0

Naprawdę pięknie zagraliśmy.A messi,no cóż kolejny raz pokazuje że dla niego drużyna jest najważniejsza :).

0

Brawo Barca.Piekny triumf.

1

Oh nie widze meczu ale jutro musze pobrac sobie skrot bo nie wytrzymam.

0

Ej a ma ktos linki do bramek ???

0

Teraz się wiele zmieniło,umiemy stworzyć akcje z niczego,po prostu magia.Nikt w tej chwili nam nie dorównuje.

1

No słuchajcie,tera musimy dać odpocząć messiemu.Mam nadzieję,że Lucho go zdejmie :).Niech facet odpocznie.

0

Za chwilę serwer białych tego nie wytrzyma,bo wytrysk ze złości im uleci.Hahahhahaha.

0

Nasza drużyna znęca się niemiłosiernie.Nie mamy litości,hehe :).

0

Brawo Barca.Brawo Leoś,jesteś najlepszy :).

0

Słuchajcie,nie znacie jakiegoś zagranicznego kanału czy hiszpańskiej telewizji na której są mecze Barcy.Oh jak ktoś zna to byłbym bardzo wdzięczny.Po hiszpansku,po niemiecku obojętnie byle był taki kanał.Plis.

0

No to czekam tutaj na obszerną relacje tego meczu :).Znów nie mogę oglądać :(.

0

Dawać Celta.Drużyna Enrique do dzieła!!!!!!!!!XD

0

No nic,dalej musimy wierzyć w celtę.

0

Brawo i dzięki wam za relacje moi drodzy :).

0

Komentarz usunięty

0

0,5 mega mam,nie mogę po prostu oglądać ale czytać waszą relacje mogę :).

0

Słuchajcie mam do was wielką prośbę.Będę miał teraz wyłączony internet aż do przyszłej środy i będę jechał na 0,5 mega.Wezcie dla mnie jako jednego z wielu cule relacjonujcie tu mecze Barcy i Realu.Żebym siedział przed komputerem i razem z wami mógł przeżywać kolejne emocje :).Będę bardzo wdzięczny.

1

Komentarz usunięty

0

Zajebiście gramy,jestem dumny że kibicuje takiej drużynie już od 2 lat.Iniesta wrócił chyba na dobre,buskets to po prostu nie da się opisać,alves też ładnie gra i rafinha go trzeba dzisiaj pochwalić.A reszta wiadomo zajebiście :).Fc Barcelona to team marzeń każdego kibica w tej chwili.

0

To będzie nasz najtrudniejszy pojedynek w całym sezonie.Która obrona i pomoc szybciej pęknie ten przegra.Wszystko może być rozstrzygnięte w parę minut.Kluczem do zwycięstwa będzie przede wszystkim koncentracja.

0

O k****,jak my to damy radę ogarnąć to uwierzcie mi,że będziemy zajebiści.

2

O nie,za takie parszywe słowa musi być kara.To już mnie denerwuje,wyliżcie dupe najlepiej temu realowi.Drużyna ze stolicy i takie coś,podkładają się nam specjalnie aby ten klubik coś wygrał.Żałosne.

0

Nasza drużyna jest teraz monstrum nie do pokonania :).

1

Tak,ale najlepszy był nasz tercet.Rakitic na plus i o dziwo sergi roberto.

2

Brawo Barcelono,walka na boisku dała nam dzisiaj te niesamowicie cenne 3 pkt.A messi,chyba nie muszę nic dodawać.Neymar na zajebisty plus tak samo jak suarez min.Cały tercet w formie :).

4

Jesteśmy na bardzo dobrej drodze do 3p,nie sp******** tego :).

0

Visca El Barca!!!!

0

Barcoo!!!Wierzymy w ciebie :).

0

Obrońca potrafi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?