FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem tak.o Neya tak się nie martwie,jeśli jeden z naszych 3 zawodników z msn ma co się tfu-stać to zawsze będę się modlił,żeby nie był to messi.Neya czy suareza jakoś zastąpisz ale messiego-głownej kreacji w każdej sekcji boiska nie.Więc naprawdę pecha jakiegos nie wiadomo jakiego nie mamy,nie ma co narzekac.
0
Naprawdę blokuje mi takie strony jak sportslive,a gdy zainstaluje ilivid wyłącza mi się komputer.
0
Też po to nam taki Arda czy nolito,a nawet pedro.
0
Komentarz usunięty
0
Kurde,a mi się muza bardzo podobała.Chyba kwestia gustu ;).
0
No to teraz ześ rąbnął.Przecież to jest genialne chłopie,czego ty się czepiasz ???
0
0
Dokładnie,pół na pół ;).
0
Po prostu żenujące to jest.
0
A formacji zmienić panie nie można.No właśnie można.
0
Masz trochę racji,bo takie gadanie potrafi być irytujące.Zawsze mieliśmy jakiegoś lidera,a teraz jest nim messi,ale to nie powód by wypisywać takie farmazony bo to prowokuje.
0
ja mówiłem od początku,że będzie potrzebny :).
0
Powiem tak,Messi odpal motor w swoich nózkach i pokaż magię podczas nieobecności Neya.Z suarezem i pedrito damy radę.A tak pozatym ktoś coś tam mówił,że mamy gorszą pomoc od królewskich.Serio?Rakieta odpalił,rafinha również,iniesta-magia wraca w najlepszym wydaniu,messi również włącza się w pomoc.Nie wydaje mi się,iż mamy gorszą pomoc ;).
0
Nie mój drogi,wszystko jest realne.Pedro się przebudzi i zostanie !
0
A mi zawsze po meczu Barcy mama się pyta:"Czemu ty taki zgrzany jesteś,sprawdz temperaturę",a ja odpowiadam:"Mamo,po meczu to normalne,za 10 minut już moje czoło będzie chłodne".A mama zdziwiona,że przecież to nienormalne żebym był tak gorący po meczu.Chciała mnie nawet wziąść do lekarza.To tylko obrazuje to jak mecze własnej drużyny mogą podnieść ci temperaturę :O.
0
No nic,teraz tylko liczyć,że Enrique przekona pedro o pozostaniu bo będzie nam potrzebny.W życiu munir i sandro go nie zastąpią i mówcie se co chcecie ale tak jest.Ale w takim momencie proponowałbym formację z wysuniętym suarezem i takimi graczami za nim jak messi,rakitic,busquets i iniesta.Oczywiście pedro może towarzyszyć suarezowi w ataku.Na pewno nasz trener coś wymyśli.Visca El Barca,po kolejne zwycięstwo :).
0
No to teraz na miejscu Lucho jak bym przy pewnym wyniku w drugiej połowie dał pograć sandro lub munirowi w 2 połowie.Ktoś będzie musiał odpocząć oprócz Messiego,który wiadomo jaką metodę stosuje :).
0
Komentarz usunięty
0
10
Enrique ma ze stali nierdzewnej :).
1
Jest Mathieu i co się martwić,obronę mamy obstawioną jak ruski czołg ;).
8
Nie no muszę przyznać,że nasz trener jest znakomity.Okazał się wielki,a każdy psy na nim wieszał.Kto wprowadził pressing:Enrique,Kto zapanował nad tridente:Enrique,Kto ma jaja:Enrique!!!
0
Rakieta,udowodniłeś hejterom z tej strony,że jesteś zajebistym zawodnikiem.PROPSY :).
4
Kocham tą grę,kur** mać jakie to jest piękne.Najlepsza drużyna w historii powraca.Tercet wyborny,rafinha zajebisty,verma i bartra łał :O,Reszta również zajebioza.Nie ma słabych punktów.Brawo Baaaaaaaarrrrrrcaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
1
Wez zejdz do ławki Lucho i zbierz tam autografy ;).
1
Zazdrościmy panie Wiśnio :).Zrób zdjątka.
0
Jak na kapitana przystało,rozwiewa wszelkie wątpliwości i obchodzi go tylko obecna sytuacja :).
0
Oh,sorki.Będę wiedział bo przyzwyczaiłem się do tego słowa jak do tego,że codziennie w wieczór odmawiam te same 2 modlitwy :).
0
O kurde,ale miazga :).
1