FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
0
Jest,oglądałem tam ost.mecz legii.
61
luis figo:"Gra dla Barcelony to szansa na wielką karierę,ale żeby osiągnąć szczytmusisz grać w Realu".No chyba pana pojeba** do końca.
0
Ale ja tak do jaj,co wy tacy poważni drodzy panowie? :D
0
Na prawdę to było z Bayernem,co real wtedy wygrał z 2 lata temu,jak można tego nie pamiętać?
0
A dajcie już tego munirasa,chłop strzeli z połowy boiska i znowu będzie nowym messim.
1
A pamiętacie ten zajebisty wolny Ronaldo,gdy uderzył prosto w jednoosobowy mur piłkarza Bayernu :D.Oh to było piękne,niezapomniana chwila.
0
Według mnie nie,bo dobry film ma ten feeling a to po prostu wszystkie akcje z jakąś tam muzyką i tyle.
0
To ja tu jestem wróżbita Maciej,ostatnio napisałem że zdobędziemy tryplet,zdobyliśmy :D.
18
A tu munir strzela na wagę trzech punktów i wszyscy że nowy messi :D.
0
Ale po co,mamy już znakomitą kadrę,jeszcze ktoś do ataku na rezerwę i wszystko.
4
On jest zwierzakiem a nie zawodnikiem,z takim czuciem jak on nikt się nie rodzi.Instynkt robi swoje,a jak Leo czasami robi te duże oczy i robi tą swoją grzywę do góry to przypomina tygrysa.
0
Jak messi wróci to będzie dosłownie zabawa na boisku.Teraz nasza drużyna gra jako zespół, a jako że messi przedtem ogólnie robił wszystko to wyobrazcie sobie co będzie jak wróci.Współczuje przeciwnikom.
1
Neymara się cholernie dobrze ogląda,ja nie narzekam.
0
A wiecie co z kontuzją rakitica?
0
Neymar z Luisito znowu kompletny mecz ;).
1
Nie coś z mięśniem.
52
4 kolejka,4 listopada to też Arsenal musi być czwarty :D.
0
Brawo neymar.
1
Link,a Wszechmogący podarował ci mózg?Pamiętaj że zawsze możesz go użyć,koniec wskazówek.
0
Ale nie cierpię takiego narzekania.
0
Widać że Lucho widzi poważnie ten mecz.
0
Komentarz usunięty
1
Życzę Neymarowi i Luisowi kolejnych bramek.Zasługują na to bo są świetnymi piłkarzami jak i ludzmi :).
0
W sumie masz rację.
0
Bo to świetni zawodnicy,mają doskonałą technikę.Uwielbiam tych graczy i grają oczywiście w Barcie to czemu by nie zrobić takiej kompilacji.
3
0
Cristiano Ronaldo Vs Paris Saint Germain (Home) 720p (03.11.2015) By NugoBasilaia-Serio?
1
Dokładnie,to jest żenada.