0

Komentarz usunięty

2

Niby to bezużyteczny ale odchyły od normy ma :D.

0

Jest,oglądałem tam ost.mecz legii.

61

luis figo:"Gra dla Barcelony to szansa na wielką karierę,ale żeby osiągnąć szczytmusisz grać w Realu".No chyba pana pojeba** do końca.

0

Ale ja tak do jaj,co wy tacy poważni drodzy panowie? :D

0

Na prawdę to było z Bayernem,co real wtedy wygrał z 2 lata temu,jak można tego nie pamiętać?

0

A dajcie już tego munirasa,chłop strzeli z połowy boiska i znowu będzie nowym messim.

1

A pamiętacie ten zajebisty wolny Ronaldo,gdy uderzył prosto w jednoosobowy mur piłkarza Bayernu :D.Oh to było piękne,niezapomniana chwila.

0

Według mnie nie,bo dobry film ma ten feeling a to po prostu wszystkie akcje z jakąś tam muzyką i tyle.

0

To ja tu jestem wróżbita Maciej,ostatnio napisałem że zdobędziemy tryplet,zdobyliśmy :D.

18

A tu munir strzela na wagę trzech punktów i wszyscy że nowy messi :D.

0

Ale po co,mamy już znakomitą kadrę,jeszcze ktoś do ataku na rezerwę i wszystko.

4

On jest zwierzakiem a nie zawodnikiem,z takim czuciem jak on nikt się nie rodzi.Instynkt robi swoje,a jak Leo czasami robi te duże oczy i robi tą swoją grzywę do góry to przypomina tygrysa.

0

Jak messi wróci to będzie dosłownie zabawa na boisku.Teraz nasza drużyna gra jako zespół, a jako że messi przedtem ogólnie robił wszystko to wyobrazcie sobie co będzie jak wróci.Współczuje przeciwnikom.

1

Neymara się cholernie dobrze ogląda,ja nie narzekam.

0

A wiecie co z kontuzją rakitica?

0

Neymar z Luisito znowu kompletny mecz ;).

1

Nie coś z mięśniem.

52

4 kolejka,4 listopada to też Arsenal musi być czwarty :D.

0

Brawo neymar.

1

Link,a Wszechmogący podarował ci mózg?Pamiętaj że zawsze możesz go użyć,koniec wskazówek.

0

Ale nie cierpię takiego narzekania.

0

Widać że Lucho widzi poważnie ten mecz.

0

Komentarz usunięty

1

Życzę Neymarowi i Luisowi kolejnych bramek.Zasługują na to bo są świetnymi piłkarzami jak i ludzmi :).

0

W sumie masz rację.

0

Bo to świetni zawodnicy,mają doskonałą technikę.Uwielbiam tych graczy i grają oczywiście w Barcie to czemu by nie zrobić takiej kompilacji.

3

Chciałbym z okazji dzisiejszego meczu pokazać wam ten film mojego autorstwa jakby co ;).Teraz pracuje nad filmem pt."Neymar Jr and Arda Turan skills".

0

Cristiano Ronaldo Vs Paris Saint Germain (Home) 720p (03.11.2015) By NugoBasilaia-Serio?

1

Dokładnie,to jest żenada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?