2

Muszę przyznać,że brakuje mi Neymara i jego przyśpieszenia :(.Wracaj jak najszybciej Ney :).

0

Po za tym już odwalamy drugi taki numer z tym samym zespołem więc trudno mi się tu czepiać o braki kondycyjne.Uwierz mi,że gdyby nie kolejny dziadowski pomysł z grą 5 obrońcami to byśmy ten mecz wygrali z palcem wiadomo gdzie.

3

Czy ty posiadasz cechę wiary w swoją drużynę,bo ja posiadam takową i czuje się z tym iście-zajebiście :D.

0

Ogólnie mówiąc to bardzo współczuje Bilbao,że grają z nami 3 mecze pod rząd.Takiej ilości gwałtu ze strony Mesjasza nie miał jeszcze okazji doznać żaden zespół.Tylko pozazdrościć ;).

1

Ogólnie zostałem zbanoowany wczoraj z racji spamu.No cóż,w każdym razie chciałem wyrazić moje ogromne gratulacje za wczorajszy pojedynek z sevillą.Krótko mówiąc powtórzyliśmy zajebiście duży błąd podobny to tego w zeszłym sezonie.No ale cóż.My mamy najlepszego piłkarza świata i jego przyjaciół-PEDRO-Jesteś the best.Udowodniłeś hejterom swoją bramką swoją przydatność tej drużynie.Brawo :).

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Nie,lepiej żeby ogrywał się w lidze.Ten mecz to jeszcze za głęboka woda i może okazać się to zły wybór.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

To świetna jedenastka :).

0

0

No wiesz,jak mam być szczery to ja bym tak nie zaryzykował,ale wiem,że niektórzy faceci lubią takie ryzyko.

0

Twój szef musi cię lubieć ;).

0

Jak żywa legenda Lord Douglas zakończy swą karierę u boku przyjaciół i kompana pedro na boisku,jak to pięknie ujął wybitny komentator La Ligi Szanowny Piotr Laboga :).

0

Zabłądziłem w internetach :D.Czy to HARRY POTTER :O.

2

Messi dzisiaj w drodze do "Sex"-tetu wykona swój pierwszy gwałt na zawodnikach sevilli zaczynając na obrońcach,a kończąc na bramkarzu :D.

0

Zawsze trzeba myśleć pozytywnie,nawet wtedy jakby nasz cały skład był kontuzjowany i gralibyśmy Barcą B :D.

1

Są lody Gracjan.Ogólnie są one zajebiste,no i jest taki dziwny pan na youtube,który nazywa się Gracjan i jak by to delikatnie powiedzieć,żeby redakcja nie urwała mi dupy jest on dziwnym człowiekiem.

2

Komentarz usunięty

1

A widzisz,nie zgadłeś.

1

Ale było ;).Co wtedy łączyło tą zakazaną dwójkę?

0

Oh to pięknie się składa :D.

1

Wirus mi wyskakuje,cały windows 10.Eh ;:(

2

Niestety nie tylko tobie XD.

0

Pedro,zostań dla Barcy jak alves.Bądz prawdziwym cule !

0

Dokładnie,nie wsiadajcie tak na mnie.Szukam pozytywów :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?