2

Komentarz usunięty

0

0

Witam,chciałem wam pokazać mój kolejny film.Przedstawia on promo do El Clasico.Zapraszam do oglądnięcia :).Przepraszam za spam.

1

Witam,chciałem wam pokazać mój kolejny film.Przedstawia on promo do El Clasico.Zapraszam do oglądnięcia :).

4

Przepraszam za spam i zapraszam do obejrzenia :).

1

Cześć wszystkim kibicom.Zrobiłem kolejny film o naszym małym geniuszu :).Jeśli się wam spodoba to dajcie łapę w górę.Z góry dzięki za obejrzenie i polecenie.

0

Wtedy nic nie pisałem.Nie jestem pseudo-kibicem więc się nie martw :).

1

Masz rację Masche.Mamy prawdziwego Boga w zespole :).

2

Kocham cię Barcoooo!!!!Na rm.pl nam zazdroszczą.Mówią,że nie gramy nic wielkiego,a oni sami nigdy tak nie zagrali.Coś pięknego,a Messi.Nie wiem co powiedzieć,odjęło mi mowę :).

0

ej,daj ktos link do meczu,plis!!!

1

O k****,ale z ciebie agent :).

0

Macie tu film o Suarezie,podoba mi się.Oby coś dzisiaj ustrzelił i neymar a messi może asystować bo to nasz mały pracuś :).

0

Wspólczuję :(

0

A nie 16 znaków???

0

Mam pytanie,ta promocja z kapslami obowiązuje tylko w środy czy też w we wtorki.

0

Ej a ogląda z was ktoś na stronie heynekena??

0

I dziękuję bardzo.

1

Trzymajcie mnie.Co za fart.

0

Luis Enrique!!!!!!!!!

0

Ronaldo jest moim ulubionym piłkarzem,zawsze muszę jeść specjalne tabletki by uwierzyć w to co widzę :).

1

Święta racja.

1

Ja też mam nadzieję :).

1

Brawo Elche,po zwycięstwo!!!

1

Nas obchodzi Barcelona Luisa Enrique a jak narazie spisuje się świetnie.

0

Ja zawsze oglądam do dwóch,heh.

1

Tytoń,naprzód!!!!Polacy,zbierzmy się :).

0

Ale on ma rację,jak można wygrać mecz z cordobą to tylko real tylko wie.To spotkanie było żałosne.

0

Ale musimy się pogodzić z tym,że nawet jak elche będzie miało 3 setki to real prędzej czy pózniej dostanie prezent i wygra ten mecz jak z cordobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?