0

Komentarz usunięty

2

Oh,przepraszam mówiliście o Ronaldo z Brazylii-zgadzam się świetny piłkarz :).

0

Oh,wiem,że masz zesputy wzrok i współczuję ci :).

0

Brawo Arsenal,a Hazard no cóż może mniej przereklamowany piłkarz od Ronaldo i Bale ale przereklamowany.

0

No to o złotą piłkę jest już pozamiatane.Król jest jeden-LORD.

4

Turek się pozbiera,w Atletico nabył takiego charakteru,że nic go nie pozbawi ani umiejętności,ani woli walki.

0

Tak biorąc pod uwagę jakie pedro daje zaangażowanie naszej drużynie a już byście chcieli się go pozbywać,a potem będzie płacz-"A czemu munir gra,a sandro jednak nie wypalił,po co nam tello skoro znowu nic nie gra".Takie gadanie jak twoje może służyć tylko uspokojeniu ludzi którzy nie myślą obiektywnie.Pedro to solidny zmiennik,a my nie potrzebujemy pomocnika z przodu bo musimy mieć w pierwszej części sezonu pomoc,gdyż odszedł xavi.Jedynie tak jak napisałeś iniesta może czasami wystąpić na pozycji pedro.

5

Teraz to se może skręcić byle nie jak będzie grał.

1

Powiem tak,pod newsem z treningiem messiego,masche i alvesa ujrzałem wiele huraoptymistycznych komentarzy.No więc słuchajcie,ja też jestem mega zadowolony,że messi powrócił do treningów itd. ale zrozumcie,iż on sam meczu nie wygra chyba że czasami bo jest geniuszem.Ale zmierzam do tego,iż wielu nie wiem jak takich ludzi nazwać no ale cóż-kazali oni sprzedać pedro bo niepotrzebny.To ja się wam spytam kto by grał gdyby nie daj Boże jeden z trójki msn doznał kontuzji.Sandro gra dopiero w presezonie,nie można na nim zakładać tak ogromnej presji.I szacunek do przeciwnika do podstawa,w moich poprzednich komentarzach trochę ironizował ten fakt przybycia Messiego,ale pamiętajcie.Nasza gra opiera się na 3 arcyważnych zawodnikach z przodu i jeśli jakiegoś z nich stracimy może być niezaciekawie.Dlatego apeluję do was o głos rozsądku,za nim nie przyjdzie Arda pedrito jest nam potrzebny.

2

Tak tylko bije w serce,że jest tylu sezonowców :(.

2

Powiem tak mimo wszystko jestem zdania że potrzeba nam zmiennika dla msn.Pedro lepiej jednak żeby został.Pomoc jest ok,a obrona też w miarę.

14

Messi,ty to chyba specjalnie się wk******* żeby rozbudzić w sobie zmysły bestii nie do zatrzymania.W tym sezonie budzimy bestie ale nie na poziomie Ssj,ale Ssj2.Leo tylko mniej troszkę litości żeby inni se też pograli :).

1

On nie wrócił.On był jest i będzie :).If you know what I mean.

1

Oh rozumiesz ironiczny przekaz komentarza mający na celu pokazaniu,że nie chcemy tu sezonowców czy raczej nie?

3

Serio???Odzyskałem wiarę w ludzi :).

1

Weszło jak Norek do Krawczyka.

2

No to teraz mam prośbę do sezonowców:Moi drodzy,jak widzicie Real gra o wiele lepiej od Barcy,Xavi odszedł i nie będzie miał kto piły zagrać,messi przestał grać jak widzieliście w meczu w Chile,ogólnie rzecz biorąc powinno być gorzej.Więc moja prośba jest następująca,jeśli nie kibicujecie dla herbu idzcie na próbę pokibicować Realowi czy Bayernowi bo też jest na topie.Pozdrawiam kibiców Blaugrany :).

1

Tak,niech się cieszą :)

1

Nie ty gościu nic nie jarzysz :O

2

Nie no to tylko obrazuje jakie jest ogromne zakłamanie na temat jego umiejętności.

1

Nie ogarniam tego,naprawdę.

2

Roooooooonalldoooooooooo!!!!.......a przepraszam przyśniło mi się.

0

Brawo,takiego zawodnika nigdy nie widziałem.Jak na niego patrze mój poziom....ekhem wzrasta.

0

Och ta redakcja...

0

Cr podał.....do przeciwnika=złota piłka.

5

Rosyjski komentator:Rafa zapisał:"Jak Bale wypali na pozycji napastnika schudnę".

4

Haahaha,dobre.Nie podpowiadajmy,gruby wie co robi.Oh jak to dobrze że mamy człowieka w Atleti który daje dobre rady kolegom z Madrytu ;).

3

Dobrze prawisz.Benitez-główka pracuje :).

9

Jakie dopiec,ślepy nie jestem i mówię to co widzę.Szczera opinia mój drogi.

3

Ci gracze realu to takie sztywne ułany że po prostu nie wierze.Bale i CR7 najwięksi zdecydowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?