FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki wielkie ;).
0
0
Komentarz usunięty
1
1
I dobrze Dani,nie pompujmy balonika przed najważniejszą częścią sezonu.Teraz grasz dla Barcy a reszta będzie wiadoma pod koniec sezonu :).Nie truć dupy Daniemu.
3
A według mnie lepiej z tyłu,ten złoty kolor z przodu jest genialny.
0
Super są te stroje,naprawdę może i odeszliśmy od tradycji,ale teraz wyglądamy naprawdę jak mistrzowie.Świetna robota na następny sezon,aż zacieram ręce na mecze towarzyskie :).
1
0
2
4
0
Ej,mam pytanie.Czy potem te mecze Barcy są powtarzane w cyfrowym polsacie np na polsat sport bądz polsat news sport?
0
Nasi mogą go jeszcze namówić.Klub powinien być najważniejszy,a nie kasa.Mam nadzieję że Dani okaże się prawdziwy i zostanie.
0
Powiem tak,i właśnie w tej chwili cieszę się że mamy pedro.
0
Jestem z was dumny chłopaki,pokazaliście charakter i serducho.Mamy już jeden tytuł i jestem z tego cholernie dumny :).
1
Dawać Barca,my damy radę!!!!!!!Visca el Barca!!!!!!!.
0
Dawać Barca.Pokażmy charakter.A co do formacji 4-4-2 to zajebisty pomysł.Możemy tak zawsze robić jak nie będzie jednego z tridente a pedro pózniej na zmiane se wejdzie.
1
Mnie to zawsze rozwalało.Wyglądamy tutaj jak banda nachlanych świrów,która przeżywa ekstazę.
3
Pistolero 0
9 grudnia 2014, 12:59
OJ Casillas :D moze otworzy oczy jak uniesiemy w tym sezionie 3krotka korone ;)
Odpowiedz Zgłoś
Profil Bisz
Bisz Polecają 6
9 grudnia 2014, 14:19 · Edytowano
@Pistolero: chyba śnisz jak serio myślisz że to możliwe z naszą obroną
Odpowiedz Zgłoś
Hahahaha,i co ten gościu musi teraz za wstyd czuć.I jeszcze dodam,że większość go w tym poparła.Jeszcze raz chciałbym prosić aby jakieś małe dzieci lub pseudokibice opuścili tą porządną stronę,czyli wszyscy ci co nie wierzyli w Barce i wieszali na nią psy.Kibiców było by o połowę mniej,ale zostaliby przynajmniej ci prawdziwi.
0
http://www.meczyki.pl/obrazki,26079 To mnie rozwaliło.Kanibal Suarez i metrosexualny Nyemar,nie mogę po prostu.Z racji tego co napisał ten dziennikarz możemy współczuć Messiemu towarzystwa w szatni XD.
0
No nie no,za chwilę się do tych.....***przejdę.Co to ma być,to musi być jakaś ustawka.Bo niemożliwym jest,żeby akurat teraz gdy możemy zrobić coś nadzwyczajnego czyli zdobyć 3 trofea po raz drugi ku rozwijającej się sytuacji dobrej naszej drużyny akurat tam nagle się coś pogarszało.To musi być spisek jeśli zapadnie oficjalna decyzja o strajku.A jeśli tak się stanie,to nie będę miał szacunku jakiegokolwiek do klubu zwanego Realem Madryt.
0
Dzięx,to dla naszej ukochanej Barcy dedykuje te filmy :).
0
0
3
3
6
Co wy od niego chcecie,gra bardzo dobrze.
0
Grać tak jak pod koniec i te 1 0 wygramy spokojnie.Duży plus dla neya,messiego,rafinhi i alvesa dzisiaj.Reszta też dobrze gra.
0
Czy pana przypadkiem nie pojeb***? :)
1
https://www.facebook.com/fcbarcelona/photos/a.299455459304.180838.197394889304/10153452147519305/?type=3&src=https%3A%2F%2Fscontent-ams.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-xpa1%2Ft31.0-8%2F11169641_10153452147519305_8924216131130833915_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Fscontent-ams.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-xpf1%2Fv%2Ft1.0-9%2F11017675_10153452147519305_8924216131130833915_n.jpg%3Foh%3Dcdf27f8f46ea5594b71f68be6839935c%26oe%3D55C316FC&size=2048%2C1151&fbid=10153452147519305 Nie no wezcie zobaczcie jak to wygląda.Wszyscy tacy duży a Leo taki mały.I jak taki mały człowiek robi takie wielkie rzeczy :).Ale sama fotka wyszła dosyć komicznie,spójrzcie jakim olbrzymem jest boateng O_o.