FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Słuchaj,ty wbij se do głowy myśle przegraja,ale w duszy chce zeby wygrali i tylko o tym mysl o wygranej ;).Nie zawracaj se dupy,uuuuuuuu nie dadza rady.Pozytywne nastawienie,nie gnęb się przed meczem.Przegramy to trudno,ale nie nastawiaj się od razu na anty!
2
Komentarz usunięty
0
Ameryki,żeś nie odkrył.
1
I widzicie,jest zajebiście.Jak Leo powiedział nie da się zawsze wygrywać.Może i dzisiaj się nie uda,ale przeżywać te emocje to jest to pierdoln***** którego nie da się zapomnieć.Gol,2 gol,aż w końcu trzeci 90 minuta i cztery minuty doliczone i roberto wprowadzony do gry.Emocje,zawał,drgawki,popcorn,żale HD.To jest to!:D.
0
Swój klub ponad wszystko i tyle w temacie mój drogi.Nie filozofuj ;).
0
No ale wiesz to jest takie niesmaczne bo psuje smaka przed emocjami.Nie lubię takich koment.
0
Mamy jedno trofeum,już jest bardzo dobrze,a dzisiaj może być jeszcze lepiej.Nic tylko zacierać ręce bo mecz będzie ciekawy,mimo,iż szanse są nikłe.
0
Nasi pomocnicy i obrońcy będą w miarę wypoczęci więc mimo wszystko szanse są ;).
0
0
Sezonowiec jak sama nazwa wskazuje,ma w dupie swój klub po sezonie-Sezon(owiec).
0
Heh,caly nasz team,non-stop szuka nowych wyzwań bo ich moc przekracza wszelkie granice.
0
Heh,caly nasz team,non-stop szuka nowych wyzwań bo ich moc przekracza wszelkie granice.Veb!
0
Czas na pierwszą taką wyjeba** w kosmos noc,której nie zapomnimy do końca życia bycia Cule.Wierzymy w was chłopy,pokażcie wszystko na co was stać a będziemy w tym meczu z was zajebiście dumni.Visca El Barca!!!
0
1
Ja mam tak samo,jutro musimy okazać wiarę swojej drużynie i zgotować im piekło.A o naszą pomoc się nie martwię.Do stycznia przetrwamy,mamy na zmianę rafinhę.Potem już będzie z górki ;).
2
My prawdziwi kibice jesteśmy za wami murem Barco!!!I na pewno będziemy z wami do końcowego gwizdka!
0
Komentarz usunięty
0
Wtedy można by powiedzieć,że są przegranymi,ale wątpie.Będzie to gorący w emocje mecz.
0
Święta prawda.Pierdyknąc takie słowa na cytat wieczny oby nikt o tym nie zapomniał.Amen.
3
Idz wyjdz i nie narzekaj tylko wierz,albo nie kibicuj.
0
Po to żeby dawać wiarę a nie narzekać jak ty panie pluto.
0
No to chyba dla sezonowców prawie oczywiste.
0
Mam nadzieję,że Enrique to mądry człowiek ;).
0
Nie czekaj lepsze pytanie.Czy jak Barca narazi się na kontry i przegra w dwumeczu 8 do jaja nadal będziesz jej kibicem?
0
To kolega kierował sie bayernem,do niego mniej pretensje.
1
Chociaż wiecie co,zauważyłem u naszej Barcy,że jak wynik jest pewny to gramy piach.To skoro wynik jest jakże chujo** zagramy zajebiście ;).
0
Po pierwsze:mamy najlepsze defensywnego pomocnika czyli Busiego,po drugie najlepszego sr stopera świata czyli pique,po trzecie mamy szefuncia,a jakby tego było mało mamy gościa który jak zje banana potrafi zamienić się w napastnika :O.POTĘGA.
0
Ale tu nie chodzi mój drogi o Lm ;).