0

Dokładnie,narazie dla nas to wszystko układa się super.

0

A wogóle to coraz więcej niespodzianek mamy.No bo żeby świetna Celta zremisowała z powiedzmy sobie szczerze-z Eibar.No trochę to dziwne bo znami wygrali 4-1 :D.

0

Ja już to wcześniej zauważyłem i aż się zdziwiłem,że nikt o tym nie napisał :D.

0

Ja widzę to tak,i to całkiem szczerze.Zawsze gdy messi grał to pomocnicy miałem wrażenie,że nie ryzykują,chowają się.Tak samo taki roberto,to tak działa wg,że jak nasi widzą messiego to po prostu boją się sami coś zrobić(chamują się).Wiedzą,ż Leo jest wszędzie i nie chcą mu tak jakby wejść w paradę.Nie wiem czy tylko ja wczoraj zauważyłem jak śmiało grał nasz bez leo.Nie było tylko,piłka do tyłu,do leo itd, tylko każdy coś pokazywał.Przykład genialnej akcji rakitica z podaniem do suareza,tych przyspieszen neya czy roberto.Nawet masche wychowdził wysoko i rozgrywał,o czym to świadczy,że jako indywidualności jako cały zespół pokazujemy dopiero bez Leo.Tak też było jak za czasów gry alexisa i pedro messi miał kontuzje,graliśmy bez kompleksów i wygraliśmy wszystkie mecze.Odpoczynek trochę dłuższy messiemu i nam nie musi wyjść wcale na złe,a na dobre ;).Pozdrawiam.

0

Tak szybko.To super :).Leo ty zawsze wiesz jak nas uszczęśliwić.Ty zawsze będziesz się starał oby wrócić jak najszybciej.Vamos leo.

0

Walczmy o Leonidasa panowie bo jest nam teraz w hu* potrzebny.Pierwszy raz mam błagalną prośbę do tej mafii-kur** zarejestrujcie go i dajcie nam zbawienną decyzję.Ile jeszcze oni argumentów potrzebują,jeden zawodnik wypada na praktycznie cały rok,a nasz najlepszy zawodnik pauzuje 7-8 tyg plus jeszcze kontuzje i wracający teraz zawodnicy.No nie bądzmy śmieszni,muszą go do jasnej ciasnej zarejestrować,bo po prostu zwątpie w ten świat.

7

Gdzie mozna obejrzec walke adamka??!!!

0

virreall liderem.

0

Według mnie super :).I ten roberto,

0

Oby!Bo narazie powinniśmy sobie poradzić patrząc na naszą dzisiejszą grę.

0

Messi na El Clasico będzie gotowy z palcem w dupie.Policzcie sobie dni.Leo nie bedzie max 48 dni,a do el clasico zostało 42 dni.Tydzie wczesniej go wylecza mysle wiec wierze ze wystapi :).

2

A tak pozatym skąd wiecie,że bez messiego nie będziemy grali lepiej.Nasz brak motywacji może teraz obrócić się w mega mocną i zjednoczoną drużynę.

1

Nie no mnie to rozwala,tyle kontuzji a i tak mamy lidera.To teraz fifa nas chyba z tej ligi wywali bo nie wierzy w to co widzi :D.

0

Zatanczmy labada panowie.Jestesmy bez messiego,obrony i pomocy a i tak jestesmy lepsi od realu.Buhahahaha :D.

0

To jestes dziwny.

4

W tym meczu prawie miałem zawał :D.

0

Hahahaha,karma wraca.Hura!!!!!!!!!

2

O kur**,udało się.Nie wierzę w to O_o.

3

Kameni mnie rozpier**** :D.

0

Naprzód kameni,strzel gola,a ty ronaldo rób swój piękny taniec godny ZP.

2

Chłopy,damy radę tylko uwierzmy,że nasz zespół jest wstanie dokonać kolejnych wielkich rzeczy.Teraz musimy zajebiście wspierać naszą Barcę bo ona tego strasznie potrzebuje tak jak dziś kibice na Camp Nou.Wierzę,że przetrwamy do stycznia,a jeśli nie i tak będę dumny z naszych starań!Dzisiaj graliśmy dobrze,jesteśmy wstanie wytrwać,nadzieja umiera ostatnia i tej nadziei trzymajmy się z całej siły.Visca El Barca!!!

0

Powiem tak,liczmy na to zeby zarejestrowali turka,jest nam bardzo potrzebny.

1

Reports: Messi has injured his Medial Collateral Ligament (MCL) in his left knee. Expected to be out for 3 weeks. pic.twitter.com/a1dOLhdpRB Łapcie info o messim z eurosport.

0

Wbrew waszych smiesznych komentarzy ja nie jestem slepy i moge z duma powiedziec ze z tyloma kontuzjami gramy naprawde dobrze,a roberto wyrasta nam na gracza pierwszej jedenastki :).

0

Naprawde pozwoli :D.???!!!

4

Akcja cudowna trzeba przyznac.

0

Neymar jprdl,on ma albo taka krotka pamiec albo jest ...

0

Nosz kur** gramy dobrze.Aż jestem zdziwiony.Prawdziwy zespół nam się zrobił.

0

Sergi roberto to klasa sama w sobie.Zajebiście się rozwinał.Nawet moze gra w pomocy wg.

0

Aha,juz wiem.Nie skomentuje tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?