0

Wczoraj było genialnie,neymar grał jak ronaldinho,messi ośmieszał rywali,którzy nie potrafili zabrać mu piłki,a suarez typowy napastnik z krwi i kości-ma wszystko.Tak ktoś kiedyś mówił,żebyśmy zmienili styl,a tu gówno prawda.Trzeba wiedzieć z kim,jeśli zagrasz otwartą piłkę z realem stosującym pressing to zginiesz,natomiast jeśli będziesz rozważnie prowadził piłkę to wygrasz.Właśnie tak było wczoraj,i kto mi powie,że Lucho jest złym trenerem.A wczoraj ludzie tak pisali,żal mi ich było-i apel do tych dzieci,które zamierzają kibicować temu klubowi.Albo jesteście z nim na zawsze albo przyznajecie się,że jesteście lizodupami sprzyjającymi klubowi w dobrym momencie.I jeszcze raz podkreślam,wspaniały mecz,kolejny z wielkim rywalem.Brawo!!!

0

Dzięki :).W wolnym czasie się coś zrobi,tak to mój filmik.

0

Filmik o Leo Messim,zapraszam.

6

Cześć wszystkim,chciałbym podzielić się z wami filmem o Leo Messim.Prosiłbym również o obiektywne wystawienie oceny :).Pozdrawiam.Przepraszam za spam.

1

Cześć wszystkim,chciałbym podzielić się z wami filmem o Leo Messim.Prosiłbym również o obiektywne wystawienie oceny :).Pozdrawiam.

0

http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/entrenamiento-fcbarcelona-previo-al-city-17-03-15?gallery_index=24 Messi nawet kiwa obrońców z naszej drużyny,oh jakie to piękne,że nawet ludzie grający z nim tyle czasu nie potrafią go zatrzymać.Po prostu geniusz :).

0

Słuchajcie,jeśli chodzi o mecz z manchesterem city to nie bądzcie tacy pewni.To może być trudny mecz,miejcie odrobinę pokory,bo jak by niedajboże Barcelona odpadła to by było wielkie halo.Najbardziej mnie śmieszy liczba kibiców na meczykach,śmiechu warte.Powiększa się ilekroć to dana drużyna wygra,a jak przegrywa to przechodzą na inny klub.Żałosne,i pamiętajcie,szacunek dla rywala to podstawa.Nie bądzcie jak ten z Haladzieci co co chwilę narzeka.Jak nabierzecie pokory dopiero uznawajcie się za prawdziwego kibica lub fana danego klubu bo inaczej jesteś tylko żałosnym człowiekiem,który brnie w opinie innych np"Ale real srakę zagrał,idę kibicować Barcie już na zawsze,o matko kocham ją natomiast kolejny cytat"O matko moja Barcelona przegrała jednak nie jest najlepsza,ale real wygrał.Oh przepraszam,że się odwróciłem od ciebie drużyno z Madrytu".Oh,niech to ludzie przeczytają i zmądrzeją bo naprawdę,ludzie którzy żyją tylko zwycięstwami to niekibice,to są hurraoptymiści,którzy się przechwalają jaki to jego ulubiony klub zarąbisty.Nie bądzmy tacy i obdarzajmy szacunkiem rywala,bo o to mi w tej przemowie właśnie chodziło :).Pozdrawiam.

0

Oh jaki piękny widok.

0

Penaldo nie strzelił,hahaha.Brawo Bejl,ale te miny Ronaldo najlepsze.Miałem dzisiaj zły dzień,ale Ronaldo jak zwykle okazuje się dobrym człowiekiem i migo poprawia :).

3

No,a dzisiaj czeka nas bardzo zacięty mecz pomiędzy drużyną Realu Madryt,a Levante :).

0

Ja jestem bardzo zadowolony z tego meczu.Nie najgorsze gra w ataku i w pomocy a w obronie super.Bartra i pique to jest magia,wszystko wybijają.Brawo,o to w takich meczach chodzi.

0

Masakra,jak my mamy tam grać???

0

Oby,bo taka gra jest nie fair play według mnie tzw.nieczyste zagrania.

0

Słuchajcie,będzie trudno.Okropne boisko,trochę osłabień,ale wierze,że pokażemy ambicję i jaja i wygramy :).

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Przepraszam za spam.

0

Zapraszam do oglądania.Jest to film o Messim,naszym małym kosmicie z innej planety :).

0

Masz rację :).

3

Nie zmieniajmy Andresa.Niech on udowodni wszystkich znawcom,że nie liczą się statystyki jak w wykonaniu Krystyny a faktyczne umiejętności.Bolesna prawda.

0

Brawo Barca.W końcu nie jesteśmy uzależnieni od messiego.Mam wrażenie,że nawet jak on by nie grał dalibyśmy sobie radę.Iniesta i xavi to magia tzw.ball retention.Zajebista kontrola piłka.O messiego się nie martwcie,on musi trochę odpocząć.Za to inni świetnie biorą ciężar gry za niego np.suarez,xavi i iniesta.Jestem pod wrażeniem,w końcu jesteśmy drużyną,bo zawsze nasza gra polegała i wyłącznie na messim.Duży plus ode mnie po pierwszej połowie :).

0

Oh cikawy komentarz na rm.pl."Sprzedać Bale bo on nic nie gra 10 kontaktów z piłką na 90 minut to jakaś kpina murzynek williams jakis cisnie lepiej".Oh,murzyny zabijały dawno temu małpy więc w dzisiejszych czasach rozwinięcie intelektualne znów wzięło górę nad fizycznym.Spółczuje Bejlowi,to nie jego środowisko.Niech uda się do Anglii gdzie była agresja i bezmózgowie bez powrotu.

0

Hahahaha,jest.I teraz wyszło to co mówiłem,ronaldo to zwykły gracz,a Real Madryt bez di marii to jest drużyna,która nie powinna mieć prawa wygrać ligi mistrzów.Czas na sprawiedliwą zemstę.Prawdziwy król jest tylko jeden.Vamos Barca!!!

0

Dawaj Athletic!!!!Vamos Barca :).

0

I bardzo dobrze.Dowieść to do końca,nie musimy się przemęczać.Przynajmiej zmiejszy się liczba sezonowców na tej stronie :).

1

Dawaj Enrique.Przywróciłeś tej drużynie pressing i ogień jakiego nie było za Guardioli.Pokażmy go dzisiaj,a wygramy z pewnością.

0

Real grał słaby atak pozycyjny,a virraeall kontrowało.Dzięki vietto mogli wygrać ten mecz.

0

Brawo,już nieraz pisałem,żeby wierzyć w Barce.Żeby się cieszyć z tego jaki mamy wspaniały zespół.Nie jeden mnie wtedy skrytykował.A z drużyną trzeba być zawsze.Już nieraz przechodziliśmy kryzys i mam nadzieję,że w tej chwili Barcie kibicują kibice od serca,a nie od zwycięstw.Visca el Barca.

8

Ale mam z was uciechę,ślepy by zauważył,że dzisiaj po prostu chcieliśmy wygrać jak najmiejszym nakładem sił.Mówicie,że Leo grał dzisiaj do bani,a przyjrzeliście się chociaż gdzie przebywał w przeciągu całego meczu.Na swojej pozycji,nie cofał się,nie szalał.Chciał,żeby to koledzy go dzisiaj wyręczyli.I tak się stało.Nie rozumiem czemu narzekacie,wy szykując się na mecz z takim przeciwnikiem jak granada oczekujecie,że Barcelona zagra na 3 biegu bo kibice tak chcą.Wy niezrozumiecie co to taktyka.Ten mecz miał być po prostu wygrany,tzw.odwalenie roboty.Powinniście być dumni z tego zwycięstwa,że udało nam się zainkasować 3 punkty.Veb.To bardzo ważne zwycięstwo.

1

Hahaha,rozwalają mnie teksty,że Barca jest słaba i gra piach.Tylko tępi ludzie by niezrozumieli,że musimy wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił.Czekają nas ważniejsze mecze.Ale macie rację,dalej zwalniajcie trenera,który świetnie kieruje ten zespół.Jak wam się coś nie podoba to idzcie do Realu,która jutro napewno pokaże światową klasę z słabym virraeall.Pozdrawiam prawdziwych kibiców.Veb.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?