0

Hehe,zniszczyłeś go :).

0

Ale jak ktoś pieprzy w trakcie meczu zwolnić trenera,wywalić zawodników,albo,że barca się skończyła to nóż się w kieszeni otwiera.

8

Komentarz usunięty

0

Dobra,wiesz lepiej,proszę bardzo.Skoroś taki inteligentny.

2

I dobrze kolego prawisz,zawsze był jakiś kluczowy gracz,tak ciężko to niektórym zrozumieć że messi jest w obecnej Barcie łbem drużyny.

2

Kurde,co za ludzie.Kiedyś był nie wiem czy pamiętasz taki ktoś jak xavi którego teraz nie ma i Roni którego również nie ma więc się nie kłóć.

0

Komentarz usunięty

1

Święte słowa.

0

Nie no kurde.Kosecki już lepiej od niego gra.

2

Komentarz usunięty

0

Nie munir gra enty mecz i naprawdę.Widział ktoś żeby szkrzydłowy nie minął chociaż jednego rywala ani bramki nie strzelił.Ślepi jesteście?

2

Nie ci zawodnicy z przodu,nie ta gra.Na co wy liczycie,żemunir wam hatrricka zrobi.Myślcie obiektywnie.Przynajmiej wiemy kto na zmianie będzie.

0

On gra FATALNIE.Go wogóle na boisku nie widać.Jak ktoś taki może grać w piłkę.

1

No wiesz,dzieci widzą tryplet to myślały,że każdy zawodnik Barcy jak messi będzie grał.

0

Komentarz usunięty

3

Żal mi takich ludzi ale co poradzić.Jak ja widzę takie wypociny to po prostu nie mogę.Brak poszanowania do klubu,totalne ZERO.

1

Oh,uwierz mi nie chciałbyś mieć munira w ataku :).

0

No nie no powiedzmy sobie szczerze.Co to jest Munir-on nie potrafi podać,strzelić ,przyśpieszyć ani nawet raz minąć przeciwnika.Ja pitole,co on robi w takim zespole???

0

Oh,dzieciaczki.Narzekać każdy....potrafi więc no właśnie.

0

A taki że tak strasznie narzekacie.Czy wy nie kumacie,że bez messiego i jeszcze jednego zawodnika z ataku nie istniejemy.Ten komentarz ma taki przekaz,że tak właśnie byście się zachowywali gdyby ich zabrakło.Prawda jest taka,że nasi wychowankowie w ataku to piach totalny.Przestańcie narzekać,za dużo w dupskach i już wam się poprzewracało.Już mi się niedobrze robi od niektórych komentarzy-Tfu.

0

Oh śmieszni ludzie.Heh,teraz jestem bardzo ciekawy ilu kibiców zostałoby na tej stronie gdyby messi i np.neymar doznali kontuzji która wyklucza ich na 8 miesięcy.

2

Brawo Xavi :).Visca El Barca,Visca El Capitan!!!

1

Ale jestem najbardziej dumny z Ivana.Zobaczcie z jaką swobodą on teraz gra,a wszyscy mówili,że jest drewnem.

2

Dobra,spokojnie.Nie ma co panikować,wszystko powoli.Musimy się ograć i będzie gites.

1

Ale i tak wrzyscy powiedzą ze roberto to dno.

0

Niezle gramy piłą.Ogólnie to na plus:Suarez,rakitic,iniesta,pique,verma i pedro.Reszta tak sobie.

0

I co mądrąłki,tacy mądrzy byliście.Oh jak mnie taka fałszywość wkurza.

0

Sezonowcy out!!!Hura :).

2

HahahahahaHAHAHAHAHAHAHAHA.

0

Naprzód Barco :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?