0

Messi,zrób dzisiaj ładną asystę w 94 minucie i będzie ok.Wierzymy w was panowie,wiemy że dupy was bolą,ale dacie radę.

0

Nie no,co za gościu najpierw nie umie policzyć 10,a potem...Oh,dziwny jest ten świat.

0

Ale neymar coraz bardziej mi się podoba,on ma taką że tak to nazwę gumową technikę którą nie sposób zatrzymać w inny sposób ni faulem.Jest bardzo szybki,bystry na prawdę można go już w tej chwili porównywać do tak wyśmienitego piłkarza jak ronaldinho.To jest ta sama krew,widać to:ta szybkość,to dotknięcie piłki w pełnym biegu,mamy w tej chwili młody brylant w zespole i musimy go szlifować.

0

Nie,nie,nie milisz pojęcia mój drogi.Pisząc,że zrobimy manitę na tak silnej drużynie i to w dodatku,że niby ktoś taki jak munir strzeli no już przesadziłeś.A śmianie się z Ronaldo to już całkowicie inna sytuacja,on sam daje nam do tego pretekst abyśmy właśnie tak o nim myśleli.

1

Oh,szkoda że nie ma takiego czujnika u nas na stronie,że jakieś dzieci od razu wylatują z serwera.Ułatwiło by to nam normalną kulturalną rozmowę.Strona rm.pl jest przeznaczona do takich dzieci,nie ta ;).

0

Dobrze jeśli nie jestem haladzieckiem albo nie masz 10-13 lat to możesz wyrazić takową swoją opinię :),bo nie jest ona przesączona frustracją.

0

Mam nadzieję,że ten rzekomy uraz Suarez to zagrywka Lucho,ale jeśli faktycznie tak jest to ja jestem za tym oby nasz napadzior wystąpił dzisiaj niż w meczu z Psg,które musi się otworzyć.

0

A czy ty wiesz,że jest takie coś jak nieprzewidywalny futbol.No chyba nie wiesz.

0

Dokładnie,ja zawsze przed meczem z Barcą idę zapieprzać na orliku żeby się naładować przed meczem,ażeby zawału nie dostać.

0

Tylko w sobotę gramy z valencią czy w niedziele,to dla mnie ważne bo w niedziele mnie nie ma :(.

0

Ej mam ważne pytanie,kiedy gramy z valencią i o której????Bo na canla fmily piszą że w sobotę o 16 00.

0

Kurde,oby skutecznosc w srode nas nie zawiodla.Bo wczoraj nie wierzylem w to co widze.Powinno byc w pierwszej polowie min 3 0,a mecz skonczyl sie 2 2.Fuck logic???

0

No nic tylko się cieszyć:gramy na trzech frontach,neymar znowu gra zajebiście,nasza pomoc w tych pierwszych 35 minutach od dawna w koncu grała cudownie,obrona nie najgorzej.Jedynym negatywem jest fakt iż nasz plan oszczędzenia sił na Psg wygrywając nie powiódł się,ale mamy za to cenny remis i 2-punktową przewagę.

4

Jest ok,gra wyglądała dobrze.Lucho miał plan oszczędzić neymara i uspokoić grę.Niestety to był błąd,ale spokojnie bo nadal mamy 2 punkty przewagi :).A iniesta zagrał dobrze i tak jak powiedział Lucho on dużo daje drużynie,a neymar dzisiaj magia.

0

Brawo Barca,brawo neymar i messi.Trudno nie udało się ale nadal mamy dwa punkty przewagi nad realem.Tyle w temacie :).

0

Jestes tak nie powiem jaki ze szkoda gadac.Nie kibicuj temu klubowi,po prostu wyjdz.

1

Ronaldo niech se nawet 10 goli nastrzela.I tak to mnie nie interesuje.

0

A ja bym chcial cofniętego messiego i xaviego w pomocy.Ale to by była magia,aż trudno se to wyobrazićO_o.

0

W każdym razie z tą pomocą bym nie przesadzał.Bo mamy teraz zajebistą alternatywę,zgadnijcie jaką?A taką,że gramy jak zwykle 4-rema obrońcami,busim jako defens.pom.,a w pomocy to już będzie magia:Messi z xavim a z przodu neymar z suarezem,bądz z pedro.I to by było coś zajebistego,bym chciał coś takiego zobaczyć.

0

Oh,byłoby super jakby alves został,a jakby jeszcze generał dał się namówić to jeszcze lepiej.W każdym razie z tą pomocą bym nie przesadzał.Bo mamy teraz zajebistą alternatywę,zgadnijcie jaką?A taką,że gramy jak zwykle 4-rema obrońcami,busim jako defens.pom.,a w pomocy to już będzie magia:Messi z xavim a z przodu neymar z suarezem,bądz z pedro.I to by było coś zajebistego,bym chciał coś takiego zobaczyć.

0

No nic,teraz zacznie się dopiero festiwal zawałów i kłótni(haladzieci).Mamy cholernie napięty terminarz,powiem tak:Jeśli to przeżyjemy bez kontuzji,bez pomocy(nie licząc generała i rakitica bo defensywa jest ok)to będziemy przekozakami.Wiem jedno,trzeba wierzyć w swój zespół.Ten mecz w środę będzie bardzo ważny w kontekście dalszych meczy,musimy przełamać tą niemoc strzelecką :).Damy radę,teraz jesteśmy najbardziej potrzebni piłkarzom.

0

Ej,nie przesadzaj,nie liczy się entuzjazm kibiców tylko mądre posunięcia trenerskie.Trener i zawodnicy nie patrzą,że taki przykładowy dzieciak jak ty chce wysoką wygraną bo jutro idzie do szkoły.Trener i zawodnicy patrzą na to jak by tu rozłożyć siły na cały sezon.Takie gadanie jak twoje jest bezsensu.Co nas obchodzi ile Real wygrał,liczy się wygrana a ile to już gratka dla samego kibica.Proste,bądzmy poważni,bo już mi się na wymioty zbiera jak czytam teksty dotyczące Messiego i Cristiano.Ogarnijcie się ludzie,piłka nożna to piękny sport,a nie zabawka.Plis,bądzcie poważni,udowodnijcie,że potraficie kibicować naprawdę temu klubowi,a nie wspierać Leo.Przepraszam,że to powiem,ale nawet jakby Leo opuścił ten klub w tej chwili to bym miał to w d**** i dalej bym był z tym klubem,a wy byście przeszli do Chelsea i do Realu.Wiadomo,szanuje Messiego jak i Ronaldinho i wiele innych piłkarzy Barcy,ale to co było i to co by się stało,to trudno.Trzeba być dumnym z tego co było i iść dalej.Musimy na serio rozumieć futbol,bo to coś zbyt pięknego,aby zostało zapomniane.

0

Hiszpania nie gra zle,maja okazje.Ale wiadomo takiej magii jak iniesta i xavi to nie ma nikt.A messi to bóg więc cieszmy sie ze wybral nas :).

0

Ale jaja,ale ta Hiszpania gra żałośnie.Niech ten trener wyjdzie i niech nie wraca.

0

To co,wie ktoś o której gra argentyna?I jakiś link do transmisji ok.

0

Mam pytanie,czy dzisiaj gra argentyna.Jeśli tak to prosiłbym o możliwy dostępny link do transmisji :).

0

Nie ma messiego na ławce.I dobrze,niech odpocznie.

4

I to jest drużyna,nie do opisania.Piękny widok jak messi z neymarem cieszą się tylko z dośrodkowania,nie z gola.To jest rodzina :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?