0

Z okazji dzisiejszego meczu chciałbym wam pokazać mój film.Nosi tytuł"New Incredible Fc Barcelona-2014/15 HD".Mam nadzieję,że się wam spodoba,bo to wszystko jest robione dla Barcy.Chciałbym,żeby was zmotywował do oglądania dalszych spotkań naszej drużyny.Pozdrawiam.A oto link:

3

Baaaaaaaaaarcaaaa,naprzód po zwycięstwo.Jesteśmy najlepsi.Visca el Barca.

0

Ludzie,teraz jestem wstanie powiedziec,ze jestesmy najlepszym zespolem na swiecie i nikt nie gra lepszej pilki od nas.A messi to jest Bog,wspanialy czlowiek.Nikt nie gra tak jak my,fenomenalnie,na krotkiej przestrzeni.Oglada sie to tak przyjemnie,ze niektorzy chyba doznaja nowego rodzaju przyjemnosci.

0

Trudno,ale jestem zadowolony gra.

1

Buhahahaha,i teraz niech kazdy widzi jak my zajebiscie gramy.To jest to.Real jest najlepsza druzyna swiata,serio?gdzie?Nie chodzi mi o statystyki i o farta tylko o gre a tutaj mi gramy najlepsza pilke na swiecie:).Messi,cudo,alba sprinter a tikitaka to jest co magicznego.

1

Real farci....ci dalszy.Brawo real.Nagroda nobla dla najlepszych farciarzy na swiecie.

2

Nie sory ale ten real mnie wkur***.

2

Real po prostu tak farci,ze mi juz brak sil.Pierwsza bramka z dupy bo spalony,potem beniaminek mogl im strzelic.Ale nie,przyszedl magiczny aniolek z nieba i ocalil im dupy.I jeszcze jedno w pewnej chwili przez 15-20 minut eibar gral lepiej od nich,to nie Barcelona jest do wymiany.Jak bymy mieli tyle szczescia to teraz bysmy byli wychwalani.A teraz wieszacie na nas psy.A skoro uwazacie,ze Barcelona zalezy od trzech-czterech pilkarzy to ja wam z checia powiem od kogo zalezy Real.Od farta-brzydko mowiac,od Ronaldo i tyle.Przypomnijcie sobie jak Real gral bez Ronaldo.No wlasnie,boli mnie to,ale mam nadzieje,ze w koncowym rezultacie fart dla tej "ponoc" dobrej druzyny sie skonczy.

2

Ale mamy pozytywy,tabela ułożyła się tak,że jesteśmy na drugim miejscu.

0

Witam was,wszystkich wiernych kibiców Barcy.Chciałbym pokazać wam film o naszym kochanym Leo Messim.Zaczyna się on od przeszłości w meczu z Realem Madryt,a kończy na dalszej przyszłości związanej z tym pojedynkiem.Postanowiłem zrobić to w całkowicie innym stylu.Mam nadzieję,że wam jako kibicom również się to spodoba i będzie natchnieniem do kolejnych miejmy nadzieję dobrych meczy całej drużyny :).Z góry przepraszam za promowanie się,ale nie wstawiam tu byle gówna nie na temat nie związanego "wogóle" z tą piękną stroną zrobionej dla Fc Barcelony.Sory za spam(2).

1

Witam was,wszystkich wiernych kibiców Barcy.Chciałbym pokazać wam film o naszym kochanym Leo Messim.Zaczyna się on od przeszłości w meczu z Realem Madryt,a kończy na dalszej przyszłości związanej z tym pojedynkiem.Postanowiłem zrobić to w całkowicie innym stylu.Mam nadzieję,że wam jako kibicom również się to spodoba i będzie natchnieniem do kolejnych miejmy nadzieję dobrych meczy całej drużyny :).Z góry przepraszam za promowanie się,ale nie wstawiam tu byle gówna nie na temat nie związanego "wogóle" z tą piękną stroną zrobionej dla Fc Barcelony.Sory za spam.

0

Witam was,wszystkich wiernych kibiców Barcy.Chciałbym pokazać wam film o naszym kochanym Leo Messim.Zaczyna się on od przeszłości w meczu z Realem Madryt,a kończy na dalszej przyszłości związanej z tym pojedynkiem.Postanowiłem zrobić to w całkowicie innym stylu.Mam nadzieję,że wam jako kibicom również się to spodoba i będzie natchnieniem do kolejnych miejmy nadzieję dobrych meczy całej drużyny :).Z góry przepraszam za promowanie się,ale nie wstawiam tu byle gówna nie na temat nie związanego "wogóle" z tą piękną stroną zrobionej dla Fc Barcelony.

0

Ale to bez sensu,jak my gramy dobrze i naciskamy to nie mamy skuteczności,a oni mają farta i tyle.Rayo miało więcej okazji,jeśli benzema spalił z tak widocznego spalonego to bramka na 2 2 powinna byc uznana.A tak pozatym rayo lepiej operało piłką niż real.Bolesna ale szczera prawda.

0

Hahahaha,real jest żałosny,a ronaldo nic dzisiaj nie gra.James to tragedia,a rayo ciśnie ich jak nigdy.Real nie może wyjść z własnej połowy czasami.

0

"i tak to wygląda :) bez neymara i suareza my nie istniejemy :) nic wiecej pomocy wogóle nie ma :)".Cytując,a co real ma bez ronaldo i modrica?Jeszcze większe gówno.Buhahahaha,najważniejsze 3 punkty.Veb.

1

Messi do boju.To co on ostatnio wyczynia przekracza ludzkie pojęcie.I muszę wam coś powiedzieć.Wszyscy się kłócą kto jest najlepszym piłkarzem świata.Ale według mnie nie ma tu rywalizacji,bo to messi jest najlepszy.Nie dlatego bo jestem jego fanem i se to wymyśliłem.Widzę jak on trzyma piłkę,to jest magia,nic go nie potrafi zatrzymać.Może i Ronaldo jest królem strzelców,może i ronaldinho był wyśmienitym piłkarzem,ale messi-jak go się ogląda to to jest coś niesamowitego.On robi z rywalami co chce i to w taki sposób,który nikt nie potrafi.Kto się ze mną zgadza to proszę łapkować.Jestem obiektywny i tu nie chodzi o ilość itd.Tylko o ten ruch,o tą magię tylko on to ma i taka jest prawda,że mamy najlepszego na świecie piłkarza,który może grać na każdej pozycji.Nawet na obronie,bo on ma nawet nieporównywalny z nikim odbiór,przyśpieszenie,zryw.Jest piłkarzem pełnym.Sory za spam,ale nie chcę,żeby inni kłócili się kto jest lepszym piłkarzem,bo to jest oczywiste.

0

Messi do boju.To co on ostatnio wyczynia przekracza ludzkie pojęcie.I muszę wam coś powiedzieć.Wszyscy się kłócą kto jest najlepszym piłkarzem świata.Ale według mnie nie ma tu rywalizacji,bo to messi jest najlepszy.Nie dlatego bo jestem jego fanem i se to wymyśliłem.Widzę jak on trzyma piłkę,to jest magia,nic go nie potrafi zatrzymać.Może i Ronaldo jest królem strzelców,może i ronaldinho był wyśmienitym piłkarzem,ale messi-jak go się ogląda to to jest coś niesamowitego.On robi z rywalami co chce i to w taki sposób,który nikt nie potrafi.Kto się ze mną zgadza to proszę łapkować.Jestem obiektywny i tu nie chodzi o ilość itd.Tylko o ten ruch,o tą magię tylko on to ma i taka jest prawda,że mamy najlepszego na świecie piłkarza,który może grać na każdej pozycji.Nawet na obronie,bo on ma nawet nieporównywalny z nikim odbiór,przyśpieszenie,zryw.Jest piłkarzem pełnym.

0

Ach już się nie mogę doczekać :).Zacieram ręce przed duetem messi,suarez i neymar.Visa el Barca!!!!!

2

Oj,ludzie ludzie.Trochę wiary,tyle wasz klub wygrał i jeszcze wam mało.Mnie cieszy każdy mecz Barcelony i jestem dumny,że im kibicuje.Jestem bardzo zły z powodu,iż coraz większa populacja ludzi idzie za realem.To jest wręcz okropne,ja tego nie rozumiem.Trzeba być wiernym zawsze temu co się postanowiło.Więc według mnie Fc Barcelona to klub,który ma prawdziwych kibiców.Do Realu przyłącza się coraz więcej dzieci,które chcą mieć satysfakcję i wyłącznie z wygranej.Boli mnie to,ale taka jest prawda,więc błagam was wierzmy w swój klub i go niekrytykujmy,ponieważ nie przyjdzie tu Duch Święty i nie będzie czytał waszych komentarzy.Nic na to nie poradzimy,że jest jak jest.Więc patrzmy z dużym obiektywizmem w przyszłość wierząc,że uda nam się coś osiągnąć.Pozdrawiam.Sory za spam,ale chce,żeby to trafiło do wszystkich.

1

Oj,ludzie ludzie.Trochę wiary,tyle wasz klub wygrał i jeszcze wam mało.Mnie cieszy każdy mecz Barcelony i jestem dumny,że im kibicuje.Jestem bardzo zły z powodu,iż coraz większa populacja ludzi idzie za realem.To jest wręcz okropne,ja tego nie rozumiem.Trzeba być wiernym zawsze temu co się postanowiło.Więc według mnie Fc Barcelona to klub,który ma prawdziwych kibiców.Do Realu przyłącza się coraz więcej dzieci,które chcą mieć satysfakcję i wyłącznie z wygranej.Boli mnie to,ale taka jest prawda,więc błagam was wierzmy w swój klub i go niekrytykujmy,ponieważ nie przyjdzie tu Duch Święty i nie będzie czytał waszych komentarzy.Nic na to nie poradzimy,że jest jak jest.Więc patrzmy z dużym obiektywizmem w przyszłość wierząc,że uda nam się coś osiągnąć.Pozdrawiam.

0

Cześć wszystkim.Chciałem wam pokazać mój nowy film pt."Leo Messi-Scatman".Zapraszam wszystkich.Sory,że się ogłaszam,ale kocham Barcelonę i chciałbym właśnie tu zamieszczać moje filmy.Uważam,że zrobiłem duży progres,więc naprawdę jeszcze raz zapraszam do oglądnięcia tego filmu.Pozdrawiam i z góry dzięki za wysłuchanie :).Sory za spam.

0

Cześć wszystkim.Chciałem wam pokazać mój nowy film pt."Leo Messi-Scatman".Zapraszam wszystkich.Sory,że się ogłaszam,ale kocham Barcelonę i chciałbym właśnie tu zamieszczać moje filmy.Uważam,że zrobiłem duży progres,więc naprawdę jeszcze raz zapraszam do oglądnięcia tego filmu.Pozdrawiam i z góry dzięki za wysłuchanie :).Sory za spam,ale proszę o wyrozumiałość.

0

Cześć wszystkim.Chciałem wam pokazać mój nowy film pt."Leo Messi-Scatman".Zapraszam wszystkich.Sory,że się ogłaszam,ale kocham Barcelonę i chciałbym właśnie tu zamieszczać moje filmy.Uważam,że zrobiłem duży progres,więc naprawdę jeszcze raz zapraszam do oglądnięcia tego filmu.Pozdrawiam i z góry dzięki za wysłuchanie :).

1

No,całe szczęście,że ten tydzień szkoły już minął i będzie można skupić się na swoim ukochanym klubie :).

1

Brawo Barca.Teraz czekamy na stratę punktów przez Real.Buhahaha.Messi the best.

0

Sory,że tak spamuje,ale nie mam gdzie tego filmu zamieścić.No,a jak nie na stronie mojego ulubionego klubu no to gdzie :).Nie no,mam nadzieję,że zrozumiecie.Dzięki za oglądnięcie każdemu wiernemu fanu Fc Barcelony.Pozdrawiam,a propo naszego nowego trenera to jest zajebisty.Z charyzmą,dyscypliną.Tego szukaliśmy.Nadchodzą piękne czasy no i szkoła.Ale podchodzimy z optymizmem,bo coś trzeba robić.

0

Cześć wam wszystkim.Chciałem wam pokazać mój film z okazji zbliżającego się sezonu,który bardzo dobrze się zapowiada.Zapraszam was :).No i kibicujmy dzisiaj naszym o 19.Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?