FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co gar bartra,profesor :O.
8
Ja tam się cieszę,mecz nie jest zły.Ja się zawsze zastanawiam co w głowach mają ci którzy już przed meczem myślą o manicie.Ja jak oglądam ten mecz cieszę z gry mojej drużyny a nie narzekam,a wy jesteście prawdziwymi dziećmi!
1
co
jest roberto?
0
Ja dzisiaj liczę bardzo na sergi roberto w pomocy :).
0
No,nic Barco życzę ci dziś pięknego zwycięstwa,dobrej gry w obronie i cudów z piłką przy nodze ;).
0
Powiem ci tak,nie żeruje na żadnych poleceniach i nigdy tego nie robiłem.Po prostu miło czasami dostać jak ty to mówisz kilka poleceń bo jest wtedy miło.Jestem na tyle dojrzały że nie interesują mnie takie bzdury!
0
Oby doprowadzili ją do normalnego stanu,aż się cieszę że w takim momencie nie gra Leo.
4
1
No nic,nas nie obchodzi jego ojciec,babcia czy nawet jego kumpel Alfons McDonalds.Nie,nas obchodzi jaką decyzję podejmie serducho neymara.Jeśli kocha Barcę zostanie jeszcze na wiele lat albo i mam taką nadzieję do końca swojej kariery.Tak jak kolega niżej napisał,neymar ma swojego ojca w ciemnym zakamarku swojej dup* tak więc obchodzi nas tylko neymar i nic nie uwłaczając oczywiście jego papie to jego zdanie mamy wiadomo gdzie ;).
2
Oh,napisałbym co o tym myślę ale dostałbym bana.Ale tak w skrócie i kulturalnie-Czy moglibyście się od nas odczepić?
0
Xavi płakał jak ukazawszy mu przed oczyma widmo nieskoszonej blaskiem jego wizji artysty murawy została zapieczętowana niczym w powieści Feniksa w klątwę zabłoconej skażonej wodorostami oceanu nawierzni która wypływa na ląd i odzwierciedla podły wygląd krwawej rzeczywistości,która niechybnie próbuje zniszczyć wizję generała-pisał "FcBarcelonaMessiForever".Ps.pozdrowienia dla Xaviego!
0
Duży plus dla zarządu jeśli to prawda,zły nie jest a na ławkę i za darmo.Byłby to bardzo dobry interes.
2
Powiem tak:Fifa,zarząd.To niestety nas blokuje i to bardzo.
0
Przecież transfery zrobimy,a narazie nie możemy.Kogo to wina-Fify.Musimy kimś grać,logiczne chyba nie.
4
Arda jest średniakiem ?
0
To w takim razie wytłumacz mi czemu taki kopacz jest w takim klubie jak Barca B i ponoć znajduje się wyżej w hierarchi niż sam przyłowany przez ciebie samper.
0
Bo w Barcie B jest lepszy.Dlatego!Jak nie rozumiesz bądz trenerem i zrozum.
9
Powiem wam tak,narzekacie na gumbau ale z roberto było tak samo.Kto wie może się rozwinie na miarę busquetsa.Czas pokaże a narazie nie można go oceniać na podstawie meczów w pierwszej drużynie tylko w Barcie B.Tyle ode mnie ;).
0
Tak,mamy cracka w zespole!
1
A ja z 4 0.Neymar hattrick.Po prostu tak myśle.-A to mój komentarz przed meczem,moja wiara w neya opłaciła się!
0
Szkoda,a na futbolhd itd. będą mecze po polsku czy jak.Bo jak po hiszpansku to do dupy trochę.
0
A takie pytanie wazne dla mnie,do kiedy jest dostepne elevensports w internecie,na stale bo jak tak to bardzo dobrze :).
0
Coś w tej karmie jest.A do pepe nic nie wróciło jeszcze.Hmmm...
2
Co do samego wczorajszego meczu.Są pozytywy i negatywy.Pozytywy:neymar się rozwinął jak burza i już powoli można mówić iż mamy craka na lata być może pokroju messiego,roberto znowu klasa(podania,obrona wszystko dobrze robił),bravo bronił kompletnie wszystko-zajebisty bramkarz.I to koniec pozytywów,czas na negatywy:cała obrona fatalna ale to pique i mathieu przyczynili się do tak wielu okazji przeciętnego rywala,pomoc to była również tragedia dlatego apeluje potrzebny jest nam od następnego sezonu utalentowany młody pomocnik np. taki haillovic ale trzeba kogoś jeszcze kupić!Do ataku ktoś na zmiane i kadra komletna do bólu.Na razie jest dobrze bo jesteśmy w koszmarnej sytuacji kadrowej bo praktycznie nie mamy pomocy a jeszcze najważniejszy człowiek z ataku ma kontuzje.Dajemy radę i tak trzymać aczkolwiek Lucho musi zasadzić porządnego kopa co niektórym bo nie podoba mi się ich postawa na boisku od kilku meczy i każda sporna sytuacja pod naszą bramką przysparza mnie o niemały ból głowy.No nic to wszystko,cieszę się przede wszystkim iż neymar(nasza przyszłość) rozwija się coraz bardziej,bo to on może tworzyć w przyszłości swoją i naszą wiarę w sukcesy tego klubu.
0
Ogólnie ten mecz to była porażka ale jest kolejne ważne zwycięstwo:).
0
w koncu munir,chwalmy Boga bo ten sandro to dramat!
1
Dobrze gramy według mnie a wy jak zwykle narzekacie."Kibice".
0
Brawo neymar ;).
4
Ja pierdziele,czy niektórzy nie widzą że tacy zawodnicy jak neymar muszą być pod specjalną opieką sędziego.To nie jest ronaldo który jak zanurkuje tylko strzeli sobie karnego,neymar wykonuje dużo dryblingów i narażony jest na kontuzje więc sędziowie odgwizdują niektóre faule na nim.Teraz nie symuluje,ogarnął się chłop i chwała mu za to!
3
No właśnie coś dziwnego się zaczyna dziać,jakby hd zaczynały przejmować tą stronę po założeniu la rambli.