FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten komentator mowil o dobrej wiesci ale nie slyszalem.Ktos wie???
11
Oby ta przerwa messiego wyniosła tylko tydzień.Amen.
0
HD,bez komentarza.
6
To jest chora sytuacja,wszystko działa przeciwko nam.A najbardziej mnie rozpier**** fakt,że i tak zdobyliśmy tryplet,a w tym sezonie nasze miejsce w tabeli nie jest złe patrząc na to ile mamy kontuzji,brak rejestracji zawodnika(nieporozumienie totalne) i ławkę.Ja jako wierny kibic chłopy jestem z was dumny.Visca El Barca!
4
Komentarz usunięty
11
Szlag mnie za chwile trafi.
0
Idz do białych wierny kibicu :D.
0
Ten sezon to horror jakiś.
1
Nosz kur** mać!!!Ile pecha!!/??
0
Dasz radę messi,wstaniesz!
0
Hahaha,mamy robbena w skladzie.Super :D.
0
Ja tak samo i żeby wszystko wróciło na odpowiednie tory bo to jest najważniejsze :).
4
Nie ma.Jest powołany.
3
Brawo James,cieszę się,że nie masz wady wzroku jak inni :D.
0
2
O kur** doprecyzowanie odpowiedzi.Co to do chu** ma znaczyć,oni mają zamiar się z nami w kotka i myszkę bawić,Tak?!To zginiecie za kilka lat i zgnijecie w więzieniu.Ta niby organizACJA myśli,nie wiem że przepisy nie istnieją.przecież to jest nienormalne,musimy z tymi .......!!*#$$%% walczyć bo innego wyjścia nie ma.Ja nie mam zamiaru odpuścić marzeń o kolejnych trofeach i świetnych meczach Barcy bo jacyś panowie mają taki kaprys.Szczera opinia,nie banować bo za co?!!
3
0
Damy radę wierzę w naszych i że w drugiej wejdzie rakitic.
0
Byłoby zajebiście,ale cóż zobaczymy czy ktoś znowu nie zrobi nam pod górkę.Bo jeśli przepisy jasno mówią,iż w miejsce kontuzjowanego zawodnika dłużej niż 5 mies. ma prawo do zarejestrowania piłkarza,który był objęty zakazem transferowym.Oni w tej chwili(Fifa) nie mają prawa zrobić inaczej,a jeśli coś wykombinują to stracę jakikolwiek szacunek do tej organizacji choć w sumie praktycznie go nie mam.
0
Nie skomentuje tego.Macie rację zdupcie Barce bo ona jest najgorsza.Jako jedyna zachowuje piękną tradycję i żal dupę ściska.Żałosne.
2
Messi na tym zdjęciu wygląda jak kot,który się łasi,a jego koledzy wygrzebują mu wszy z głowy :D.
0
Piękna asysta.
2
Czy on powiedzial zadnych pornosow czy sie przeslyszalem :D.
1
Tera stejgena-Serio?
3
Kocham cię Lucho,zajebisty skład według mnie i messi w końcu w pomocy.
0
XD.Pamiętny wieczór to będzie.Mam nadzieję dzisiaj na bramki Neya-niech się chłop odblokuje.
12
Zauważcie,że mamy bardzo dobrą sytuację w tabeli.Wygrywamy ten mecz i już 2 punkty przewagi nad "sędzią" i resztą teamów.Oby tak dalej,bo idziemy w bardzo dobrym kierunku.Byle przetrzymać sytuację w jakiej jesteśmy(czyli kontuzje) i będzie super.
2
Niech się w łe* jeb*** bo takich obrzydliwych komentarzy nienawidzę.Zero obiektywności.Takie coś można nazwać jednym słowem:brak moralności i obiektywności panie czeryszew,zresztą marcelo też.
6
Komentarz usunięty
1
Oby im pokazał gdzie raki zimują.Należy im się to za to co odwalają.Niech wygra sport a nie sędzia.