FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi,zrób dzisiaj ładną asystę w 94 minucie i będzie ok.Wierzymy w was panowie,wiemy że dupy was bolą,ale dacie radę.
0
Nie no,co za gościu najpierw nie umie policzyć 10,a potem...Oh,dziwny jest ten świat.
0
Ale neymar coraz bardziej mi się podoba,on ma taką że tak to nazwę gumową technikę którą nie sposób zatrzymać w inny sposób ni faulem.Jest bardzo szybki,bystry na prawdę można go już w tej chwili porównywać do tak wyśmienitego piłkarza jak ronaldinho.To jest ta sama krew,widać to:ta szybkość,to dotknięcie piłki w pełnym biegu,mamy w tej chwili młody brylant w zespole i musimy go szlifować.
0
Nie,nie,nie milisz pojęcia mój drogi.Pisząc,że zrobimy manitę na tak silnej drużynie i to w dodatku,że niby ktoś taki jak munir strzeli no już przesadziłeś.A śmianie się z Ronaldo to już całkowicie inna sytuacja,on sam daje nam do tego pretekst abyśmy właśnie tak o nim myśleli.
1
Oh,szkoda że nie ma takiego czujnika u nas na stronie,że jakieś dzieci od razu wylatują z serwera.Ułatwiło by to nam normalną kulturalną rozmowę.Strona rm.pl jest przeznaczona do takich dzieci,nie ta ;).
0
Dobrze jeśli nie jestem haladzieckiem albo nie masz 10-13 lat to możesz wyrazić takową swoją opinię :),bo nie jest ona przesączona frustracją.
0
Mam nadzieję,że ten rzekomy uraz Suarez to zagrywka Lucho,ale jeśli faktycznie tak jest to ja jestem za tym oby nasz napadzior wystąpił dzisiaj niż w meczu z Psg,które musi się otworzyć.
0
A czy ty wiesz,że jest takie coś jak nieprzewidywalny futbol.No chyba nie wiesz.
0
Dokładnie,ja zawsze przed meczem z Barcą idę zapieprzać na orliku żeby się naładować przed meczem,ażeby zawału nie dostać.
1
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/match-archive/2014-2015/league/round-32/fc-barcelona_valencia Hmm,znalazłem potwierdzone infor,gramy w sobotę.
0
Tylko w sobotę gramy z valencią czy w niedziele,to dla mnie ważne bo w niedziele mnie nie ma :(.
0
Ej mam ważne pytanie,kiedy gramy z valencią i o której????Bo na canla fmily piszą że w sobotę o 16 00.
0
Kurde,oby skutecznosc w srode nas nie zawiodla.Bo wczoraj nie wierzylem w to co widze.Powinno byc w pierwszej polowie min 3 0,a mecz skonczyl sie 2 2.Fuck logic???
0
No nic tylko się cieszyć:gramy na trzech frontach,neymar znowu gra zajebiście,nasza pomoc w tych pierwszych 35 minutach od dawna w koncu grała cudownie,obrona nie najgorzej.Jedynym negatywem jest fakt iż nasz plan oszczędzenia sił na Psg wygrywając nie powiódł się,ale mamy za to cenny remis i 2-punktową przewagę.
4
Jest ok,gra wyglądała dobrze.Lucho miał plan oszczędzić neymara i uspokoić grę.Niestety to był błąd,ale spokojnie bo nadal mamy 2 punkty przewagi :).A iniesta zagrał dobrze i tak jak powiedział Lucho on dużo daje drużynie,a neymar dzisiaj magia.
0
Brawo Barca,brawo neymar i messi.Trudno nie udało się ale nadal mamy dwa punkty przewagi nad realem.Tyle w temacie :).
0
Jestes tak nie powiem jaki ze szkoda gadac.Nie kibicuj temu klubowi,po prostu wyjdz.
1
Ronaldo niech se nawet 10 goli nastrzela.I tak to mnie nie interesuje.
0
A ja bym chcial cofniętego messiego i xaviego w pomocy.Ale to by była magia,aż trudno se to wyobrazićO_o.
0
W każdym razie z tą pomocą bym nie przesadzał.Bo mamy teraz zajebistą alternatywę,zgadnijcie jaką?A taką,że gramy jak zwykle 4-rema obrońcami,busim jako defens.pom.,a w pomocy to już będzie magia:Messi z xavim a z przodu neymar z suarezem,bądz z pedro.I to by było coś zajebistego,bym chciał coś takiego zobaczyć.
0
Oh,byłoby super jakby alves został,a jakby jeszcze generał dał się namówić to jeszcze lepiej.W każdym razie z tą pomocą bym nie przesadzał.Bo mamy teraz zajebistą alternatywę,zgadnijcie jaką?A taką,że gramy jak zwykle 4-rema obrońcami,busim jako defens.pom.,a w pomocy to już będzie magia:Messi z xavim a z przodu neymar z suarezem,bądz z pedro.I to by było coś zajebistego,bym chciał coś takiego zobaczyć.
0
No nic,teraz zacznie się dopiero festiwal zawałów i kłótni(haladzieci).Mamy cholernie napięty terminarz,powiem tak:Jeśli to przeżyjemy bez kontuzji,bez pomocy(nie licząc generała i rakitica bo defensywa jest ok)to będziemy przekozakami.Wiem jedno,trzeba wierzyć w swój zespół.Ten mecz w środę będzie bardzo ważny w kontekście dalszych meczy,musimy przełamać tą niemoc strzelecką :).Damy radę,teraz jesteśmy najbardziej potrzebni piłkarzom.
0
Ej,nie przesadzaj,nie liczy się entuzjazm kibiców tylko mądre posunięcia trenerskie.Trener i zawodnicy nie patrzą,że taki przykładowy dzieciak jak ty chce wysoką wygraną bo jutro idzie do szkoły.Trener i zawodnicy patrzą na to jak by tu rozłożyć siły na cały sezon.Takie gadanie jak twoje jest bezsensu.Co nas obchodzi ile Real wygrał,liczy się wygrana a ile to już gratka dla samego kibica.Proste,bądzmy poważni,bo już mi się na wymioty zbiera jak czytam teksty dotyczące Messiego i Cristiano.Ogarnijcie się ludzie,piłka nożna to piękny sport,a nie zabawka.Plis,bądzcie poważni,udowodnijcie,że potraficie kibicować naprawdę temu klubowi,a nie wspierać Leo.Przepraszam,że to powiem,ale nawet jakby Leo opuścił ten klub w tej chwili to bym miał to w d**** i dalej bym był z tym klubem,a wy byście przeszli do Chelsea i do Realu.Wiadomo,szanuje Messiego jak i Ronaldinho i wiele innych piłkarzy Barcy,ale to co było i to co by się stało,to trudno.Trzeba być dumnym z tego co było i iść dalej.Musimy na serio rozumieć futbol,bo to coś zbyt pięknego,aby zostało zapomniane.
4
http://www.dailymotion.com/video/xx8hvg_cristiano-ronaldo-own-goal-granada-vs-real-madrid-1-0-hq_sport Oh piękny widok :).
0
Hiszpania nie gra zle,maja okazje.Ale wiadomo takiej magii jak iniesta i xavi to nie ma nikt.A messi to bóg więc cieszmy sie ze wybral nas :).
0
Ale jaja,ale ta Hiszpania gra żałośnie.Niech ten trener wyjdzie i niech nie wraca.
0
To co,wie ktoś o której gra argentyna?I jakiś link do transmisji ok.
0
Mam pytanie,czy dzisiaj gra argentyna.Jeśli tak to prosiłbym o możliwy dostępny link do transmisji :).
0
Nie ma messiego na ławce.I dobrze,niech odpocznie.
4
I to jest drużyna,nie do opisania.Piękny widok jak messi z neymarem cieszą się tylko z dośrodkowania,nie z gola.To jest rodzina :).