FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to po meczu niestety.
0
Żebyś wiedział.
0
Ławki nie mamy i trudno będzie w hu*.
0
Mamy teraz przejeba**.
7
A jaki ty jesteś irytujący.
0
Naprzód Barco!
0
Podobno mecz realu z atletico madryt unieważnino z powodu przeniesienia stadionu Vincente Calderon na Sanchez Pizjuan :D.
0
A kto go łapkuje,dziwni ludzie : /.
2
Za dużo w dupi*.Tak się twoja choroba nazywa ;).
2
Na duży plus:Roberto,Suarez i neymar.Pique się trochę ogarnął,rakitic w końcu błysnął z dwoma zagraniami a munir nawet mi się podoba.A sam neymar ciągnie naszą grę do przodu,busquetsa też muszę bardzo pochawlić.A bravo nie wymaga komentarza :).Ogólnie nasza gra na ogromny plus!
3
Pique co ty odpierd*****?!
0
Heheszki widzę :D.
1
A co ty chciałeś bo nie wiem.
1
Posiadamy legendę na ławce.W razie czego mamy asa w rękawie :D.
0
Wiesz,co ja to już mam nawet w dupie te kontuzje bo jest ich już tyle,że jestem pewny,iż więcej pecha mieć po prostu nie możemy ;).
1
A neymar gdzie,gdyby go w skladzie nie bylo to lezymy chociaż kto wie ale lepiej o tym nie mysleć.
1
Barco do boju dzisiaj,mamy zajebisty team i wierzę że wygramy.Po cichu licze na asystę roberto ;).
0
I 1 na liczbie trafień do siatki :D.
1
O co ci kaman,czyżby kibic z madrytu?
1
Jprdl jak to brzmi.Barca-Sevilla pt."Pojedynek rezerwowych" :D.
0
Faktycznie,aż za cicho.
0
Ej,nie sadz może nie tragedia,ale taki niefart,że te jeden dzień zabrakł.
0
Ale ja mam przesrane,El Clasico jest 22 listopada a mnie wtedy jeden dzień w przód dzieli od urodzin w ten wspaniały mecz.Mam pecha :(.
1
3
0
Dokładnie,jakoś se poradzimy ;).
3
1
http://www.ronaldo7.net/gallery/game/01_10_2014/ronaldo10.jpg Ronaldo pod nieobecność Messiego :D.
0
Chwała ci za te słowa i pozdrawiam ;).Po prostu z ostatnich koment wydawałeś mi się oschły i dlatego cię tak zaatakowałem.
0
Trochę ironii jest,trudno się z tym nie zgodzić aczkolwiek mimo wszystko zauważyłem u ciebie dość sceptyczne podchodzenie do sprawy.Więcej wiesz obiektywizmu,nie myśl co będzie za tyle sryle lat tylko teraz.Jeśli nasz wychowanek gra dobrze to my jako kibice powinniśmy być z niego dumni bo się rozwija a nie rzucać teksty typu:"Zobaczymy jak się rozwinie za ileś tam".Już trochę gra,zrobił duży progres i nic tylko chwalić i być zadowolonym z jego postawy.Po prostu próbuje cię przekonać do polubienia roberto w chwili gdy nam bardzo pomaga,nic więcej.