FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest żałosne,brak mi słów.Świat schodzi na psy.Ten gwiazdorek to zwykły piłkarz,i dostaje tylko jeden mecz zawieszenia.Precz z Realem,to już nie jest drużyna tylko nie powiem co.
0
Z taką Barceloną możemy osiągnąć wszystko.Mówiłem już przedtem,że Real jest słaby.Ronaldo to zwykły gracz,ale nikt mnie nie słuchał.Teraz wszystko wychodzi.Mają słabą obronę,atak jedynie pomoc mają dobrą.Wszyscy tak chwalili Ancellotiego,że by mu,aż w dupę weszli.To jest po prostu zwykły trener,który jak coś się nie udaje boi się i nie wie co zrobić.Mam nadzieję,że sprawiedliwość wezmie górę i,że w tym sezonie zdobędziemy wszystkie tytuły,bo mamy w tej chwili doskonałą drużynę,nie licząc jeszcze wspaniałych wychowanków takich jak adama czy rafinha.
1
Ja gram w piłkę i mam tak samo.Jestem bardzo szybki i z czasem jak już trochę gram chce mi się wymiotować,a badania mam wszystkie dobre.To jest po prostu od intensywności Leo.
0
0
0
Tak,brawo może teraz wrócimy na właściwe tory.
0
Jestem zachwycony,Lucho jeśli będziesz tak ustawiał drużynę i nią tak kierował to zostań jak najdużej.Mecz po prostu nie do opisania.Tak gra po prostu najlepsza drużyna świata.Jestem dumny z takiej Barcy.Iniesta wraca do formy,czego więcej chcieć.A gdy neymar nie zrezygnował z walki,to przypomniała mi się sytuacja,gdy ja miałem zwichnięty kciuk u mojej lepszej prawej nogi i dograłem drugą połowę meczu na orliku.Aż mi się łza w oku zakręciła.Kocham ten klub,utonąłem w miłości do niego i będę go kochał aż do śmierci.Visca el Barca!!!!!!!
0
Dokładnie.Lucho,lepiej siedz cicho a zawodnicy zrobią swoje.Sami się ustawią i wybiorą sobie taktykę :).
0
Obyś się nie mylił,bo ten trener może nam wszystko zepsuć,bo drużynę mamy genialną.
1
Przepraszam za obrażanie redakcję,ale naprawdę już nie mam siły na tego trenera :(.Mascherano na obronie to samobójstwo.
0
52
No,i co a wy sądzicie,że Messi jest jakimś złym dyktatorem.Tacy z was kibice.Żal i tyle.To was powinni sprzedać żebyście takich głupot nie wypisali.
1
Nie no powaliło was totalnie.Czy wy nie widzicie,że Messi chce dobrze?Ale jak chcecie nic nie zdobywać i siedzieć w czarnej dupie to proszę bardzo.Messi nie dojść,że jest niesamowitym piłkarzem to jeszcze człowiekiem.To świadczy tylko o tym,iż Messi jest oddany swojemu klubowi i chce dla niego jak najlepiej.A jak wam się coś nie podoba to idzcie do Realu i tam zwalniajcie graczy.
1
Heh,w Fifie jest trochę jak w prawdziwym świecie.Jak takie Atletico znajdzie patent na Real czy Barcelonę to już może remisować bądz wygrywać seriami.
0
Nie no jak dzisiaj w skladzie znów zabraknie messiego,albo enriqe znów wymyśli jedenastkę którą ujrzał dzisiaj w magicznej przepowiedni od wyroczni w delfach to chyba dzisiaj spokojnie możemy liczyć znów na trudny mecz.
0
0
0
0
0
0
Mamy świetny team,tylko my jako kibice musimy uwierzyć w to,że tak się stanie.A jeśli chodzi o nasz styl,sporo ludzi krytykuje tiki-takę.Ale nie zapominajcie,dzięki temu stylowi zaczęliśmy nową piękną erę w futbolu.Nie psujmy jej tylko ulepszajmy.Niech tiki-taka zostanie,a pressing wróci tak jak np.w meczu z Psg.Jeśli osiągniemy pressing za czasów Pepa to znowu będziemy niepokonani.
0
No i cały Neymar.Jak już mówiłem,mamy brylant w zespole :).
0
Sory,chciałem zrobić żywsze kolory.Ale dzięki na przyszłość będę wiedział :).
0
0
1
9
0
0
Ronaldo nie wygrywa w pojedynkę meczy tyko dzięki drużynie.Bo teraz to ty uległeś sile mediów mój drogi.
3
Ty zejdz na ziemię.Gościu dobrze gada.My mamy naprawdę bardzo dobrą młodzież i ona w przyszłości naprawdę może zajść daleko.Rafinha czy Adama i nawet Hallilovic.To będą naprawdę w przyszłości wybitni piłkarze.Naprawdę możemy się z tego cieszyć,iż posiadamy taką szkółkę piłkarską.