FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ogólnie nasza sytuacja nie wygląda zle tylko mówię boję się trochę o tego naszego prezydenta.Przy następnych wyborach musimy coś zmienić bo już mam dosyć tego cyrku-chce normalną walkę sportową a nie jakieś sręty-przękręty bo aż rzygać się chce.A co do dzisiejszego meczu to powiem tak:jeśli to wygramy to po prostu będę w siódmym niebie bo nasz począ tek jest fenomenalny.Bez tylu zawodników,bez wzmocnień i do tego jeszcze kontuzje a i tak potrafiliśmy się zmotywować do zainkasowania tych cennych 6 punktów.A tak poza tematem to chciałem jeszcze Messiemu pogratulować drugiego bobasa.Niech oni w przyszłości gdy się zestarzejemy pisali kolejną historię Barcy ;).No nic życzmy naszym dzisiaj powodzenia bo to chyba teoretycznie najtrudniejszy mecz w sezonie.
2
Brać go,młody i perspektywiczny.Mur obok pique to byłby kolejny zajebisty transfer :).
0
Neymar na zdjęciu do siebie:"No jebn* dzisiaj ten pierwszy hattrick dla Barcy czy nie?!".
1
Brawo,pique-prawdziwy barcelonista mówi o białych to co myśli.Lucho mistrz riposty też pewnie pochwali te gustowne wypowiedzi naszego przysłowionego piqueanbera.A tak poza tematem taki suchar:Cristiano płakał widząc,że San Marino ma więcej goli od niego ;).
0
Och,cięzko powiedzieć tu cokolwiek.Jako wierny kibic w życiu nie zrywałbym z tradycją,ale prawda jest taka,że w pewnym momencie będzie trzeba to uczynić.Zawdzięczamy to właśnie Laporcie,który wprowadził nasz klub w dług.Oczywiście nie bronię Bartka.Po prostu teraz futbol jest tak materialny,że każdy tzw."Prezydent Klubu" ciągnie i wyłącznie do kasy.Smutne,ale prawdziwe.Ciężka dla kibiców sytuacja bo wchodzimy powoli w etap gdzie będzie trzeba przede wszystkim psychicznie zaakceptować sytuację gdzie futbol przekształca się w film pt."Kto ma lepszego sponsora?".Więc naszym zadaniem jest wspieranie dalej klubu i zawodników i bez względu na okoliczności nigdy nie zapomnieć o wielkiej tradycji jaką kiedyś w przyszłości dla nas będzie wtedy nosił ten klub.Vamos Barca!
0
Ej słuchajcie,prosze o pilna odpowiedz.Na jakim kanale w cyfrowym polsacie mozna ogladac la lige wtym nasza dryzyne na kanale hiszpanskim bo nie wiem a internetu nie bede mial przez cały miesiac,wiec naprawde prosze o szybka odpowiedz.
0
Też uważam,że będzie to optymalna pomoc.
0
Dobre,ale jak można tak się zgwałcić? :D.
1
Nie,przeinnaczyłem,nie czepiaj się bo nie ma czego.To nie są jakieś frazesy tylko mowa o transferze.
1
Czyli taka sytuacja:
- Real kupił DDG, ale go nie zarejestrował na czas,
- MU kupiło Navasa i ma w Anglii czas na REJESTRACJĘ jeszcze dziś.
Efekt: na pół roku zostajemy z jednym bramkarzem (Kiko) w składzie.
Van Gaal śmieje się do łez z tego jak wydmuchał Florentino...
Hala Madrid-Szczera prawda,zarząd to oni mają do wymiany.
0
https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRxqFQoTCOf8_pi71ccCFYWPcgodmigPsw&url=http%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fsport%2Ffootball%2F425467%2FTottenham-set-to-rival-Arsenal-and-Liverpool-for-Atletico-Madrid-s-Arda-Turan&psig=AFQjCNH_DMG_g-55TdqKpfQw82tZNTb-xQ&ust=1441184075456763 Leonidas powróci w wielkim stylu ;).
0
Komentarz usunięty
1
Ja jestem dumny z tego,że nasi wychowankowie dają radę:rafinha i roberto na swoich pozycjach spisują się znakomicie.Verma oczywiście kolejny raz zaskakuje,a o tridente się nie martwcie.Jak przypier**** w styczniu swoim geniuszem to nie będzie co zbierać.W tym okresie ważne są tylko wygrane,a ile to już nawet nie drugorzędna sprawa ;).I tak zwycięzca ligi zostanie wyłoniony z bezpośrednim rywalem więc na razie jest wybornie.
0
Perez Style.Nowe mody na nieodgwizdane karne weszły w życie.
0
Jestem tak wkur*****,że aż brak mi słów.Dlaczego ta malaga jest taka pechowa,a sędzia jest h****?
0
No właśnie,zrobił malagę dosłownie w chu**.
1
O kur** jakie milimetry,powinien gola zaliczyć bo praktycznie na równi było według mnie.Szkoda Malagi.
0
Malaga została oszukana.Kradzież z zwycięstwa.
0
Czemu bramki nie było,spalonego nie było,jak już to karny albo gol powinien być.
0
A który to kanał w telewizji do ligi hiszpanskiej?
0
Ale czemu canal plus?
0
Ej a czemu tam pisze w tym meczu canal plus-La liga ?
0
Nie no on będzie tego hattricka oglądał z trybun ;).Piękny widok płaczącego Cr7.
0
No to na początek hattrick z realem ;D.
0
Oby,fajnie by było go przetestować.
0
I bardzo dobrze,bo w tym sezonie mają szanse na pokazanie się.Niech ktoś z naszych odpocznie bo zarypiemy się w tym sezonie na śmierć.
0
Nie no tu masz racje,też dlatego cieszę się,iż jest ona w internecie :).
0
Ale po co za internet i telewizje nc plus jak mozna tansza,a uwierz mi,że ludzie wolą mieć dobry internet ;).
0
Przynajmiej na telewizje kasy nie będzie się traciło.
0
A wogóle to co tak nie pasuje z oglądaniem La Ligi.Macie na meczykach transmisje to oglądajcie,z czego problem robić?