0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Słuchaj,ty wbij se do głowy myśle przegraja,ale w duszy chce zeby wygrali i tylko o tym mysl o wygranej ;).Nie zawracaj se dupy,uuuuuuuu nie dadza rady.Pozytywne nastawienie,nie gnęb się przed meczem.Przegramy to trudno,ale nie nastawiaj się od razu na anty!

2

Komentarz usunięty

0

Ameryki,żeś nie odkrył.

1

I widzicie,jest zajebiście.Jak Leo powiedział nie da się zawsze wygrywać.Może i dzisiaj się nie uda,ale przeżywać te emocje to jest to pierdoln***** którego nie da się zapomnieć.Gol,2 gol,aż w końcu trzeci 90 minuta i cztery minuty doliczone i roberto wprowadzony do gry.Emocje,zawał,drgawki,popcorn,żale HD.To jest to!:D.

0

Swój klub ponad wszystko i tyle w temacie mój drogi.Nie filozofuj ;).

0

No ale wiesz to jest takie niesmaczne bo psuje smaka przed emocjami.Nie lubię takich koment.

0

Mamy jedno trofeum,już jest bardzo dobrze,a dzisiaj może być jeszcze lepiej.Nic tylko zacierać ręce bo mecz będzie ciekawy,mimo,iż szanse są nikłe.

0

Nasi pomocnicy i obrońcy będą w miarę wypoczęci więc mimo wszystko szanse są ;).

0

W tym meczu z nimi graliśmy jak z bajki.Obyśmy dzisiaj mieli zaszczyt ujrzeć taką Barcę w grze.

0

Sezonowiec jak sama nazwa wskazuje,ma w dupie swój klub po sezonie-Sezon(owiec).

0

Heh,caly nasz team,non-stop szuka nowych wyzwań bo ich moc przekracza wszelkie granice.

0

Heh,caly nasz team,non-stop szuka nowych wyzwań bo ich moc przekracza wszelkie granice.Veb!

0

Czas na pierwszą taką wyjeba** w kosmos noc,której nie zapomnimy do końca życia bycia Cule.Wierzymy w was chłopy,pokażcie wszystko na co was stać a będziemy w tym meczu z was zajebiście dumni.Visca El Barca!!!

0

Brakuje mi tego duetu :(.

1

Ja mam tak samo,jutro musimy okazać wiarę swojej drużynie i zgotować im piekło.A o naszą pomoc się nie martwię.Do stycznia przetrwamy,mamy na zmianę rafinhę.Potem już będzie z górki ;).

2

My prawdziwi kibice jesteśmy za wami murem Barco!!!I na pewno będziemy z wami do końcowego gwizdka!

0

Komentarz usunięty

0

Wtedy można by powiedzieć,że są przegranymi,ale wątpie.Będzie to gorący w emocje mecz.

0

Święta prawda.Pierdyknąc takie słowa na cytat wieczny oby nikt o tym nie zapomniał.Amen.

3

Idz wyjdz i nie narzekaj tylko wierz,albo nie kibicuj.

0

Po to żeby dawać wiarę a nie narzekać jak ty panie pluto.

0

No to chyba dla sezonowców prawie oczywiste.

0

Mam nadzieję,że Enrique to mądry człowiek ;).

0

Nie czekaj lepsze pytanie.Czy jak Barca narazi się na kontry i przegra w dwumeczu 8 do jaja nadal będziesz jej kibicem?

0

To kolega kierował sie bayernem,do niego mniej pretensje.

1

Chociaż wiecie co,zauważyłem u naszej Barcy,że jak wynik jest pewny to gramy piach.To skoro wynik jest jakże chujo** zagramy zajebiście ;).

0

Po pierwsze:mamy najlepsze defensywnego pomocnika czyli Busiego,po drugie najlepszego sr stopera świata czyli pique,po trzecie mamy szefuncia,a jakby tego było mało mamy gościa który jak zje banana potrafi zamienić się w napastnika :O.POTĘGA.

0

Ale tu nie chodzi mój drogi o Lm ;).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?