FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety,ale robi tak większość trenerów.Myśli,że mecz jest wygrany to każą się swojej drużynie bronić,a nie od dzisiaj wiadomo,że najlepszą obroną jest atak.
0
Ej,ale patrzcie.Od 2001r. nie przegraliśmy 4 bramkami,aż do teraz.To w takim razie jeśli ten czar prysł to po tym meczu zgodnie z analogią i ciągiem zdarzeń powinniśmy wygrać 7 0 jak to było właśnie w 2001r.
0
Dokładnie,wstydu jak na razie nam przynosi.
1
Święta racja,oni będą kibicować dopiero wtedy jak wygramy 5 0.Żal a nie kibice.
0
Komentarz usunięty
0
Messi,daj nam puchar.Z tobą wierzymy,że wydarzenia będące wymyślonym ciągiem myśli JK.Rowling w harrym Potterze może być równie prawdziwa co twoja goleada w poniedziałek.Niech ta noc będzie magiczna.Visca El Barca!!!
2
No ale dobrze rozumiem.Ale czy to powód aby nie dawać żadnych szans swojej drużynie w drugim meczu.Nie sądzę.
0
Since when scoring a ton of tap ins and penalties is enough tobe the best player?
10-15 years ago the dude who scored more was a GOALSCORER and the one who assist,teamplay and also score was considered the best player.
Marketing at its best with Cristian Marketing Ronaldo. O a tak przy okazji,ktoś pod filmem napisał bardzo fajny komentarz obrazujący Ronaldo-Szczera prawda.
0
Tak powinno być,argumenty co było po meczu złe a co dobre popieram,ale komenty typu w następnym spotkaniu na pewno damy dupy,nie ma szans niestety nie popieram.Uwierz mi chłopie,gdy nastąpiła ta sromotna porazka z Bayernem chciałem,abyśmy nadal strzelili chociaż tą jedną bramkę.Dalej wierzyłem w walkę naszych zawodników na boisku.O to chodzi ;).
1
Sory,ale to Lucho dał dupy.Taka prawda,no i mieliśmy trochę pecha,bo baskowie byli nadzzwyczaj skuteczni,a my dla przypomnienia 3 znakomite okazje sknociliśmy.Szkoda tego pierwszego meczu.
0
1
Chciał dobrze,ale wyszlo tragicznie,ale powiedzmy sobie szczerze.Ten mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej.
1
Komentarz usunięty
0
To i tak ten cały Nadal ma o nim wysoką opinię :D.
0
Ludzie,luzik.Zakładając,że Sevilla strzeliła nam 3 gole w 30 minut to my na camp Nou w 90 wciśniemy im z 9.Bez obaw,a emocje przy wyniku 4-3 dla nich w dwumeczu i 80 minucie gwarantowane ;).
1
Komentarz usunięty
2
Co ty chcesz od lio,ma banany po drzewach zbierać,następny się urwał z choinki.
2
No cóż,teraz wyzwanie dla każdego kibica,chwycić się za krwawiące bordo-granatowe serce i wiara czy z wygraną czy z przegraną w swoją drużyne.Visca El Barca forever.
0
Nie no sory ale na roberto i ter stegena nie moge patrzec.Graja okropnie,sory ale niech wyjda i nie wracaja.
1
Najlepszy byl widok ter stegena,zamiast wyciagnac lape to sie gapil i czekal na cod.TRAGEDIA.Bravo In!!!!
0
A ja się cieszę,że przegraliśmy.Lubię remontady,i opadającą szczękę HD.Dawno takich emocji nie było,fajnie,iż takie są ;).
0
A zapomniałem o Suarezku ;).
0
Oni wbija nam 3.To leo wbije im 7 :D.
0
Campeones,campeones,ole,ole,ole.Śpiewajmy kochani,remontada już w poniedziłek.Zawałów będzie sporo,ale co tam.CAMPEONESSSSS!!!Visca el Barca,Visca el Catalunya.
2
Odrobimy to,bo jesteśmy iście-zajebiście panowie.Teraz zaczynamy ostrą jazdę z kibicowaniem,Ole,ole,ole,oleeeeeeee.My jesteśmy Barca,i się nie poddamy.Pozdrawiam sezonsiów.Buhahahaha-klub z Madrytu czeka na was ;).
0
Ja tak samo,kocham was sezonsie :D.
2
Hehehe,oj a pisałem,już przedtem,że jak zaczniemy przegrywać to liczba kibiców driametralnie spadnie.No cóż,widzę już zaczyna się ostre narzekanie.W każdym razie idę po popcorn bo festyn polemiki po tym meczu będzie trwał!Pozdrawiam prawdziwych kibiców,odrobimy to z palcem w dupie ;).
2
Ale niektórzy mają rację mówiąc,żeby liga była w cyfrowym polsacie.Byłoby wręcz zajebiście.
0
"W tym roku wszyscy będą biegać tak jak ja chcę.Ja mówię jak wykonujemy zadania a wy słuchacie.Na świecie jest tylko jeden piłkarz który nie musi się mnie słuchać-Leo Messi."Tak powiedział Guardiola.Sorki,że to tak skopiowałem od innego użytkownika,ale chciałbym zaznaczyć,że faktycznie dużo w tym prawdy.Messi tak jakby urodził się z takim jakby instynktem do piłki,tego nie nauczysz żadnego człowieka choćbyś go śledziem po twarzy napieprzał.I według mnie messi jest tak fenomenalny,gdyż posiada instynkt.Coś jak zwierzę,ogólnie nie owijając w bawełnę i obracając trochę ten komentarz w żart mogę domniewać,że mamy trzy zwierzaki w zespole:Delfina,Dinozaura(bardzo rzadki gatunek)i pieska aczkolwiek rasy bardzo groznej dla przeciwnika ;).
0
Te mundo-deportivo albo nas tak bardzo nie trawi i nienawidzi,albo pomyliło się z powołaniem.Jak kurna można dać na tak ważny mecz i to jeszcze na wyjezdzie sergi roberto który nie wnosi do naszej pomocy kompletnie nic(takie bezpłciowe jajo) i munira który będzie tylko stał i świecił swoją bezużytecznością w ataku.No sory,ale ten niby przewidywalny skład rozwalił mnie do rozpuku łez.W pierwszej chwili pomyślałem sobie"O Kur**!!!",ale to i tak za małe słowa,żeby to zjawisko jakoś normalnie w świetle realizmu określić.