0

Pewnie się trochę skróci z uwagi na nasz kadrę.

0

Hahaha,a tu psikus i wygrywamy obrońcami lige mistrzow,bo wszyscy pozostali kontuzje a masche strzela swego pierwszego gola w Barcie :D.

0

NO ale jak możesz być jego hejterem,jeśli zawodnik gra lepiej to chyba powoli powinieneś się do niego przekonać tymbardziej że uratował nam dupę ;).

0

Twoich narzekań chyba,że jesteś bardzo poważny.

0

A ty piszesz że jesteś jego hejterem,dwa niesamowicie dla nas trudne mecze nawet ten z palmas zagrał na miano zawodnika meczu a ty jesteś jego hejterem.Nie rozumie ciebie wogóle!

0

Koleś,jak masz problem ze wzrokiem to iść do okulisty.Roberto mecz z palmas miał zajebisty(drybling,podania,wszystko),a w tym wszedł i ożywił grę.No ja się pytam co więcej mam wymagać od zawodnika??!!!!

0

Tak wczoraj było.Jak widziałem te komentarze to nie wiedziałem czy śmiać czy płakać.

0

Szkoda naboi,lepiej zrzucić ich z urwiska.

0

Jesttttttttttt kyrw********** roberto,udowodniles kur** wszystkim hejterom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-To mój spontaniczny komentarz z wczoraj.Możemy być dumni z tego chłopaka,bo tylko Enrique widział w nim potencjał.Świetny zawodnik się robi,rozwija się z każdym meczem coraz bardziej ;).

0

Szkoda ale jest roberto :).

0

Jestem dumny z ciebie Barco,a niektórzy nie powinni miec tutaj prawa głosu,zero wiary w zespół.Smutne to jest.

1

Kocham cię Barcelono nad życie,to było coś pięknego.A sergi roberto,wyrasta nam filar drużyny :).

0

Kurw************ jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hahahahaha

2

Jesttttttttttt kyrw********** roberto,udowodniles kur** wszystkim hejterom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jprdl,to jest horror :(.

0

Nie narzekajmy tylko wierzmy w naszą drużynę ;).Jest jak jest i nic na to nie poradzimy.A ter stegen gra dzisiaj dobre zawody,coraz bardziej mi się podoba i nie wiem o co wam właściwie chodzi.

0

Powiem szczerze,nie jest zle.Teraz dopiero się zgraliśmy,neymar na duzy plus.Nic tylko czekac na gole i nie narzekajcie ;).

0

Naprzód Barco!

0

Przecież wiem,ale ja tylko tak dla uzmysłowienia to napisałem.

5

Słuchaj czemu ty tak gadasz.Powiadam ci jesteś pesymistą.Idz się pomódl i zdobądz wiarę.

0

To był sen gdy byłem w przyszłości i to widziałem a potem chciałem się obudzić i poprosiłem gościa od maszyny z przyszłości,żeby mnie obudził.Dlatego w moim poprzednim komentarzu napisałem,że taki miałem sen ;).Sen w rodzaju przepowiedni.

0

Dzięx,heh sam jestem ciekawy czy ten sen był prawdziwy ;D.

0

To teraz taka taktyka.Neymar wolny elektron,iniesta lub alves w ataku i jakoś to będzie ;).

2

Mnie interesuje tylko Barca i tylko to mogę wam przepowiedzieć ;).

4

Szczera prawda.

2

Ludzie,mogę wam jedynie powiedzieć,że będziecie w pełni szczęścia na koniec sezonu.A Leo i Arda,nie skomentuje,bo to poezja.A nasz hallilovic wyrosnął nam na drugiego inieste(te podania to czysty artyzm).Ale sami zobaczycie ;).A furii HD nie będę przepowiadał bo prawie wypadłem z okna gdy to zobaczyłem.

1

Powracam do was z przyszłości,i oświadczam,że zdobyliśmy kolejny tryplet a turan strzelił gola na wagę lm.Pozdro i widzimy się na końcu sezonu :D.

0

No będzie ciężko teraz bez messiego,ale zepniemy dupe i damy radę :).

0

Jakby messi tak zrobił to bym się nawet nie zdziwił.On by wszystko zrobił dla Barcy ;).

2

Duma kataloni panie przypominalski.Nie myl pan pojęć względem kto do kogo jest rasistą i zostaw nas pan w spokoju.Jak można być takim hipokrytą.Po tylu latach mu się olśnienie objawiło.Jprdl,wez idz pan zjedz snickersa,pomoże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?