0

Ten komentator mowil o dobrej wiesci ale nie slyszalem.Ktos wie???

11

Oby ta przerwa messiego wyniosła tylko tydzień.Amen.

0

HD,bez komentarza.

6

To jest chora sytuacja,wszystko działa przeciwko nam.A najbardziej mnie rozpier**** fakt,że i tak zdobyliśmy tryplet,a w tym sezonie nasze miejsce w tabeli nie jest złe patrząc na to ile mamy kontuzji,brak rejestracji zawodnika(nieporozumienie totalne) i ławkę.Ja jako wierny kibic chłopy jestem z was dumny.Visca El Barca!

4

Komentarz usunięty

11

Szlag mnie za chwile trafi.

0

Idz do białych wierny kibicu :D.

0

Ten sezon to horror jakiś.

1

Nosz kur** mać!!!Ile pecha!!/??

0

Dasz radę messi,wstaniesz!

0

Hahaha,mamy robbena w skladzie.Super :D.

0

Ja tak samo i żeby wszystko wróciło na odpowiednie tory bo to jest najważniejsze :).

4

Nie ma.Jest powołany.

3

Brawo James,cieszę się,że nie masz wady wzroku jak inni :D.

0

Coś pięknego,jak ja się cieszę,że mimo tych wszystkich przeciwności jakie są planowane przeciwko nam mamy taki bryliant w zespole.Naprawdę cieszmy się,że mamy tego piłkarza w zespole :).

2

O kur** doprecyzowanie odpowiedzi.Co to do chu** ma znaczyć,oni mają zamiar się z nami w kotka i myszkę bawić,Tak?!To zginiecie za kilka lat i zgnijecie w więzieniu.Ta niby organizACJA myśli,nie wiem że przepisy nie istnieją.przecież to jest nienormalne,musimy z tymi .......!!*#$$%% walczyć bo innego wyjścia nie ma.Ja nie mam zamiaru odpuścić marzeń o kolejnych trofeach i świetnych meczach Barcy bo jacyś panowie mają taki kaprys.Szczera opinia,nie banować bo za co?!!

3

0

Damy radę wierzę w naszych i że w drugiej wejdzie rakitic.

0

Byłoby zajebiście,ale cóż zobaczymy czy ktoś znowu nie zrobi nam pod górkę.Bo jeśli przepisy jasno mówią,iż w miejsce kontuzjowanego zawodnika dłużej niż 5 mies. ma prawo do zarejestrowania piłkarza,który był objęty zakazem transferowym.Oni w tej chwili(Fifa) nie mają prawa zrobić inaczej,a jeśli coś wykombinują to stracę jakikolwiek szacunek do tej organizacji choć w sumie praktycznie go nie mam.

0

Nie skomentuje tego.Macie rację zdupcie Barce bo ona jest najgorsza.Jako jedyna zachowuje piękną tradycję i żal dupę ściska.Żałosne.

2

Messi na tym zdjęciu wygląda jak kot,który się łasi,a jego koledzy wygrzebują mu wszy z głowy :D.

0

Piękna asysta.

2

Czy on powiedzial zadnych pornosow czy sie przeslyszalem :D.

1

Tera stejgena-Serio?

3

Kocham cię Lucho,zajebisty skład według mnie i messi w końcu w pomocy.

0

XD.Pamiętny wieczór to będzie.Mam nadzieję dzisiaj na bramki Neya-niech się chłop odblokuje.

12

Zauważcie,że mamy bardzo dobrą sytuację w tabeli.Wygrywamy ten mecz i już 2 punkty przewagi nad "sędzią" i resztą teamów.Oby tak dalej,bo idziemy w bardzo dobrym kierunku.Byle przetrzymać sytuację w jakiej jesteśmy(czyli kontuzje) i będzie super.

2

Niech się w łe* jeb*** bo takich obrzydliwych komentarzy nienawidzę.Zero obiektywności.Takie coś można nazwać jednym słowem:brak moralności i obiektywności panie czeryszew,zresztą marcelo też.

6

Komentarz usunięty

1

Oby im pokazał gdzie raki zimują.Należy im się to za to co odwalają.Niech wygra sport a nie sędzia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?