6

Oprócz tego,że ronaldo nie jest najlepszym piłkarzem świata to chciałbym zakończyć spekulację o jaraniu się jego 50 golami.Na przykład biorę dzisiejszy mecz.Ronaldo nie miał sytuacji ani to z karnego ani to sytuacji w której może wystawić się do strzału na pustaka bądz sam na sam.Jeśli drużyna realu jest w komplecie to wszystko jest ustalone.Real gra,aż w końcu dochodzi do sytuacji 1 na 1.Tych sytuacji jest bardzo dużo szczególnie z słabszymi rywalami.Co robią wtedy zawodnicy realu.No właśnie-od razu kierują piłkę do rzekomo najlepszego piłkarza świata,który nie może mieć problemów ze skończeniem tej akcji.Zasługą tylu jego oh i ah "pięknych goli" jest to,że zawsze wszystkie wypracowane okazje przez zazwyczaj pomocników(james,isco,kroos,modric itd) wykańcza cristiano.On dla tego ma tyle goli bo tylko na nich mu zależy,wie ,że nie ma na tyle umiejętności żeby przejść chociażby jednego zawodnika,więc ciągle oczekuje na zdobycie rekordowej liczby goli poprzez zwyczajne dołożenie nogi.To już nawet napastnika cechuje to,iż potrafi przejść chociażby raz do czasu jednego zawodnika i strzelić bramkę.A Cr7 to najlepszy piłkarz świata,on nie gra pod drużynę,on tylko by najlepiej stał pod bramką i czekał na dołożenie nogi.Przepraszam bardzo,ale nigdy nie dowiem się za co ceniło i nadal ceni się tego gracza.Moja opinia i czekam na rzetelne i konkretne odpowiedzi z waszej strony.

1

A tam był spalony przy benzemie to sędzia nie widzi.Nie skomentuje tego.

6

Nie mogę patrzeć na tą niesprawiedliwość.Od razu im tytuł dajcie najlepiej.

6

Komentarz usunięty

6

I kur** wez to ogarnij.Przed ralem nie schowaja sie w polu karnym,a przed nami tak.Filozofia druzyn w La Liga.

0

Najbardziej mi jest żal tego isco.Tak cholernie pasuje do Barcy,a gra w realu gdzie ten styl zupełnie do niego nie pasuje.Szkoda,może kiedyś zdecyduje się do nas przyłączyć jak będzie mało grał.

1

Ten Costa według mnie jest nienormalny,czemu on tak prowokuje tych zawodników.To jego Chelsea inaczej nie potrafi wygrać tylko poprzez oszustwo.Teraz jeszcze bardziej nie trawię tego zespołu.

3

No właśnie o to chodzi.O tą wymienność.Możemy sobie pozwolić na takie ustawienie bo jesteśmy drużyną,która potrafi grać będąc na każdym polu boiska.

5

To niech rakitic się odwazy w koncu strzelic a nie się boi nie wiem czego.

0

Uważam,że trzeba to wypróbować.Byście się zdziwili jakbyśmy zajebiście klepali.

7

Słuchajcie,jutro mam nadzieję ujrzeć alvesa na środku pomocy,mam nadzieję,że lucho jest szaleńcem i da taki wariant w meczu ze slabszym rywalu.Roberto kompletnie sie tam nie nadaje,a alves ze swojego sposobu gry mógłby być nawet dobrym pomocnikiem.

0

No trudno,serducho boli,ale musimy iść dalej i udowodnić wszystkim,że mamy prawdziwe jaja.

0

Jprdl nie wierzę.Czemu my mamy takiego pecha?!

0

No nic,nasz trener musi dać opindol w szatni i ruszamy na drugą połowę ;).

18

Nie trawię gościa, rzekomo najlepszego piłkarza świata, a jednocześnie żebrzącego o karne, lub wprost nurkującego i nabijającego licznik bramek przez ładowanie połowy goli na pustaka. Aby być najlepszym, to trzeba się zachowywać jak najlepszy, czyli mieć na tyle dumy, żeby móc ostentacyjnie brzydzić się cygaństwem boiskowym i kradzionymi na oczach tłumów tytułami i rekordami. Nie wiem komu ten człowiek imponuje, chyba tylko tego samego rodzaju cwaniakom, którzy uważają, że ukraść a zarobić to to samo, a oszustwo jest elementem rywalizacji sportowej.

Zastanawiam się, czy Ronaldo przetrwa w pamięci jako gracz z panteonu prawdziwych gwiazd. Każdego wybitnego gracza kojarzy się bowiem z czegoś charakterystycznego, np. Ronaldinho i jego wybitna technika dryblingu, Zidane i jego elegancja, Iniesta i jego przegląd pola,Messi i jego różnorodność(niebywałe panowanie nad piłką). Ronaldo i jego... karne? Dobijanie piłki? Żenujący sposób celebrowania goli? Taka jest moja opinia i kłóćcie się jak chcecie,ale zdania nie zmienię.Pozdrawiam;).

0

No pogba ładnie podał trzeba przyznać.

2

0

Jak na brak tylu zawodników to jestem pod wrażeniem.Możemy to wygrać,ale mimo wszystko wpuścił bym messiego w drugiej.

0

koniec meczu panowie :D.Według komentatorów mamy remis.

0

Barcaaaa,do boju!!!!!!!!!!!!!!

10

Powiem tak,przyszedł czas żeby to neymar udzwignął naszą drużynę.

0

Karny kutas,nie domysliles się? :D.

5

Ronaldo pozamiatał i udowodnił swojemu odwiecznemu rywalowi San Marino,że jest lepszy.

2

Hahahaha,robi z obrońcami co chce-Sikam ze śmiechu i pluje pianą z pyska :D.

0

Casemiro reklamował swoje zagranie reką.Komentatorzy boscy.

1

YYyyy,a za Carlo grali inaczej.Też naparzali do bramki i niektóre mecze wygrywali po 5 0.Ich gra to zasługa głownie dobrych pomocników.

0

A niech se strzelają,dla przyjemności se obejrze.A tak wogóle to co nas gówno obchodzi ile oni wygrają albo czy wogóle wygrają.Na razie zależymy od siebie i to my dyktujemy tzw.warunki :).

2

No to drugi.Sorki ;).po prostu chciałbym żeby dziś zagrał bardzo dobry mecz bo to nasz crack na lata.Jego styl gry jest zajebisty.Ma taki płynny ruch jak roni kiedyś,uwielbiam tego gracza ;).

0

Hahahaha,boskie.Parodia by mogła z tego być :D.

0

Ja:"Nie ma za co".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?