FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
0
0
1
4
1
0
Wtedy nic nie pisałem.Nie jestem pseudo-kibicem więc się nie martw :).
1
Masz rację Masche.Mamy prawdziwego Boga w zespole :).
2
Kocham cię Barcoooo!!!!Na rm.pl nam zazdroszczą.Mówią,że nie gramy nic wielkiego,a oni sami nigdy tak nie zagrali.Coś pięknego,a Messi.Nie wiem co powiedzieć,odjęło mi mowę :).
0
ej,daj ktos link do meczu,plis!!!
1
O k****,ale z ciebie agent :).
0
0
Wspólczuję :(
0
A nie 16 znaków???
0
https://promocja-pl.heineken.com/?_ga=1.63229991.903582772.1422640360 To jest to
0
https://promocja-pl.heineken.com/?_ga=1.63229991.903582772.1422640360
0
Mam pytanie,ta promocja z kapslami obowiązuje tylko w środy czy też w we wtorki.
0
Ej a ogląda z was ktoś na stronie heynekena??
0
I dziękuję bardzo.
1
Trzymajcie mnie.Co za fart.
0
Luis Enrique!!!!!!!!!
0
Ronaldo jest moim ulubionym piłkarzem,zawsze muszę jeść specjalne tabletki by uwierzyć w to co widzę :).
1
Święta racja.
1
Ja też mam nadzieję :).
1
Brawo Elche,po zwycięstwo!!!
1
Nas obchodzi Barcelona Luisa Enrique a jak narazie spisuje się świetnie.
0
Ja zawsze oglądam do dwóch,heh.
1
Tytoń,naprzód!!!!Polacy,zbierzmy się :).
0
Ale on ma rację,jak można wygrać mecz z cordobą to tylko real tylko wie.To spotkanie było żałosne.
0
Ale musimy się pogodzić z tym,że nawet jak elche będzie miało 3 setki to real prędzej czy pózniej dostanie prezent i wygra ten mecz jak z cordobą.