3

Ludzie moi Kochani ! Jak ja się cieszę z ich nieszczęścia teraz to jest jakieś apogeum. Nie wierzyłem że Sevilla wygra, bo każdy wie jak ogromny był fart Realu przez cały jeden rok. W końcu przegrali, w końcu z Sevillą, do trzech razy sztuka i się udało. Miejmy tylko nadzieję że teraz po porażce to będzie równia pochyła

http://changeinside.pl/wp-content/uploads/2015/11/przepa%C5%9B%C4%87-e1446494915851.jpg

Oby zrobili ten drugi krok :)

3

-25 ? Wow, pięknie. Polecam się przejść w taką pogodę, uodpornić organizm i posłuchać jak śnieg skwierczy pod nogami :D bardzo przyjemnie

1

Jak tam Panie i Panowie u Was pogoda ? U mnie jak z bajki. Pełno śniegu, w tym momencie -19 stopni - opolszczyzna :)

1

Przydało by się, żeby w końcu ktoś przebojem się wdarł ze szkółki do pierwszego składu

5

To Karol jest panem domu, a Alina jest tylko elementem jej infrastruktury ;D

3

Też mnie to denerwuje ale zaraz wyskoczą obrońcy prawni 'a ty byś nie poszedł do firmy x która oferuje o wiele więcej'. Odpowiedź brzmi "NIE"! Ludzie, zaczynacie wariować, pieniądze to naprawdę nie wszystko. Ulegacie żądzy pieniądza, przykre że to staje sie dla ludzi najważniejsze. Ale to świat kiedyś zgubi, sami zobaczycie. Może nie jeszcze za naszego życia ale kiedyś tam.

6

Pomysł z La Ramblą to genialne posunięcie, wiekuiste gratulacje dla administratorów :)

115

Mąż i żona jadą przez wieś samochodem. Nie odzywają się do siebie, bo są po kłótni. Nagle żona spostrzega stado świń i pyta pogardliwie męża:
- Twoja rodzina?
- Tak, teściowie

4

Też to chciałem wkleić. Początkowo chciała 100 tysięcy kulturalnych ludzi. Idi.... To jest propaganda panie MarioVeb ? Chciałbyś za sąsiada Allahu abkara ?

2

People got me got me questionin - Where is the love ?



Black Eyed Peas. Polecam posłuchać lub tekstu poczytać. Nienawiść stacza świat, oj stacza. Giną niewinni ludzie bo zasrany abdullah abulakarkrakar se 'a zabije ludzi, dostane się do raju'...





Zamiast szerzyć miłość szerzymy urazę

19

Chodzą słuchy że na Camp Nou wykręcają jeszcze Fuego, Diego Reyesa i Davida Lopeza. Są wkręceni tak mocno jak gwóźdź do trumny

18

Nie jestem ani za Pis ani za PO odrazu mówię ale ludzie, to wszystko to jest tak celowa nagonka że aż oczy bolą. Od kiedy tylko aroganccy Peowcy przegrali wybory odrazu było widać taką zawiść, nie potrafili przyjąć porażki tylko wszystko ale to wszystko krytykują. Popatrzcie na USA. Była walka w kampanii ale Hilton przegrała, ale z HONOREM gratulowała Trumpowi i tam nie będzie takiego cyrku co te idioty z KODu wyprawiają. Cały ten KOD jest stworzony pod publikę by siać zamęt, media przychylne Lewicy to nagłaśniają i dzieje się to co się dzieje. I większość to łyka, niestety. Burza 1,2,3...

2

Ostatni fragment- Antonella jak to zobaczy to teściową poczęstuje tym

http://pobierak.jeja.pl/images/7/c/3/577_przysmak-tesciowej.jpg

0

No dobrze, ale zapomniałeś już o Oscarze, Lavezzim itp ?

0

Powiedzcie mi Koleżanki i Koledzy, cóż to się dzieje ze światem że rządzi nim niestety cholerny pieniądz. Coraz coraz więcej ludzi ma tylko dolary w oczach. Chciwość nie zna granic. Tevez kolejny który przechodzi do Shenghua...

0

Cóż to za nowa moda zamiast muchi u szczytu koszuliny lepiej związać kołnierzyki agrafką. Swoją drogą jakaż musi być teraz spięta dupencja narcyza by dogonić Messiego w złotych piłkach...

0

Stało się zadosć

7

tera ja to widza tak bydzie :
5 Neymar
4 Suarez
3 Griezmann
2 Messi (ale drugi tylko w umysłach tych ślepych)
1 http://img.20mn.fr/7E6SafbASMuyGZ922Qa8QQ/648x415_cristiano-ronaldo-lors-remise-ballon-or-12-janvier-2014.jpg

4

W środku sezonu taki wylot. Do dupy z taką robotą

0

Powiem Wam że to powoli robi się nudne strasznie. Nie mówię tu o Realu ale o tym że rok w rok Barcelona gra przeciwko tym samym drużynom. To traciu na uroku. Dlaczego nie spotkać się w rywalizacji z innymi drużynami, takim Napoli, Leicester ?....

1



jak to ktoś napisał : 00:08 Kaka moonwalk haha

2

Tylko najciekawsze jest to że te rysunki coś przedstawiają i to z doskonałą precyzją

1

Co powiecie o rysunkach z Nazca sprzed kilku tysięcy lat ?

https://www.google.pl/search?q=nazca&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiFmNPJu-XQAhXLkiwKHZabAJMQ_AUICCgB&biw=1728&bih=839

Może ktoś wie coś więcej o Inkach, Puma Punku, Arkaim itp. ?

0

Mam ogromny szacunek do Luisa Enrique ale on tutaj też coś podobno miał nie tak w relacjach z Grimaldo. A szkoda, bo też wolałbym Grimaldo. Znając życie kiedyś go odkupimy

1

Nie wiem jak na Wasze, ale jak na moje, że tak powiem, 6 punktów to wcale tak dużo nie jest. No gdyby to był mecz w kwietniu to może bym się martwił, ale teraz nieee

5

Takiego długiego farta, fuksa, szczęścia itp to po prostu ta licząca 4 miliardy lat Ziemia NIE UJRZAŁA. Ludzie, już miałem taką nadzieję na wygraną.......

20

A już miałem nadzieję że Roberto zagra w pomocy, Masche na prawej, na obronie Umtiti Pique. No ale zobaczymy

6

Co dzieli piękne i brzydkie kobiety ? Odra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?