FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie się trochę skróci z uwagi na nasz kadrę.
0
Hahaha,a tu psikus i wygrywamy obrońcami lige mistrzow,bo wszyscy pozostali kontuzje a masche strzela swego pierwszego gola w Barcie :D.
0
NO ale jak możesz być jego hejterem,jeśli zawodnik gra lepiej to chyba powoli powinieneś się do niego przekonać tymbardziej że uratował nam dupę ;).
0
Twoich narzekań chyba,że jesteś bardzo poważny.
0
A ty piszesz że jesteś jego hejterem,dwa niesamowicie dla nas trudne mecze nawet ten z palmas zagrał na miano zawodnika meczu a ty jesteś jego hejterem.Nie rozumie ciebie wogóle!
0
Koleś,jak masz problem ze wzrokiem to iść do okulisty.Roberto mecz z palmas miał zajebisty(drybling,podania,wszystko),a w tym wszedł i ożywił grę.No ja się pytam co więcej mam wymagać od zawodnika??!!!!
0
Tak wczoraj było.Jak widziałem te komentarze to nie wiedziałem czy śmiać czy płakać.
0
Szkoda naboi,lepiej zrzucić ich z urwiska.
0
Jesttttttttttt kyrw********** roberto,udowodniles kur** wszystkim hejterom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-To mój spontaniczny komentarz z wczoraj.Możemy być dumni z tego chłopaka,bo tylko Enrique widział w nim potencjał.Świetny zawodnik się robi,rozwija się z każdym meczem coraz bardziej ;).
0
Szkoda ale jest roberto :).
0
Jestem dumny z ciebie Barco,a niektórzy nie powinni miec tutaj prawa głosu,zero wiary w zespół.Smutne to jest.
1
Kocham cię Barcelono nad życie,to było coś pięknego.A sergi roberto,wyrasta nam filar drużyny :).
0
Kurw************ jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hahahahaha
2
Jesttttttttttt kyrw********** roberto,udowodniles kur** wszystkim hejterom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jprdl,to jest horror :(.
0
Nie narzekajmy tylko wierzmy w naszą drużynę ;).Jest jak jest i nic na to nie poradzimy.A ter stegen gra dzisiaj dobre zawody,coraz bardziej mi się podoba i nie wiem o co wam właściwie chodzi.
0
Powiem szczerze,nie jest zle.Teraz dopiero się zgraliśmy,neymar na duzy plus.Nic tylko czekac na gole i nie narzekajcie ;).
0
Naprzód Barco!
0
Przecież wiem,ale ja tylko tak dla uzmysłowienia to napisałem.
5
Słuchaj czemu ty tak gadasz.Powiadam ci jesteś pesymistą.Idz się pomódl i zdobądz wiarę.
0
To był sen gdy byłem w przyszłości i to widziałem a potem chciałem się obudzić i poprosiłem gościa od maszyny z przyszłości,żeby mnie obudził.Dlatego w moim poprzednim komentarzu napisałem,że taki miałem sen ;).Sen w rodzaju przepowiedni.
0
Dzięx,heh sam jestem ciekawy czy ten sen był prawdziwy ;D.
0
To teraz taka taktyka.Neymar wolny elektron,iniesta lub alves w ataku i jakoś to będzie ;).
2
Mnie interesuje tylko Barca i tylko to mogę wam przepowiedzieć ;).
4
Szczera prawda.
2
Ludzie,mogę wam jedynie powiedzieć,że będziecie w pełni szczęścia na koniec sezonu.A Leo i Arda,nie skomentuje,bo to poezja.A nasz hallilovic wyrosnął nam na drugiego inieste(te podania to czysty artyzm).Ale sami zobaczycie ;).A furii HD nie będę przepowiadał bo prawie wypadłem z okna gdy to zobaczyłem.
1
Powracam do was z przyszłości,i oświadczam,że zdobyliśmy kolejny tryplet a turan strzelił gola na wagę lm.Pozdro i widzimy się na końcu sezonu :D.
0
No będzie ciężko teraz bez messiego,ale zepniemy dupe i damy radę :).
0
Jakby messi tak zrobił to bym się nawet nie zdziwił.On by wszystko zrobił dla Barcy ;).
2
Duma kataloni panie przypominalski.Nie myl pan pojęć względem kto do kogo jest rasistą i zostaw nas pan w spokoju.Jak można być takim hipokrytą.Po tylu latach mu się olśnienie objawiło.Jprdl,wez idz pan zjedz snickersa,pomoże.