0

No to po meczu niestety.

0

Żebyś wiedział.

0

Ławki nie mamy i trudno będzie w hu*.

0

Mamy teraz przejeba**.

7

A jaki ty jesteś irytujący.

0

Naprzód Barco!

0

Podobno mecz realu z atletico madryt unieważnino z powodu przeniesienia stadionu Vincente Calderon na Sanchez Pizjuan :D.

0

A kto go łapkuje,dziwni ludzie : /.

2

Za dużo w dupi*.Tak się twoja choroba nazywa ;).

2

Na duży plus:Roberto,Suarez i neymar.Pique się trochę ogarnął,rakitic w końcu błysnął z dwoma zagraniami a munir nawet mi się podoba.A sam neymar ciągnie naszą grę do przodu,busquetsa też muszę bardzo pochawlić.A bravo nie wymaga komentarza :).Ogólnie nasza gra na ogromny plus!

3

Pique co ty odpierd*****?!

0

Heheszki widzę :D.

1

A co ty chciałeś bo nie wiem.

1

Posiadamy legendę na ławce.W razie czego mamy asa w rękawie :D.

0

Wiesz,co ja to już mam nawet w dupie te kontuzje bo jest ich już tyle,że jestem pewny,iż więcej pecha mieć po prostu nie możemy ;).

1

A neymar gdzie,gdyby go w skladzie nie bylo to lezymy chociaż kto wie ale lepiej o tym nie mysleć.

1

Barco do boju dzisiaj,mamy zajebisty team i wierzę że wygramy.Po cichu licze na asystę roberto ;).

0

I 1 na liczbie trafień do siatki :D.

1

O co ci kaman,czyżby kibic z madrytu?

1

Jprdl jak to brzmi.Barca-Sevilla pt."Pojedynek rezerwowych" :D.

0

Faktycznie,aż za cicho.

0

Ej,nie sadz może nie tragedia,ale taki niefart,że te jeden dzień zabrakł.

0

Ale ja mam przesrane,El Clasico jest 22 listopada a mnie wtedy jeden dzień w przód dzieli od urodzin w ten wspaniały mecz.Mam pecha :(.

1

6:48 Luis Suarez your teeth are offside :D.

3

Irina time :D.

0

Dokładnie,jakoś se poradzimy ;).

3

Piękny ten film i oby w tym roku też tak było ;).

1

http://www.ronaldo7.net/gallery/game/01_10_2014/ronaldo10.jpg Ronaldo pod nieobecność Messiego :D.

0

Chwała ci za te słowa i pozdrawiam ;).Po prostu z ostatnich koment wydawałeś mi się oschły i dlatego cię tak zaatakowałem.

0

Trochę ironii jest,trudno się z tym nie zgodzić aczkolwiek mimo wszystko zauważyłem u ciebie dość sceptyczne podchodzenie do sprawy.Więcej wiesz obiektywizmu,nie myśl co będzie za tyle sryle lat tylko teraz.Jeśli nasz wychowanek gra dobrze to my jako kibice powinniśmy być z niego dumni bo się rozwija a nie rzucać teksty typu:"Zobaczymy jak się rozwinie za ileś tam".Już trochę gra,zrobił duży progres i nic tylko chwalić i być zadowolonym z jego postawy.Po prostu próbuje cię przekonać do polubienia roberto w chwili gdy nam bardzo pomaga,nic więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?