1

Ogólnie nasza sytuacja nie wygląda zle tylko mówię boję się trochę o tego naszego prezydenta.Przy następnych wyborach musimy coś zmienić bo już mam dosyć tego cyrku-chce normalną walkę sportową a nie jakieś sręty-przękręty bo aż rzygać się chce.A co do dzisiejszego meczu to powiem tak:jeśli to wygramy to po prostu będę w siódmym niebie bo nasz począ tek jest fenomenalny.Bez tylu zawodników,bez wzmocnień i do tego jeszcze kontuzje a i tak potrafiliśmy się zmotywować do zainkasowania tych cennych 6 punktów.A tak poza tematem to chciałem jeszcze Messiemu pogratulować drugiego bobasa.Niech oni w przyszłości gdy się zestarzejemy pisali kolejną historię Barcy ;).No nic życzmy naszym dzisiaj powodzenia bo to chyba teoretycznie najtrudniejszy mecz w sezonie.

2

Brać go,młody i perspektywiczny.Mur obok pique to byłby kolejny zajebisty transfer :).

0

Neymar na zdjęciu do siebie:"No jebn* dzisiaj ten pierwszy hattrick dla Barcy czy nie?!".

1

Brawo,pique-prawdziwy barcelonista mówi o białych to co myśli.Lucho mistrz riposty też pewnie pochwali te gustowne wypowiedzi naszego przysłowionego piqueanbera.A tak poza tematem taki suchar:Cristiano płakał widząc,że San Marino ma więcej goli od niego ;).

0

Och,cięzko powiedzieć tu cokolwiek.Jako wierny kibic w życiu nie zrywałbym z tradycją,ale prawda jest taka,że w pewnym momencie będzie trzeba to uczynić.Zawdzięczamy to właśnie Laporcie,który wprowadził nasz klub w dług.Oczywiście nie bronię Bartka.Po prostu teraz futbol jest tak materialny,że każdy tzw."Prezydent Klubu" ciągnie i wyłącznie do kasy.Smutne,ale prawdziwe.Ciężka dla kibiców sytuacja bo wchodzimy powoli w etap gdzie będzie trzeba przede wszystkim psychicznie zaakceptować sytuację gdzie futbol przekształca się w film pt."Kto ma lepszego sponsora?".Więc naszym zadaniem jest wspieranie dalej klubu i zawodników i bez względu na okoliczności nigdy nie zapomnieć o wielkiej tradycji jaką kiedyś w przyszłości dla nas będzie wtedy nosił ten klub.Vamos Barca!

0

Ej słuchajcie,prosze o pilna odpowiedz.Na jakim kanale w cyfrowym polsacie mozna ogladac la lige wtym nasza dryzyne na kanale hiszpanskim bo nie wiem a internetu nie bede mial przez cały miesiac,wiec naprawde prosze o szybka odpowiedz.

0

Też uważam,że będzie to optymalna pomoc.

0

Dobre,ale jak można tak się zgwałcić? :D.

1

Nie,przeinnaczyłem,nie czepiaj się bo nie ma czego.To nie są jakieś frazesy tylko mowa o transferze.

1

Czyli taka sytuacja:

- Real kupił DDG, ale go nie zarejestrował na czas,

- MU kupiło Navasa i ma w Anglii czas na REJESTRACJĘ jeszcze dziś.

Efekt: na pół roku zostajemy z jednym bramkarzem (Kiko) w składzie.

Van Gaal śmieje się do łez z tego jak wydmuchał Florentino...

Hala Madrid-Szczera prawda,zarząd to oni mają do wymiany.

0

Komentarz usunięty

1

Ja jestem dumny z tego,że nasi wychowankowie dają radę:rafinha i roberto na swoich pozycjach spisują się znakomicie.Verma oczywiście kolejny raz zaskakuje,a o tridente się nie martwcie.Jak przypier**** w styczniu swoim geniuszem to nie będzie co zbierać.W tym okresie ważne są tylko wygrane,a ile to już nawet nie drugorzędna sprawa ;).I tak zwycięzca ligi zostanie wyłoniony z bezpośrednim rywalem więc na razie jest wybornie.

0

Perez Style.Nowe mody na nieodgwizdane karne weszły w życie.

0

Jestem tak wkur*****,że aż brak mi słów.Dlaczego ta malaga jest taka pechowa,a sędzia jest h****?

0

No właśnie,zrobił malagę dosłownie w chu**.

1

O kur** jakie milimetry,powinien gola zaliczyć bo praktycznie na równi było według mnie.Szkoda Malagi.

0

Malaga została oszukana.Kradzież z zwycięstwa.

0

Czemu bramki nie było,spalonego nie było,jak już to karny albo gol powinien być.

0

A który to kanał w telewizji do ligi hiszpanskiej?

0

Ale czemu canal plus?

0

Ej a czemu tam pisze w tym meczu canal plus-La liga ?

0

Nie no on będzie tego hattricka oglądał z trybun ;).Piękny widok płaczącego Cr7.

0

No to na początek hattrick z realem ;D.

0

Oby,fajnie by było go przetestować.

0

I bardzo dobrze,bo w tym sezonie mają szanse na pokazanie się.Niech ktoś z naszych odpocznie bo zarypiemy się w tym sezonie na śmierć.

0

Nie no tu masz racje,też dlatego cieszę się,iż jest ona w internecie :).

0

Ale po co za internet i telewizje nc plus jak mozna tansza,a uwierz mi,że ludzie wolą mieć dobry internet ;).

0

Przynajmiej na telewizje kasy nie będzie się traciło.

0

A wogóle to co tak nie pasuje z oglądaniem La Ligi.Macie na meczykach transmisje to oglądajcie,z czego problem robić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?