FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe,zniszczyłeś go :).
0
Ale jak ktoś pieprzy w trakcie meczu zwolnić trenera,wywalić zawodników,albo,że barca się skończyła to nóż się w kieszeni otwiera.
8
Komentarz usunięty
0
Dobra,wiesz lepiej,proszę bardzo.Skoroś taki inteligentny.
2
I dobrze kolego prawisz,zawsze był jakiś kluczowy gracz,tak ciężko to niektórym zrozumieć że messi jest w obecnej Barcie łbem drużyny.
2
Kurde,co za ludzie.Kiedyś był nie wiem czy pamiętasz taki ktoś jak xavi którego teraz nie ma i Roni którego również nie ma więc się nie kłóć.
0
Komentarz usunięty
1
Święte słowa.
0
Nie no kurde.Kosecki już lepiej od niego gra.
2
Komentarz usunięty
0
Nie munir gra enty mecz i naprawdę.Widział ktoś żeby szkrzydłowy nie minął chociaż jednego rywala ani bramki nie strzelił.Ślepi jesteście?
2
Nie ci zawodnicy z przodu,nie ta gra.Na co wy liczycie,żemunir wam hatrricka zrobi.Myślcie obiektywnie.Przynajmiej wiemy kto na zmianie będzie.
0
On gra FATALNIE.Go wogóle na boisku nie widać.Jak ktoś taki może grać w piłkę.
1
No wiesz,dzieci widzą tryplet to myślały,że każdy zawodnik Barcy jak messi będzie grał.
0
Komentarz usunięty
3
Żal mi takich ludzi ale co poradzić.Jak ja widzę takie wypociny to po prostu nie mogę.Brak poszanowania do klubu,totalne ZERO.
1
Oh,uwierz mi nie chciałbyś mieć munira w ataku :).
0
No nie no powiedzmy sobie szczerze.Co to jest Munir-on nie potrafi podać,strzelić ,przyśpieszyć ani nawet raz minąć przeciwnika.Ja pitole,co on robi w takim zespole???
0
Oh,dzieciaczki.Narzekać każdy....potrafi więc no właśnie.
0
A taki że tak strasznie narzekacie.Czy wy nie kumacie,że bez messiego i jeszcze jednego zawodnika z ataku nie istniejemy.Ten komentarz ma taki przekaz,że tak właśnie byście się zachowywali gdyby ich zabrakło.Prawda jest taka,że nasi wychowankowie w ataku to piach totalny.Przestańcie narzekać,za dużo w dupskach i już wam się poprzewracało.Już mi się niedobrze robi od niektórych komentarzy-Tfu.
0
Oh śmieszni ludzie.Heh,teraz jestem bardzo ciekawy ilu kibiców zostałoby na tej stronie gdyby messi i np.neymar doznali kontuzji która wyklucza ich na 8 miesięcy.
2
Brawo Xavi :).Visca El Barca,Visca El Capitan!!!
1
Ale jestem najbardziej dumny z Ivana.Zobaczcie z jaką swobodą on teraz gra,a wszyscy mówili,że jest drewnem.
2
Dobra,spokojnie.Nie ma co panikować,wszystko powoli.Musimy się ograć i będzie gites.
1
Ale i tak wrzyscy powiedzą ze roberto to dno.
0
Niezle gramy piłą.Ogólnie to na plus:Suarez,rakitic,iniesta,pique,verma i pedro.Reszta tak sobie.
0
I co mądrąłki,tacy mądrzy byliście.Oh jak mnie taka fałszywość wkurza.
0
Sezonowcy out!!!Hura :).
2
HahahahahaHAHAHAHAHAHAHAHA.
0
Naprzód Barco :).