1

O i jeszcze jedno.Widzę,że dużo ludzi sugeruje się statystykami.Nie ma sprawy,jeśli statystyki Ronaldo zamazują wam faktyczny obraz jego gry to ok.Wasza sprawa,ale to wszystko jest naprawdę nieuczciwe.Za to właśnie podziwiam takich piłkarzy jak iniesta,messi,robben,neymar,ronaldinho itd.Bo oni kreują,pokazują tą magię na boisku.To jest coś co powinien pokazywać jeden z najlepszych zawodników świata.Sory za to co teraz powiem ale Cristiano Ronaldo jest zwykłym piłkarzem.Na przykład ten Adriano co teraz pobił rekord w lidze mistrzów-niby zwykły gracz.Tak samo by mógł mieć taki status jak Ronaldo,niczym się od niego nie różni chyba,że tym iż stara się dryblować.Nie wiem jak inaczej mam wam to przetłumaczyć ale tak jest.To wszystko jest obłudne,i nie wychwala się naprawdę prawdziwych piłkarzy.

1

Och,może i według was przesadziłem,ale czy wy niewidzicie,że neymar ostatnio potrafi mijać 2-3 rywali na krótkiej przestrzeni.I co on strzela na pustą???No proszę was,Ronaldo jak najbardziej jak mu się sytuacji nie wykreuje bądz nie ma miejsca to nic portugalczyk nie zrobi.No ludzie,bądzcie obiektywni.Pokażcie mi jakąś ładną bramkę jaką Ronaldo strzelił mijając 2-3 rywali.No właśnie,nie ma takiej.Sory,ale ja nie szanuję piłkarzy,którzy strzelają tylko sam na sam z bramkarzem,albo na pustą.Po prostu tak jak ktoś tu wcześniej napisał.Jeśli ktoś z drużyny nie wykreuje Ronaldo sytuacji bądz sam Ronaldo nie będzie miał przestrzeni do rozpędzenia się to stoi w miejscu.Słuchajcie możecie się ze mną niezgadzać,ale wdług mnie piłkarz to ktoś kto czaruje na boisku,pokazuje to "coś".U Ronaldo tego nie widać.

0

Chodziło mi o to że ma tyle samo lat co Andres,a nie więcej.Dlatego myślę,że forma Don Andresa wróci.

0

Chyba ty,jak nie widzisz jak neymar gra to załóż se lepiej nowe okulary proszę pana :).

0

Spokojnie,według mnie jego forma wróci.Tak na przykład spójrzcie na Robbena,ma tyle lat,a gra naprawdę na światowym poziomie :).Dajmy czas Andresowi.

0

Na neymara naprawdę możemy liczyć w zarówno bliskiej jak i dalekiej przyszłości.Jest to już zawodnik kompletny,bez obrazy dla kibiców Realu,ale jest to w tej chwili piłkarz lepszy od Bale i Ronaldo.Ma świetny drybling,zryw a nawet strzał.Imponuje mi ten zawodnik coraz bardziej i jestem dumny,iż tak młody następca Messiego bądz Ronaldinho gra właśnie w naszym klubie.Wesołych Świąt Neymar :).Veb.

0

No,teraz nasze tridente się zgra,rakitic i rafinha przejmą pomoc plus ewentualnie iniesta,obrona będzie na dobrym poziomie i jesteśmy wstanie ograć każdego moi drodzy :).

0

Och muszę was przeprosić ludzie.Wczoraj jakiś użytkownik napisał,że tak naprawdę zakochałem się w Barcelonie,a nie w Realu.Ach,niezdecydowany byłem,teraz wiem,że jestem zobowiązany kibicować jednemu klubowi.Dzisiaj to zrozumiałem,jeszcze raz przepraszam.Teraz z dumą mówię,że przyłączam się do tej katalońskiej rodziny.Pozdrawiam wiernych kibiców!!!!!!!!!!Visca el Barcaaaaaaaaa forever!!!!!!!!!!!

0

Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że się chłopy postarały ;).

1

Żałosne,właśnie o tym mówię.To jest przykład dziecka,które ma przepuklinę wewnątrz czaszki i zachowuje się jak.....Nie wiem,aż zabrakło mi słownika żeby takie zjawisko określić.W każdym razie potępiać takich ludzi i dawać im bana :).Pozdrawiam cię i mam nadzieję,że w końcu wyzdrowiejesz.

1

Oj,fałszywość nie zna granic.Z racji tego co mówiliście 45 minut temu powinniście już nie kibicować Fc Barcelonie.A jednak przebudziliście się,to jest jak dla mnie karnawał.Ktoś tu napisał,że jestem minimalistom.Wcale nie,chce żeby nasz zespół wygrał jak najlepiej wszystko.Ale zrozumcie to nie są maszyny i to,że przychodzi gorsza forma to nie znaczy,że macie obrażać tak świetny klub.Naprawdę,wezcie to do serca,bo świat zacznie schodzić na psy.Będzie coraz więcej sezonowców i tzw.pseudo-kibiców.Wezcie to do serca.

0

I co zatkało kakało,naprawdę jak można tak oceniać drużynę.Zawsze trzeba kibicować do końca.

12

Ludzie,ogarnijcie.Co z was za kibice,wygrywamy,mamy drugie miejsce w lidze na razie.I co jeszcze mało?Może najlepiej nie kibicujcie nikomu.Bo to już jest śmieszne,wyzywacie kibiców Realu,chociaż przyznam,że zachowują się czasami jak dzieci.Ale tak jak napisałem,bądzcie poważni.

0

Brawoooooooo Barcaaaaaaaaaaaaaaaa.

0

Montoyaaaaaaaaaa,zostańńńńńńń!!!!!!!!.

0

Witam znowu,chciałbym wam pokazać mój nowy film pt."Fc Barcelona and Real Madryt-Legendary teams HD 1080p ".Zapraszam :).Sory za kolejny spam.

0

Witam znowu,chciałbym wam pokazać mój nowy film pt."Fc Barcelona and Real Madryt-Legendary teams HD 1080p ".Zapraszam :).Sory za spam.

3

Witam znowu,chciałbym wam pokazać mój nowy film pt."Fc Barcelona and Real Madryt-Legendary teams HD 1080p ".Zapraszam :).

0

Damy radę,musimy wspierać naszych chłopaków ;).

1

No jutro mecz.Wierzmy w naszych,cztery punkty do lidera to nie jest tak zle.Wierzę,że coś w tym sezonie wygramy:).

0

Sorki.Będę już wiedział.

0

"MesQueUnClub22"-Sory,ale stara miłość nie rdzewieje :/.Chociaż przyznam się tobie,że tak jak tamtego użytkownika zaciągnął to kibicowania temu klubowi ronaldinho to mnie Messi.Może i el clasico będę bardziej za Barceloną,ale tak jak mówiłem,Real pierwszy raz zobaczyłem od dziecka i nie potrafię tego zastawić,no ale jak już mam wybierać,to tak wolę,żeby barca wygrała w el clasico.Wiem dziwny jestem,ale postarajcie się mnie zrozumieć,to były dwa uderzenia w moje serducho.Ale naprawdę kochaaaaaaaammmmmmmmmmmm Baaaaarcęęęęęę.

0

Dzięki,ale mój przypadek jest naprawdę dziwny,bo ja naprawdę zakochałem się w obu tych klubach.

1

Kurde,muszę wam się do czegoś przyznać.Jestem zarówno kibicem Barcy jak i Realu.Kocham obydwie te drużyny.Sory nie obrazcie się,ale mam przeszłość związaną i z Realem i z Barcą.Pierwszy raz na oczy przy moim pierwszym zetknięciu z piłką nożną pokochałem Real Madryt.Dzięki im piłka nożna zaczęła mnie dosłownie pociągać.Potem gdy dorastałem ujrzałem wspaniałego graca Leo Messiego(legendę).I wtedy zacząłem kibicować Fc Barcelonie.Wiem,że jest strona poświęcona głownie Fc Barcelonie i strona poświęcona głównie Realowi Madryt,ale ja kocham obydwie te drużyny,to one wzbudziły we mnie podziw i dumę do tego pięknego sportu.Nie gniewajcie się,wiem że nienawidzicie Realu,ale ja kibicuje zarówno Barcelonie jak i Realowi i chce żeby te drużyny osiągnęły najwięcej w tym wspaniałym świecie futbolu.Pozdrawiam Visca el Barca,Hala Madryt.Kocham obydwie te drużyny,przyznaję się,iż jestem dwustronnym kibicem,a w pojedynku tych obu drużyn będzie mi obojętne kto wygra.

1

To jest już tragedia,faktycznie jedno jest prawdą.Że trzeba zmienić trenera i wprowadzić młodą krew,ale jak narazie to niemożliwe z uwagi na nasz obecny zarząd.Smutny będzie ten rok.Messi jest geniuszem,ale nam potrzeba drużyny.Niestety nie okłamujmy się.

1

Dobra,po tym meczu nie ma co się przejmować.My patrzymy tylko na naszą grę,i z tego co na razie obserwuje to widzę,że mamy dużą szansę na jakikolwiek tytuł w tym roku.Oni sobie nie radzę z pressingiem przeciwnika to widać.Ja bym na miejscu kibiców realu się nie cieszył,bo liczy się gra.Co by mi było z tego jakby nasz klub dajmy na to nie skreował w meczu żadnej sytuacji,grał fatalnie w defensywie,przeciwnik by przeważał,a my byśmy jeszcze wygrali.Gramy lepiej jako drużyna i to widać.A ten mecz utwierdził mnie jeszcze bardziej w przekonaniu,iż Ronaldo to po prostu zwykły piłkarz,a Messi to nieporównywalny z nikim i z niczym bóg futbolu.

0

Nie to już jest po prostu poezja,gramy najlepszy futbol na świecie i możemy się czuć jak w niebie.

28

Nie no,brak mi słów na Messiego,przepraszam wszystkich fanów Realu za to co powiem.Cristiano Ronaldo to po prostu najlepszy piłkarz świata,ale Leo Messi wykracza poza wszystkie normy piłkarskie i grawitacyjne tej planety.To jest Pan Bóg piłki nożnej,to on chyba stworzył tą piękną grę i nadaje jej nową przepiękną historię.Visca el Barca!!!!!!!!!!!1

0

Z okazji dzisiejszego meczu chciałbym wam pokazać mój film.Nosi tytuł"New Incredible Fc Barcelona-2014/15 HD".Mam nadzieję,że się wam spodoba,bo to wszystko jest robione dla Barcy.Chciałbym,żeby was zmotywował do oglądania dalszych spotkań naszej drużyny.Pozdrawiam.A oto link:

za spam!!!

1

Z okazji dzisiejszego meczu chciałbym wam pokazać mój film.Nosi tytuł"New Incredible Fc Barcelona-2014/15 HD".Mam nadzieję,że się wam spodoba,bo to wszystko jest robione dla Barcy.Chciałbym,żeby was zmotywował do oglądania dalszych spotkań naszej drużyny.Pozdrawiam.A oto link:

za spam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?