FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna,robert-lewandowski-w-szpitalu-z-urazem-glowy,artykul,563957,1,279.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage Łapcie tu linka o Lewandowskim.
0
Naprawdę pięknie zagraliśmy.A messi,no cóż kolejny raz pokazuje że dla niego drużyna jest najważniejsza :).
0
Brawo Barca.Piekny triumf.
1
Oh nie widze meczu ale jutro musze pobrac sobie skrot bo nie wytrzymam.
0
Ej a ma ktos linki do bramek ???
0
Teraz się wiele zmieniło,umiemy stworzyć akcje z niczego,po prostu magia.Nikt w tej chwili nam nie dorównuje.
1
No słuchajcie,tera musimy dać odpocząć messiemu.Mam nadzieję,że Lucho go zdejmie :).Niech facet odpocznie.
0
Za chwilę serwer białych tego nie wytrzyma,bo wytrysk ze złości im uleci.Hahahhahaha.
0
Nasza drużyna znęca się niemiłosiernie.Nie mamy litości,hehe :).
0
Brawo Barca.Brawo Leoś,jesteś najlepszy :).
0
Słuchajcie,nie znacie jakiegoś zagranicznego kanału czy hiszpańskiej telewizji na której są mecze Barcy.Oh jak ktoś zna to byłbym bardzo wdzięczny.Po hiszpansku,po niemiecku obojętnie byle był taki kanał.Plis.
0
No to czekam tutaj na obszerną relacje tego meczu :).Znów nie mogę oglądać :(.
0
Dawać Celta.Drużyna Enrique do dzieła!!!!!!!!!XD
0
No nic,dalej musimy wierzyć w celtę.
0
Brawo i dzięki wam za relacje moi drodzy :).
0
Komentarz usunięty
0
0,5 mega mam,nie mogę po prostu oglądać ale czytać waszą relacje mogę :).
0
Słuchajcie mam do was wielką prośbę.Będę miał teraz wyłączony internet aż do przyszłej środy i będę jechał na 0,5 mega.Wezcie dla mnie jako jednego z wielu cule relacjonujcie tu mecze Barcy i Realu.Żebym siedział przed komputerem i razem z wami mógł przeżywać kolejne emocje :).Będę bardzo wdzięczny.
1
Komentarz usunięty
0
Zajebiście gramy,jestem dumny że kibicuje takiej drużynie już od 2 lat.Iniesta wrócił chyba na dobre,buskets to po prostu nie da się opisać,alves też ładnie gra i rafinha go trzeba dzisiaj pochwalić.A reszta wiadomo zajebiście :).Fc Barcelona to team marzeń każdego kibica w tej chwili.
0
To będzie nasz najtrudniejszy pojedynek w całym sezonie.Która obrona i pomoc szybciej pęknie ten przegra.Wszystko może być rozstrzygnięte w parę minut.Kluczem do zwycięstwa będzie przede wszystkim koncentracja.
0
O k****,jak my to damy radę ogarnąć to uwierzcie mi,że będziemy zajebiści.
2
O nie,za takie parszywe słowa musi być kara.To już mnie denerwuje,wyliżcie dupe najlepiej temu realowi.Drużyna ze stolicy i takie coś,podkładają się nam specjalnie aby ten klubik coś wygrał.Żałosne.
0
Nasza drużyna jest teraz monstrum nie do pokonania :).
1
Tak,ale najlepszy był nasz tercet.Rakitic na plus i o dziwo sergi roberto.
2
Brawo Barcelono,walka na boisku dała nam dzisiaj te niesamowicie cenne 3 pkt.A messi,chyba nie muszę nic dodawać.Neymar na zajebisty plus tak samo jak suarez min.Cały tercet w formie :).
4
Jesteśmy na bardzo dobrej drodze do 3p,nie sp******** tego :).
0
Visca El Barca!!!!
0
Barcoo!!!Wierzymy w ciebie :).
0
Obrońca potrafi!