślę, że przeciwsłoneczne

19

Tak sobie myślę ludzie, że Pique powinien być conajmniej w czwórce kapitanów. Jak dla mnie to nawet i pierwszym kapitanem, bo ma chłop charyzmę i kocha ten klub. A i opierdzielić też potrafi

15

Cholerrrrrnie mi go szkoda, naprawdę. Lubię piłkarzy, którzy się STARAJĄ. On taki właśnie jest. Swego czasu chciałem, by to on przejął numer 5 po moim ulubieńcu Puyolu, no ale. Życie to jest życie. Nie zawsze jest tak jak się zaplanuje, bądź zechce.
Marcu ! Jeśli odejdziesz, życzę Ci wszystkiego najlepszego. By świat Cię kiedyś zapamiętał. Napisze tak, bo mam też na to nadzieję jeśli pokażesz na co Cię stać - see you soon :) !

22

Messi był chwile na Camp Nou ale z 38 stopniową gorączką i lekarze odesłali go do domu (sport ser)

13

Musiał coś teraz Pique dowalić :D

39

Lucho pasuje ta koszulka :)

https://vine.co/v/iExvzrDE5rn

0

Zacznijcie słuchać od 1:30 i wsłuchajcie się w te słowa patrząc na nich. NOW AND FOREVER, I'm your king

[Zobacz link:

0

Zacznijcie słuchać od 1:30 i wsłuchajcie się w te słowa patrząc na nich. NOW AND FOREVER, I'm your king


0



Piękne prawda ? Wolność przy tym czuje. Rzecz BEZCENNA

0

Wie ktoś dlaczego kurs na Villareal grający dziś na wyjeździe ze Sportingiem Gijon, wynosi 5.11 ???

0



To tak na potwierdzenie

0

No, kolejna kontuzja. To na pewno nie jest dobrze dla jego kariery. Rok zleci ale forma nie wiem czy wróci po tak kolejnej poważnej kontuzji

0

IceMan, dawno Cię słychać nie było, od października to szmat czasu. Ostatnie zdania to już calkiem podpisuje się rękami i nogami. Mascherano w rewanżu z Atletico jako jedyny pokazywał chęci i zaangażowanie większe jak cała reszta. On jedyny chciał. Powinien byc kapitanem jak nikt inny

8

Patrzcie, za miesiąc zaczyna się EURO 2016. To już tak niedługo, jak już ponad miesiąc minął od świąt. Leci czas strasznie, a tu nim się obejrzymy a Polska będzie w finale :D

1

Baśka, zostaw te ziemniaki, chodź tańczyć

http://www.repostuj.pl/post/ziemniaki-pole

21

Niektórzy tu liczą na Aguero dzisiaj. Ludzie, dajcie spokój. Otwórzcie oczy. Naprawdę nie pamiętam, żeby on zagrał dobry mecz w LM. Akurat on na pewno nie pociągnie City. Prędzej stawiałbym na De Bruyne, no ale to jest Bernabeu... Real da z siebie wszystko choć tyle dobrze, że nie zagra ich naprawdę ważny zawodnik Casemiro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?