FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
0
Po za tym już odwalamy drugi taki numer z tym samym zespołem więc trudno mi się tu czepiać o braki kondycyjne.Uwierz mi,że gdyby nie kolejny dziadowski pomysł z grą 5 obrońcami to byśmy ten mecz wygrali z palcem wiadomo gdzie.
3
Czy ty posiadasz cechę wiary w swoją drużynę,bo ja posiadam takową i czuje się z tym iście-zajebiście :D.
0
Ogólnie mówiąc to bardzo współczuje Bilbao,że grają z nami 3 mecze pod rząd.Takiej ilości gwałtu ze strony Mesjasza nie miał jeszcze okazji doznać żaden zespół.Tylko pozazdrościć ;).
1
Ogólnie zostałem zbanoowany wczoraj z racji spamu.No cóż,w każdym razie chciałem wyrazić moje ogromne gratulacje za wczorajszy pojedynek z sevillą.Krótko mówiąc powtórzyliśmy zajebiście duży błąd podobny to tego w zeszłym sezonie.No ale cóż.My mamy najlepszego piłkarza świata i jego przyjaciół-PEDRO-Jesteś the best.Udowodniłeś hejterom swoją bramką swoją przydatność tej drużynie.Brawo :).
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Nie,lepiej żeby ogrywał się w lidze.Ten mecz to jeszcze za głęboka woda i może okazać się to zły wybór.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
To świetna jedenastka :).
0
0
No wiesz,jak mam być szczery to ja bym tak nie zaryzykował,ale wiem,że niektórzy faceci lubią takie ryzyko.
0
Twój szef musi cię lubieć ;).
0
Jak żywa legenda Lord Douglas zakończy swą karierę u boku przyjaciół i kompana pedro na boisku,jak to pięknie ujął wybitny komentator La Ligi Szanowny Piotr Laboga :).
0
2
Messi dzisiaj w drodze do "Sex"-tetu wykona swój pierwszy gwałt na zawodnikach sevilli zaczynając na obrońcach,a kończąc na bramkarzu :D.
0
Zawsze trzeba myśleć pozytywnie,nawet wtedy jakby nasz cały skład był kontuzjowany i gralibyśmy Barcą B :D.
1
Są lody Gracjan.Ogólnie są one zajebiste,no i jest taki dziwny pan na youtube,który nazywa się Gracjan i jak by to delikatnie powiedzieć,żeby redakcja nie urwała mi dupy jest on dziwnym człowiekiem.
2
Komentarz usunięty
1
A widzisz,nie zgadłeś.
1
Ale było ;).Co wtedy łączyło tą zakazaną dwójkę?
2
http://sport.se.pl/pilka-nozna/pilka-nozna/barce-napedza-uczucie-ibrahimovic-i-pique-w-uscisk_138623.html Ok,tego to bym się nie spodziewał :D.
0
Oh to pięknie się składa :D.
1
Wirus mi wyskakuje,cały windows 10.Eh ;:(
2
Niestety nie tylko tobie XD.
0
Pedro,zostań dla Barcy jak alves.Bądz prawdziwym cule !
0
Dokładnie,nie wsiadajcie tak na mnie.Szukam pozytywów :).