0

Dzięki wielkie ;).

0

0

Komentarz usunięty

1

Witam,zapraszam was do oglądnięcia mojego nowego filmu o naszym wspaniałym trio :).

1

I dobrze Dani,nie pompujmy balonika przed najważniejszą częścią sezonu.Teraz grasz dla Barcy a reszta będzie wiadoma pod koniec sezonu :).Nie truć dupy Daniemu.

3

A według mnie lepiej z tyłu,ten złoty kolor z przodu jest genialny.

0

Super są te stroje,naprawdę może i odeszliśmy od tradycji,ale teraz wyglądamy naprawdę jak mistrzowie.Świetna robota na następny sezon,aż zacieram ręce na mecze towarzyskie :).

1

Jeszcze raz przepraszam ze spamuje tym filmem,ale nie śmiecę byle czym.Zapraszam wszystkich którzy nie oglądali do obejrzenia filmu o naszym triumfie.Pozdrawiam :).

0

Campeones!!!!!!Przepraszam za spam.

2

Zapraszam do oglądnięcia i przepraszam za spam.

4

Witam chciałbym wam pokazać mój nowy filmik o naszym wielkim triumfie.Zapraszam wszystkich :).

0

Ej,mam pytanie.Czy potem te mecze Barcy są powtarzane w cyfrowym polsacie np na polsat sport bądz polsat news sport?

0

Nasi mogą go jeszcze namówić.Klub powinien być najważniejszy,a nie kasa.Mam nadzieję że Dani okaże się prawdziwy i zostanie.

0

Powiem tak,i właśnie w tej chwili cieszę się że mamy pedro.

0

Jestem z was dumny chłopaki,pokazaliście charakter i serducho.Mamy już jeden tytuł i jestem z tego cholernie dumny :).

1

Dawać Barca,my damy radę!!!!!!!Visca el Barca!!!!!!!.

0

Dawać Barca.Pokażmy charakter.A co do formacji 4-4-2 to zajebisty pomysł.Możemy tak zawsze robić jak nie będzie jednego z tridente a pedro pózniej na zmiane se wejdzie.

1

Mnie to zawsze rozwalało.Wyglądamy tutaj jak banda nachlanych świrów,która przeżywa ekstazę.

3

Pistolero 0

9 grudnia 2014, 12:59

OJ Casillas :D moze otworzy oczy jak uniesiemy w tym sezionie 3krotka korone ;)



Odpowiedz Zgłoś

Profil Bisz

Bisz Polecają 6

9 grudnia 2014, 14:19 · Edytowano

@Pistolero: chyba śnisz jak serio myślisz że to możliwe z naszą obroną



Odpowiedz Zgłoś

Hahahaha,i co ten gościu musi teraz za wstyd czuć.I jeszcze dodam,że większość go w tym poparła.Jeszcze raz chciałbym prosić aby jakieś małe dzieci lub pseudokibice opuścili tą porządną stronę,czyli wszyscy ci co nie wierzyli w Barce i wieszali na nią psy.Kibiców było by o połowę mniej,ale zostaliby przynajmniej ci prawdziwi.

0

http://www.meczyki.pl/obrazki,26079 To mnie rozwaliło.Kanibal Suarez i metrosexualny Nyemar,nie mogę po prostu.Z racji tego co napisał ten dziennikarz możemy współczuć Messiemu towarzystwa w szatni XD.

0

No nie no,za chwilę się do tych.....***przejdę.Co to ma być,to musi być jakaś ustawka.Bo niemożliwym jest,żeby akurat teraz gdy możemy zrobić coś nadzwyczajnego czyli zdobyć 3 trofea po raz drugi ku rozwijającej się sytuacji dobrej naszej drużyny akurat tam nagle się coś pogarszało.To musi być spisek jeśli zapadnie oficjalna decyzja o strajku.A jeśli tak się stanie,to nie będę miał szacunku jakiegokolwiek do klubu zwanego Realem Madryt.

0

Dzięx,to dla naszej ukochanej Barcy dedykuje te filmy :).

0

Oh,przepraszam,że jeszcze raz to wklejam,ale chciałbym żeby trochę ludzi zainteresowało się moim kanałem.A odnośnie Pepa,ma jak najbardziej rację w tym co mówi.Brawo Luis Enriqe,to ty dokonałeś tych zmian :).

0

Film o Leo Messim mojego autorstwa.Zapraszam :D.

3

Zapraszam.Film o Leo Messim.

3

Witam,chciałbym podzielić się z wami moim filmem o Leo Messim.Cztery godziny roboty nad nim w ciągu dwóch dni.Mam nadzieję,że się spodoba.Tym razem nie dobrałem złej muzyki ;).Prosiłbym o nie dawanie mi bana za spamowanie około 3 razy moim filmem,bo nie jestem gościem,który co dzień coś wstawia non-stop to samo i wkurza ludzi.Prosiłbym więc o wyrozumiałość szanownych moderatorów.

6

Co wy od niego chcecie,gra bardzo dobrze.

0

Grać tak jak pod koniec i te 1 0 wygramy spokojnie.Duży plus dla neya,messiego,rafinhi i alvesa dzisiaj.Reszta też dobrze gra.

0

Czy pana przypadkiem nie pojeb***? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?