0

Niestety dobrze prawisz.

2

4 0 dla elche,niech Bóg im sprzyja.

0

Masz rację,gdybyśmy mieli tyle szczęścia co Real to nie ma co się oszukiwać,że bylybyśmy na pierwszym miejscu.A tak,jest jak widać.

0

Zapraszam.

0

0

[Zobacz link] Zapraszam do oglądania.Jest to film o Messim.Zapraszam.

0

Zapraszam do oglądania.Jest to film o Messim.Zapraszam.

4

Słuchajcie,widzę,że po jednej porażce popadacie w żałobę,nie chciałem tego mówić ale powiem.Z virrarealem graliśmy podobnie jak z malagą.Oni też otrafili zagrać z kontry,zagraliśmy z nimi identycznie.Ale jest jedna różnica,mecz potoczył się inaczej.Mogli nam strzelić gdyby nie mathieu.Przez większość czasu w pierwszej połowie nie mogliśmy zrobić nic jak z malagą.A wy teraz wyzywacie graczy.Zagrali tak samo tylko wynik był inny,bo mecz potoczył się inaczej.Mieliśmy przewagę,w pewnej chwili jak graliśmy z virraeal też mogli nam strzelić z kontry z dwie bramki,ale mecz potoczył się inaczej.To nie zasługa trenera malagi,to zasługa psychiki,straciliśmy bramkę i zaczęło się.Grajmy tak dalej a zajdziemy daleko,ale będę cały czas mówił,że wydarzenia na boisku są nieprzewidywalne,a my nie możemy patrzeć tylko na wynik.To jest błędne koło.

0

No widzisz,ale ty tym swoim przydałby wam sie iniesta z sezony 10/11 udowadniasz jak z przyjemnością czujesz się w dołku Barcy.Ja się nie dam rolować,udajesz,że jesteś grzecznym i miłym kibicem a duszy gra co innego.Zawiść po cichu to się nazywa panie Lobo.

0

Dla was smutnym faktem jest fakt,że gubicie się w obronie,nie macie klasowego napastnika(benzema jest niezły,ale bez przesady),macie problemy z atakiem pozycyjnym,nie radzicie sobie z pressingiem,i jeszcze jedno:jeśli wyłączono by wam jedengo zawodnika to bylybiście w kropce.Mam na myśli isco,ronaldo to macie tylko od wykańczania,bale nadaje się do ligi angielskiej,no cóz chyba nie jest wam wesoło).Oh przepraszam,ale to smutny fakt dla was :).

0

Ale wiecie co,pomimo,że przegraliśmy to oglądając powtórki mogliśmy to wygrać.Pedro mógł wyłożyć pustaka do neymara zamiast uderzać w siatkę,pique powinien odegrać neymarowi i jeszcze ta sytuacja suareza.Nie mydlmy sobie oczu,nie mamy tyle szczęścia co real.Eh,szkoda słów bo to mnie najbardziej boli,ta niesprawiedliwość :(.

9

Jesteśmy zajebiści panowie,udowodnimy innym jacy jesteśmy twardzi,zepnijmy dupy i naprzód,nie przejmować się porażką tylko brać ją jako kolejną motywację.Visca el Barca!!!Dodam jeszcze,że małe dzieciaczki realu są żałosne śmiejąc się z nas,zazdroszczą nam.Ale mniejsza z tym,my musimy umocnić się i tyle,a nie narzekać.

0

Dobra,trudno.Trzeba iść na przód,ten mecz potoczył się zle z uwagi na głupio straconego gola,potem zrobiło się już nerwowo.Spokojnie,nadal mamy rozgrywki na 3 frontach.To nie nasza wina,że Malaga grała totalnym autobusem.To mogą być tylko 4 punkty straty do realu,ciągle mamy szansę.Nie obrażajcie piłkarzy bo się starali ale brakło szczęścia.Teraz tylko czekać na dwumecz z city.

0

Brawo dla Malagi,szacunek za taką grę.Mimo wszystko mam nadzieję,że wygramy ten mecz.

0

9,10,11.To są magiczne numery.Ale się ładnie złożyło :).

1

0

Mam nadzieję,że nasz geniusz dzisiaj coś ustrzeli :).

0

Bardzo dobry skład,musimy dać odpocząć niektórym zawodnikom i dać szansę innym.Po zwycięstwo!!!.

0

Diplo - Revolution (Gioni Remix)

0

Witam chciałem się podzielić z wami moim filmem o Leo Messim,wyszedł według mnie dobrze więc mam nadzieję,że się wam spodoba.Visca el Barca.Pozdrawiam.Przepraszam za spam,ale to jest jedyna normalna strona na której można takowy film umieścić.Proszę o wyrozumiałość.Sory za spam,już ostatni(drugi).

1

Witam chciałem się podzielić z wami moim filmem o Leo Messim,wyszedł według mnie dobrze więc mam nadzieję,że się wam spodoba.Visca el Barca.Pozdrawiam.Przepraszam za spam,ale to jest jedyna normalna strona na której można takowy film umieścić.Proszę o wyrozumiałość.

3

Witam chciałem się podzielić z wami moim filmem o Leo Messim,wyszedł według mnie dobrze więc mam nadzieję,że się wam spodoba.Visca el Barca.Pozdrawiam.

0

Witam wszystkich kibiców Fc Barcelony.Chciałbym wam zaprezentować mój pierwszy film na nowym kanale o naszym wspaniałym ataku z racji mojej miłości do tego klubu.Zapraszam.Przepraszam redakcję,to mój ostatni spam.

0

Witam wszystkich kibiców Fc Barcelony.Chciałbym wam zaprezentować mój pierwszy film na nowym kanale o naszym wspaniałym ataku z racji mojej miłości do tego klubu.Zapraszam.Przepraszam za spam.

0

Witam wszystkich kibiców Fc Barcelony.Chciałbym wam zaprezentować mój pierwszy film na nowym kanale o naszym wspaniałym ataku z racji mojej miłości do tego klubu.Zapraszam.

0

Nie,że tamten mecz powinni przegrać i za to ten mecz powinni przegrać.O to m chodziło hala dzieci.

0

I juz po meczu.w d**** mam ten real.Fart niestety im się nie skończy.Tamte spotkanie powinni przegrać,ale jak widać oliwa niesprawiedliwa.

0

Zapraszam do oglądania.Sory za spam.

0

Zapraszam do oglądania.

0

A orientuje się ktoś o której dadzą oficjalny werdykt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?