0

A ja z 4 0.Neymar hattrick.Po prostu tak myśle.

0

A niby czemu mu zle życzysz?

0

No dzisiaj panowie liczę na udany mecz roberto,neya i munira.Dzisiaj coś czuje,że będzie zajebisty mecz do oglądania,bo dopóki rayo nie odpuści to my nie śpuścimy z tonu ;).

4

Jest lepszy od ronaldo.A więc Messi,Suarez,Lewy.

0

Tego Levante to mi nie żal wogóle bo to co grają to tragedia.Oni wogóle stoją na boisku a nie grają,nie rozumię tego.Za co im płacą?

0

To nie było śmieszne.

0

Jak byś chciał wiedzieć ten nick opisuje mój początek kibicowanie fc barcelonie a nie to że jestem dzieciaczkiem messiego.Dzięki messiemu kibicuje Barcelonie i to już dosyć dużo czasu ;).

0

Ale ten real słaby,a na nas mówią.I znowu trzeba powiedzieć że mają farta bo wynik mógłby być inny.

1

Sory ale musiałem ten film wysłać.Teraz o już wogóle mam tak ogromną nienawiść do tego klubu,że normalnie aż boję się myśleć co bym zrobił jak bym tam był.

1

Śmiech na sali po prostu,ale raczej nic z tego nie będzie.No ale sam fakt,że własny klub dał się przekupić i nagadać na swojego najlepszego zawodnika to ogromny wstyd.Nie do pomyślenia po prostu.

0

-jesli to prawda to - zenada... brac zawodnika z najgorszej druzyny ligi do pierwszego skladu na najwazniejszy mecz eliminacji, a w czym niby olkowski jest lepszy od kuby? A to komentarz jednego z wielu użytkowników ktory pisał na fejcie takie rzeczy.Och wiara w team przed meczem i trenera u niektórych jest porażająca :/.

0

Nie no coraz lepsze wieści.No niestety ale taka prawda,każda lepsza drużyna ma jakiegoś gracza top.Jak go zabraknie jest często tzw.dupa.Przykłady:real bez modrica(to nie to samo,a jeszcze hamesa to są w czarnej dupie),u nas messiego(jest o wiele ciężej ale akurat w naszym przypadku nawet dajemy sobie radę) czy nawet polska(ciężko bym ją widział bez lewego).To tylko 3 przykłady a jest ich o wiele więcej.Ale jak już powiedziałem,trenerom tym obu reprezentacji przyda się gra bez najlepszych gwiazd.Wtedy może w końcu wylecą bo swoim trenowaniem daleko niestety nie zajdą.

14

Sory ale wedlug mnie to ra rambla jest bez sensu,niedawno się tu pisało na głownej stronie,było super.A teraz nawet podczas meczu nie można się rozpisać,nie podoba mi się to i prosiłbym o zniesienie tej funkcji.

0

Komentarz usunięty

1

A to sorki bo bylem swiecie przekonany ze jest bo wczoraj tak w eleven usłyszałem.Sorki jesli to blad.

0

Powiem wam jedno,jak nie szanuje realu to wiadomo bo jestem kibicem barcy(wiadomo szacunek musi typu nie śmianie się z kontuzji jak wczoraj niektórzy),ale jednego im bardzo muszę współczuć.Dostali najgorszego możliwego trenera.Real jest stworzony do gry z kontrataków,a Włoch jakim jest Benitez według włoskiej myśli szkoleniowej niszczy ich styl.To tak jakby do nas przyszedl taki benitez to bym cisnienia nie wytrzymal.Naprawdę jeśli chodzi o naszego trenera to możemy być bardzo zadowoleni bo naprawdę jest to jeden z najlepszych swojego fachu trenerskiego ;).

1

Nie masz racji,przy pojedynkach biegowych bartra by nie dał rady i byś jeszcze bardziej narzekał.Uwierz mi,takie gadanie ze względu na jeden błąd nie ma sensu.

0

Ale zajebista lufa willama.

0

Boli ale jestem dumny,że z każdym meczem robimy krok ku lepszej grze.Przypominam,że roberto zaliczył dzisiaj interwencje sezonu bo niczym abidal wybił piłkę głową przed nabiegającym graczem sevilli.I ogromny plus dla neya,grał wybornie :).Powinno być chociaż 2 2.

1

Najgorsze jest to że to plusy znaczą że ktoś go popiera.

0

4

Piękny mecz Barco!Trudno,przegraliśmy ale to nie koniec świata.Tracimy mało do lidera,mamy 1 miejsce w grupie lm a już niedługo wrócą kluczowi zawodnicy.A wy jeszcze narzekacie,żal mi tutaj niektórych ludzi.Mało to prawdziwych osób wspierających klub,jest tylko żenujący wylew złych emocji.Tyle ode mnie na temat naszej sytuacji i meczu ;).

0

Nosz kur*****, ile pecha,nie wierze w to

0

Kur**** niemozliwe!!!!!!!!!

0

Magiczne 180 sekund COMEBACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

TAKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

0

Tak kur*** błagam suarez strzel to!!!!!!!

2

Wbrew waszym komentarzy jestem bardzo zadowolony z gry :).

1

Prawdziwi kibice jeszcze wierzą :).

1

Szkoda ale co zrobić,KONTUZJE!.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?